Dodaj do ulubionych

Studia jakie?

IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.11, 10:59
Proszę o pomoc w wyborze studio. Będę miał w najbliższym czasie maturę i mam problem w wyborze kierunku studiów. Poza polskim angielskim i matematyce chciałbym pisać maturę z historii i geografii. Ale co później nie wiem gdzie iść na studia, jest z mazowieckiego i w tym województwie chciałbym się uczyć i pracować . Mam wiele pytań ile potrzeba mi punktów na poszczególne studia i najważniejsze jaką będę miał prace w przyszłości. Słyszałem ze trzeba sowie wybrać studia którymi się interesuje ale ciężko tak od razu wybrać. Lubię rysować ogólnie ołówek i te sprawy ale nie wiem gdzie by mi by to pomogło ?
Obserwuj wątek
    • Gość: a-a-b Re: Studia jakie? IP: *.warszawa.vectranet.pl 13.09.11, 09:01
      Może ekonomia? Ja studiowałam ten kierunek, na początku nie bardzo chętnie, ale później bardzo się do niego przekonałam. Pomogli mi też mili wykładowcy, którzy doskonale potrafili przekazać wiedzę. Dzisiaj mam dobrą pracę w banku na kierowniczym stanowisku i szczerze, nie żałuję, że wybrałam właśnie ekonomię. Na almamer poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, z którymi do dzisiaj mam kontakt, poza tym twierdzę tak jak chyba większość, studia to najprzyjemniejszy okres w życiu człowieka.
    • roszpunka3 Re: Studia jakie? 14.09.11, 14:12
      To zalezy co Cię interesuje, jak widzisz swoją przyszlosc, czy sprawiają Ci frajde kierunki i przedmioty ścisłe bo jeśli tak to może warto iść na taki kierunek. Ja bym celowała w coś ciekawego połączonego z technicznymi umiejętnosciami np. realizacja dźwięku albo programowanie gier komputerowych bo ta branza sie bedzie silnie w Polsce rozwijac.
    • Gość: wow! Re: Studia jakie? IP: *.dynamic.chello.pl 14.09.11, 19:28
      Zgłosiłem twój post do administracji. Co prawda nie wiem czy usunie, bo może nawet nachalny marketing szeptany i jest zgodny z regulaminem, ja tam nie wiem - ale wiedz, że ludzie nie są tacy głupi i widzą, że tak naprawdę o tym Almamerze nikt w Polsce nie słyszał, i was dopiero zatrudnili żebyście go reklamowali po forach pisząc posty, że niby tam się uczyliście - a naprawdę to jedno wielkie kłamstwo.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka