Dodaj do ulubionych

WWSH opinie

16.07.16, 19:16
Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna, czy ktoś z was tam studiuje?
Zastanawiam się nad dziennikarstwem, ale słyszałam trochę złych opinii, że słaby poziom, ale może to nieprawda, ktoś coś wie?
Obserwuj wątek
    • alice-liddell Re: WWSH opinie 30.07.16, 14:04
      Jeśli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć, a nie tylko "kupić" sobie dyplom to odradzam. WWSH ma bardzo słaby poziom i w dodatku fatalną organizację. Trafiają się oczywiście fajni pracownicy i studenci, ale to mniejszość i nie mają tam łatwego życia. Za tą kasę można znaleźć porządniejszą szkołę, a te najlepsze są w ogóle bezpłatne.
      • ak-69 Re: WWSH opinie 31.07.16, 14:56
        >Za tą kasę można znaleźć porządniejszą szkołę, a te najlepsze są w ogóle bezpłatne.

W uczelni, którą ukończyłem, studia dzienne są bezpłatne.
        Za tryb zaoczny trzeba już zapłacić. Ale warto, bo większość (70-80%) absolwentów ma dobrą pracę już w miesiąc po odebraniu dyplomu, a po kilku miesiącach ponad 90%. Jak dłużej to pewnie nie dlatego, że nie mają propozycji, lecz nie wiedzą jeszcze co wybrać.

Problemem dla wielu idących jedynie "na dyplom", "kupić" dyplom jest fakt, że w wielu przypadkach na dobrych uczelniach są egzaminy wstępne, albo przynajmniej konkurs świadectw. Jakby brali każdego z ulicy kto jedynie zapłaci, to z miejsca spadłby ich poziom, a więc i pozycja u pracodawców i coraz mniej ludzi by chciało tam studiować.

Zanim wybierzesz konkretną uczelnię warto chociaż trochę o niej poczytać.
        Bardzo pomocne jest przejrzenie rankingów szkół wyższych. Nie wszystkie identyczne, ale już wstępną pozycję uczelni pokazują.
    • Gość: P-11 Re: WWSH opinie IP: *.dynamic.chello.pl 08.08.16, 23:20
      Dużo praktyki, mało teorii. Nie dotyczy I semestru. Uczelnia mocno powiązana z firmami producenckimi i mediami. Paru prezesów jest absolwentami "Prusa" i wpada na wykłady. Władze strasznie gonią na praktyki. Dużo obcokrajowców: Ukraińcy, Gruzini, nawet spotkałem dziewczyny z Iranu. Czy to dobrze nie wiem, ale mnie si e podobało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka