Dodaj do ulubionych

Ekonometria - UW vs SGH

24.03.21, 16:32
Cześć wszystkim, mam spory dylemat odnośnie uczelni. Kierunek mam obrany, MIESI albo ekonometria, ewentualnie w grę wchodzi FiR ze względu na zamilowanie do rynków kapitałowych jednak to zainteresowanie będę raczej rozwijał tak czy inaczej, a większe perspektywy daje mi ekonometria. Tak więc do rzeczy: chce iść na studia wieczorowe (nie widzę sensu w dziennych ze względu na taki sam plan, a tam ciężej będzie zgrać etat z nauką), jak mówiłem dylemat mam z wyborem uczelni. Wiem że sgh przegrywa pod względem czysto naukowym, natomiast uw pod względem biznesowym (nie ma co się dziwić), tu pojawia się problem, bo obie te rzeczy są dla mnie równoważne, dlatego chciałbym poznać ogólną opinię o studiach, które z nich lepiej przygotowują, uczą i dają studentowi predyspozycje do zaistnienia na rynku, która z nich da mi więcej możliwości zdobycia doświadczenia, bo te 5 lat może okazać się końcówką szczytu gospodarczego i po studiach o pracę może już nie być łatwo jako średniak. Z góry dzięki za odpowiedzi, będę wdzięczny za przedstawienie obiektywnej głębszej analizy tych uczelni.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka