Dodaj do ulubionych

Witajcie, czy wspominalem juz dzisiaj ze...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 14:24
o mojej uczelni?
Pochodze z Podlasia, moi rodzice nie maja pieniedzy, bo wzialem kredyt
studencki.Ponaddto nie startowalem na dzienne tylko na moja kochana prywatna
szkole.Troche sie pogubilem w mojej bajce, bo przeciez wiem ze zadna normalna
rodzina nie wezmie kredytu, bo ich synalek nie chce isc do szkoly panstowowej,
lub po prostu sie nie dostal.

Obecnie moim hobby jest uswiadamianie calemu swiatu ze moja prywatna szkola
jest lepsza od znienawidzonego Uniwersytetu Warszawskiego pelnego teoretykow,
ktorzy po studiach robia grube pieniadze.
Ja tam czekam na moje biuro karier ktore wszystko mi zalatwi.

Chyba nie musze wspominac tez, ze uczeszczalem do elitarnego liceum, gdzie
dziewczyny nie mogly sie malowac.

Jak na razie nie napisalem zadnego fajnego programu, mimo iz studiuje
informatyke pol roku.Poki co moge gadac, w koncu za ten marketing moja
uczelnia niezle mi placi.

To tyle na dzisiaj.Wracam do nauki, bo mam jej pelno
Obserwuj wątek
    • Gość: xvx Re: Witajcie, czy wspominalem juz dzisiaj ze... IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 19.02.06, 14:26
      ;)
    • nestea1 Re: Witajcie, czy wspominalem juz dzisiaj ze... 19.02.06, 14:28
      a tak naprawde to wszystko w mojej szkole jest takie samo jak w państwowe i hop-
      wystepuje tu pewien paradoks- nie dość, że jest takie samo to jest jeszcze
      lepsze;) tak abstrakcyjnie myśleć można tylko po szkole Wyższej w Pipidówie
      Wielkiej
      • Gość: x-rated Re: Witajcie, czy wspominalem juz dzisiaj ze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.06, 23:34
        ;)
        • Gość: gienio Re: Witajcie, czy wspominalem juz dzisiaj ze... IP: *.astral.lodz.pl 20.02.06, 08:12
          hehe dobre i gruuuuube :D
          • Gość: kinia Re: Witajcie, czy wspominalem juz dzisiaj ze... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 19:54
            Dooooooobre :D
            Strzał w dziesiątkę ;)
            • Gość: zły ? ? ? IP: *.chello.pl 20.02.06, 19:57
              i po co te wygłupy ? :/
              • Gość: <> Re: ? ? ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 20:11
                nie wiem?
                • klon_zlego Re: ? ? ? 20.02.06, 20:21
                  no wlasnie po co te wyglupy?
                  Przeciez ja jestem smiertelnie powazny, nawet obiad jadam w krawacie, a gdy
                  siadam do komputera niczym wirtuoz pianina zakladam smoking.

                  • Gość: <> Re: ? ? ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 20:23
                    i kąpiesz się tez podobno w ubraniu :)
                    • lol_niezly Re: ? ? ? 20.02.06, 20:28
                      Zostawcie chlopaka :))
                      • r.richelieu Re: ? ? ? 20.02.06, 21:11
                        ot, "uroki" popularności. Jeszcze mi Złego wypłoszycie po tym kiedy go właśnie
                        oswoiłam. Klonie-złego, sio ;)
                        • Gość: pompenek richelieu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.06, 21:19
                          richeliu, najmadrzejsza kobieto swiata :))) (oczywiscie to zart) - idz sio!!!,
                          albo dziecko pilnowac

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka