IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.06, 22:13
Jesli mam kategorie A i zostalem odroczony to moj stosunek do sluzby
wojskowej jest uregulowany czy nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Dugo Re: WKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.06, 23:29
      No masz uregulowany, jesteś przeniesiony do rezerwy
      • Gość: bule Re: WKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.06, 08:00
        Nie jest uregulowany, będzie uregulowany jak będziesz po woju albo zostaniesz
        uznany za niezdolnego do odbycia służby wojskowej.
        • Gość: /// Re: WKU IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 24.06.06, 08:12
          tak jest jestes poborowy z odroczeniem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka