Gość: lh IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.06, 22:13 Jesli mam kategorie A i zostalem odroczony to moj stosunek do sluzby wojskowej jest uregulowany czy nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dugo Re: WKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.06, 23:29 No masz uregulowany, jesteś przeniesiony do rezerwy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bule Re: WKU IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.06, 08:00 Nie jest uregulowany, będzie uregulowany jak będziesz po woju albo zostaniesz uznany za niezdolnego do odbycia służby wojskowej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: /// Re: WKU IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 24.06.06, 08:12 tak jest jestes poborowy z odroczeniem Odpowiedz Link Zgłoś