Gość: mizer
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.07.06, 15:03
jak uważacie, gdzie na podyplomowe studia. Jestem po 3latach na uniwerku, mam
licencjat,i teraz myśle, czy nie wziąć jakichś fajnych studiów na prywatnej
uczelni.Tam jest bardziej fachowo, w lepszych warunkachi jest duża oferta na
podyplomowych.