06.09.06, 01:57
Czy ktos studiuje ekonomie na AR w Poznaniu, czy jest trudno, prosze o opinie...
Co wogole sadzicie o tej szkole??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka