gk.1986 06.09.06, 01:57 Czy ktos studiuje ekonomie na AR w Poznaniu, czy jest trudno, prosze o opinie... Co wogole sadzicie o tej szkole?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj