Dodaj do ulubionych

Prawo MISH?

07.07.07, 17:35
Tak z czystej, niepokornej ciekawości: ile tegorocznych maturzystów
wybierających się na MISH chce studiowac prawo? I dlaczego? Intensywnie
zastanawiam się czy nie warto studiowac prawo na MISH? Warto czy zostane
napiętnowana po takim sposobie skończenia prawa?:P
Obserwuj wątek
    • jocelyne Re: Prawo MISH? 07.07.07, 21:04
      z umcs zaden nie mysli o prawie, bo nie mozna studiowac prawa w ramach mish umcs
      ;-) ale prawo i psychologia to popularne podtawowe kierunki. nie rozumiem
      pytania - dlaczego. chyba z tego samego powodu co kazdy zwyczajny student na
      tymze kierunku?
      • nudanudanuda Re: Prawo MISH? 07.07.07, 21:33
        A więc sprecyzuję: dlaczego na MISH, a nie "normanie"? a i interesuję mnie
        tylko UW:)
        • vierundvierzig Re: Prawo MISH? 07.07.07, 22:09
          łeeeeeeee, skoro tylko UW to nie odpowiem dlaczego prawo :P
          • nudanudanuda Re: Prawo MISH? 08.07.07, 12:01
            No dobra..z góry przepraszam za dyskryminacje:)
            • hermina6 Re: Prawo MISH? 09.07.07, 17:15
              nie studiuje prawa, ale mysle, ze duzo osob wybiera prawo, bo to
              bardziej "przyszlosciowy" kierunek niz inne, które oferuje mish. zazwyczaj
              osoby te łączą prawo, bo ktorym mają nadzieje znalezć dobrą pracę, z
              kierunkiem "hobbystycznym", co na mishu jest duzo latwiejsze niz na normalnych
              studiach rownoleglych. ale oczywiscie jest tez duzo osob, ktore studiuja prawo,
              bo sie nim interesują. ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka