Gość: Młody IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.07, 15:43 Co sądzicie o tej szkole?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jedlinka Re: Almamer IP: *.acn.waw.pl 17.07.07, 23:05 A na co tam chcesz iść? Jak na ekonomię to mogę polecić Łazarskiego. www.lazarski.pl/kierunek% 20ekonomia.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Almamer IP: 212.75.114.* 18.07.07, 10:31 Studiuję ekonomię w Łazarskim. Polecam. Wysoki poziom i dobra kadra. Odpowiedz Link Zgłoś