IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.07, 15:43
Co sądzicie o tej szkole??
Obserwuj wątek
    • Gość: jedlinka Re: Almamer IP: *.acn.waw.pl 17.07.07, 23:05
      A na co tam chcesz iść?
      Jak na ekonomię to mogę polecić Łazarskiego. www.lazarski.pl/kierunek%
      20ekonomia.php
      • Gość: ja Re: Almamer IP: 212.75.114.* 18.07.07, 10:31
        Studiuję ekonomię w Łazarskim. Polecam. Wysoki poziom i dobra kadra.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka