krajuu 26.08.07, 13:52 ja zrezygnuję, hm...tzn. już zrezygnowałam po 2 naborze, bo dostałam się na MISH;) Tak że mam nadzieję, że to tobie moje miejsce zostanie przydzielone. Trzymam kciuki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
krajuu Re: dobra wiadomość 26.08.07, 13:53 ups...to miała być odpowiedź w poprzednim wątku dotyczącym rezygnacji z filologii angielskiej...:) Mam nadzieję, że wybaczycie Odpowiedz Link Zgłoś
kthulia Re: dobra wiadomość 26.08.07, 17:24 Jak juz wybaczone,to moze zdradzisz orientayjnie jakie mialas wyniki ,zeby cos mozna bylo wysadawac odnosnie wymagan mishowych?:) Odpowiedz Link Zgłoś
vierundvierzig Re: dobra wiadomość 26.08.07, 18:37 :) A w tym roku na MISH wystarczyło mieć trochę ponad 80% z rozszerzenia i spokojnie przyjmowali :) :) :) Odpowiedz Link Zgłoś
krajuu Re: dobra wiadomość 27.08.07, 15:32 Hej.Nie wiem czy dobrze zrozumiałaś; Ponieważ dostałam się na MISH, rezygnuję z anglistyki; W I naborze na mish zabrakło mi 0,15 pkt. Miałam 80% i 76%(TO wyniki, które były brane pod uwagę')) Odpowiedz Link Zgłoś