Dodaj do ulubionych

dobra wiadomość

26.08.07, 13:52
ja zrezygnuję, hm...tzn. już zrezygnowałam po 2 naborze, bo dostałam
się na MISH;)
Tak że mam nadzieję, że to tobie moje miejsce zostanie przydzielone.
Trzymam kciuki!
Obserwuj wątek
    • krajuu Re: dobra wiadomość 26.08.07, 13:53
      ups...to miała być odpowiedź w poprzednim wątku dotyczącym
      rezygnacji z filologii angielskiej...:)
      Mam nadzieję, że wybaczycie
      • tomkow2 Re: dobra wiadomość 26.08.07, 16:27
        Wybaczamy.
    • kthulia Re: dobra wiadomość 26.08.07, 17:24
      Jak juz wybaczone,to moze zdradzisz orientayjnie jakie mialas wyniki ,zeby cos
      mozna bylo wysadawac odnosnie wymagan mishowych?:)
      • vierundvierzig Re: dobra wiadomość 26.08.07, 18:37
        :)

        A w tym roku na MISH wystarczyło mieć trochę ponad 80% z
        rozszerzenia i spokojnie przyjmowali :) :) :)
      • krajuu Re: dobra wiadomość 27.08.07, 15:32
        Hej.Nie wiem czy dobrze zrozumiałaś; Ponieważ dostałam się na MISH,
        rezygnuję z anglistyki;
        W I naborze na mish zabrakło mi 0,15 pkt. Miałam 80% i 76%(TO
        wyniki, które były brane pod uwagę'))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka