Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 22:51 Ile jest osób w jednej grupie na studiach??? chodzi mi m.in. o AE Katowice, ale piszcie też o innych uczelniach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inz_mech Re: Ile jest osób w grupie????? 16.07.08, 22:52 A po co ci to wiedziec? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Ile jest osób w grupie????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 22:55 Tak sobie piszę, żebyś mógł mi zadać to pytanie Odpowiedz Link Zgłoś
inz_mech Re: Ile jest osób w grupie????? 16.07.08, 23:02 Moze poukladaj puzzle zamiast pisac na forum? Nie mozesz zadawac glupszych pytan? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eine.kleine inna uczelnia IP: *.domainunused.net 16.07.08, 22:58 1 rok - 100% grupy 7 2 rok - 50% grupy 7 3 rok - 25% grupy 7 4 rok - 15% grupy 7 5 rok - 10% grupy 7 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: inna uczelnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 23:00 eine.kleine to gdzie i co Ty studiujesz, że macie taki przesiew??? Odpowiedz Link Zgłoś
inz_mech Re: inna uczelnia 16.07.08, 23:02 Ja bym powiedzial ze w wielu przypadkach na 5 roku jest stan osobowy 0% stanu poczatkowego:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eine.kleine Re: inna uczelnia IP: *.domainunused.net 16.07.08, 23:05 Taki sobie ścisły kierunek - ale w/w wynika to z tego, że łatwo sie dostać a ciężko utrzymać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaja Re: Ile jest osób w grupie????? IP: *.ssnet.pl 16.07.08, 23:02 Gdzieś między 20 a 30 na socjologii UŚ i po 25 na prawie UŚ (choć jedna grupa liczy chyba z 10 osób ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Ile jest osób w grupie????? IP: *.217-171-62.tkchopin.pl 16.07.08, 23:42 do 20- prawo na ug Odpowiedz Link Zgłoś
rama24 Re: Ile jest osób w grupie????? 17.07.08, 09:34 Nam mówili, że nie może być więcej, niż 30! A najmniej było, jak było nas 10 w grupie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
droga2 PWr 20.07.08, 00:43 zależy od zajęć. ćwiczenia ok. 30 laboratoria 10-15 (zwykle miałam 10,11 lub 12, chyba tylko jedną laborkę 15 osobową) projekty 15-20 seminaria ok. 30 Odpowiedz Link Zgłoś