Dodaj do ulubionych

Ile jest osób w grupie?????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 22:51
Ile jest osób w jednej grupie na studiach??? chodzi mi m.in. o AE
Katowice, ale piszcie też o innych uczelniach
Obserwuj wątek
    • inz_mech Re: Ile jest osób w grupie????? 16.07.08, 22:52
      A po co ci to wiedziec?
      • Gość: ja Re: Ile jest osób w grupie????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 22:55
        Tak sobie piszę, żebyś mógł mi zadać to pytanie
        • inz_mech Re: Ile jest osób w grupie????? 16.07.08, 23:02
          Moze poukladaj puzzle zamiast pisac na forum?
          Nie mozesz zadawac glupszych pytan?
    • Gość: eine.kleine inna uczelnia IP: *.domainunused.net 16.07.08, 22:58
      1 rok - 100% grupy 7
      2 rok - 50% grupy 7
      3 rok - 25% grupy 7
      4 rok - 15% grupy 7
      5 rok - 10% grupy 7

      • Gość: eee Re: inna uczelnia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.08, 23:00
        eine.kleine to gdzie i co Ty studiujesz, że macie taki przesiew???
        • inz_mech Re: inna uczelnia 16.07.08, 23:02
          Ja bym powiedzial ze w wielu przypadkach na 5 roku jest stan osobowy 0% stanu
          poczatkowego:)
        • Gość: eine.kleine Re: inna uczelnia IP: *.domainunused.net 16.07.08, 23:05
          Taki sobie ścisły kierunek - ale w/w wynika to z tego, że łatwo sie
          dostać a ciężko utrzymać ;)
    • Gość: Kaja Re: Ile jest osób w grupie????? IP: *.ssnet.pl 16.07.08, 23:02
      Gdzieś między 20 a 30 na socjologii UŚ i po 25 na prawie UŚ (choć jedna grupa
      liczy chyba z 10 osób )
      • Gość: a Re: Ile jest osób w grupie????? IP: *.217-171-62.tkchopin.pl 16.07.08, 23:42
        do 20- prawo na ug
    • rama24 Re: Ile jest osób w grupie????? 17.07.08, 09:34
      Nam mówili, że nie może być więcej, niż 30! A najmniej było, jak
      było nas 10 w grupie :-)
    • droga2 PWr 20.07.08, 00:43
      zależy od zajęć.
      ćwiczenia ok. 30
      laboratoria 10-15 (zwykle miałam 10,11 lub 12, chyba tylko jedną laborkę 15 osobową)
      projekty 15-20
      seminaria ok. 30

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka