Gość: ------------------
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
10.03.09, 22:16
Czytając w internecie nt. objawów depresji mogę powiedzieć, że mam 10/10. (No,
może oprócz myśli samobójczych :-) Czy mogę sobie poradzić bez leków i
lekarza? Boję się, że mogę zawalić przez to studia!