mexico86
16.10.10, 09:38
Do pełni władzy nasz kochany naczalnik idzie bez pardonu. Tvp. po wyrzuceniu Gardias i Wilstaina , bedzie gadac już tylko o Kaczynskim jego kocie i fobiach. I o sukcesach rządu oczywiscie. Rzeczpospolita własnie traci niezależność, i tylko patrzeć jak stanie sie z nią to co z Wprost. Ciekawe jaki sposób znajdą na Gazetę Polską???? Bo znajdą napewno.