Dodaj do ulubionych

Praca w Arhelanie

23.01.11, 21:40
Szef mnie zwolnił ze swojego sklepu bo nie wyrabia się i teraz została tylko jedna dziewczyna i teraz szukam pracy.
Byłam w Arhelanie i mogę przyjąć się do pracy w jednym ze sklepów w Bielsku choć będę dojeżdżać kilka kilometrów.
Mam pytanie do dotyczące pracy w tej sieci bo naczytałam się o tu o wielu rzeczach o których nie wiedziałam np. o pracy darmowej w nadgodzinach, urywaniu wypłaty, dziwnych mankach i wrednych kierownikach, td... czy tam naprawdę tak źle wygląda w tych sklepach?
Nie chcę trafić w paszczę lwa bo jeśli to prawda to może lepiej poczekać pół roku i iść do IKEi ?
Obserwuj wątek
    • partizan79 Re: Praca w Arhelanie 25.01.11, 19:54
      Trudno powiedzieć, co będzie w Ikei i kto i w czyją paszczę będzie musiał trafiać, żeby było dobrze, ale na Twoim miejscu poszedłbym do tego Arhelanu i przekonał się na własnej skórze o tym, jak tam jest. A nuż widelec..
      • perphidia Re: Praca w Arhelanie 30.01.11, 10:13
        czy ta IKEA to taka paszcza co to łyknie każdego?? nie trzeba mieć konkretnych kwalifikacji??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka