18.12.04, 23:47
dzis ja sie zalapalem na jubileuszowy wpis:)
Obserwuj wątek
    • hajdis Re: 6500 wpis 18.12.04, 23:54
      Ale ci fajnie. Ja spróbuje na nastepny się zalapać :)
    • hajdis Re: 6500 wpis 19.12.04, 00:02
      Łapy nas gonią. Proponuję spróbować sie nie dać dogonić ;0
      • odziej Re: 6500 wpis 19.12.04, 16:50
        więc się nie dajmy - pzdr
        • doktorpajchivo Re: 6500 wpis 19.12.04, 18:03
          Panie odziej ... składam gratulacje z okazji tego wyjątkowego wpisu :P
        • hajdis Re: 6500 wpis 02.01.05, 19:16
          Cienko nam idzie. Łapy depczą nam po piętach. Ale cóż, widocznie mieszkańcy Łap
          są bardziej rozmowni :))
          • odziej Re: 6500 wpis 02.01.05, 19:37
            no mysle ze jednak co niektorzy jeszcze sie nie wybudzili po sylwestrze:)
    • hajdis pobudka!!!!!!!!!! 02.01.05, 19:53
      Jeszcze się nie wybudzili? No nie gadajcie. A gdzie były takie imprezy w naszym
      mieście że dwa dni je trzeba odsypiać?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka