odziej 18.12.04, 23:47 dzis ja sie zalapalem na jubileuszowy wpis:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hajdis Re: 6500 wpis 18.12.04, 23:54 Ale ci fajnie. Ja spróbuje na nastepny się zalapać :) Odpowiedz Link Zgłoś
hajdis Re: 6500 wpis 19.12.04, 00:02 Łapy nas gonią. Proponuję spróbować sie nie dać dogonić ;0 Odpowiedz Link Zgłoś
doktorpajchivo Re: 6500 wpis 19.12.04, 18:03 Panie odziej ... składam gratulacje z okazji tego wyjątkowego wpisu :P Odpowiedz Link Zgłoś
hajdis Re: 6500 wpis 02.01.05, 19:16 Cienko nam idzie. Łapy depczą nam po piętach. Ale cóż, widocznie mieszkańcy Łap są bardziej rozmowni :)) Odpowiedz Link Zgłoś
odziej Re: 6500 wpis 02.01.05, 19:37 no mysle ze jednak co niektorzy jeszcze sie nie wybudzili po sylwestrze:) Odpowiedz Link Zgłoś
hajdis pobudka!!!!!!!!!! 02.01.05, 19:53 Jeszcze się nie wybudzili? No nie gadajcie. A gdzie były takie imprezy w naszym mieście że dwa dni je trzeba odsypiać? Odpowiedz Link Zgłoś