Dodaj do ulubionych

Fajny tekst o ojcu

23.06.05, 10:24
wiadomosci.wp.pl/kat,17771,wid,7459777,prasaWiadomosc.html
Obserwuj wątek
    • s.niedzwiecki Re: Fajny tekst o ojcu 23.06.05, 10:38
      hansgrubber napisał:

      > wiadomosci.wp.pl/kat,17771,wid,7459777,prasaWiadomosc.html

      Wzruszające…
      • obserwer11 Re: Fajny tekst o ojcu 23.06.05, 11:07
        Ojcowie nie zawsze są najgorsi !
        taką opinię podtrzymują polskie feministki
        chociaż ...........
    • ja-alutka Re: Fajny tekst o ojcu 23.06.05, 11:31
      Nie wime co na to nasze feministki ale ja jestem wzruszona. Od dawna wiem, że za
      dzieci odpowiedzialni rodzice a nie matka czy ojciec a jeśli ktoóreś z nic zrobi
      coś takiego(patrz artykuł) to nie zasługuje na to miano i nie zaśługuje na to
      żeby mieć dziecko...
      • obserwer11 Re: Fajny tekst o ojcu 24.06.05, 22:21
        Może humor o ojcu :
        Mąż do żony : Kochanie syn " grzebał" w moim portfelu
        Żona : skąd wiesz ,że to syn a nie ja ?
        Mąż : napewno syn ! gdybyś Ty dopadła do mojego portfela nic by nie zostało !
        • s.niedzwiecki Re: Fajny tekst o ojcu 24.06.05, 23:13
          Może równanie:
          Kobieta martwi się przyszłość, dopóki nie znajdzie męża.
          Mężczyzna nie martwi się o przyszłość, dopóki się nie ożeni.
      • colour-ize Re: Fajny tekst o ojcu 24.06.05, 23:47
        > Nie wime co na to nasze feministki ale ja jestem wzruszona.

        Feministka też człowiek.
        • hansgrubber Re: Fajny tekst o ojcu 25.06.05, 00:16
          Zastanawia mnie czemu feministki wystepuja w roli diablow. :) Niely maja czarny
          PIJAR!
          • colour-ize Re: Fajny tekst o ojcu 25.06.05, 11:22
            Stereotypy... :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka