hansgrubber 23.06.05, 10:24 wiadomosci.wp.pl/kat,17771,wid,7459777,prasaWiadomosc.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
s.niedzwiecki Re: Fajny tekst o ojcu 23.06.05, 10:38 hansgrubber napisał: > wiadomosci.wp.pl/kat,17771,wid,7459777,prasaWiadomosc.html Wzruszające… Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Fajny tekst o ojcu 23.06.05, 11:07 Ojcowie nie zawsze są najgorsi ! taką opinię podtrzymują polskie feministki chociaż ........... Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Re: Fajny tekst o ojcu 23.06.05, 11:31 Nie wime co na to nasze feministki ale ja jestem wzruszona. Od dawna wiem, że za dzieci odpowiedzialni rodzice a nie matka czy ojciec a jeśli ktoóreś z nic zrobi coś takiego(patrz artykuł) to nie zasługuje na to miano i nie zaśługuje na to żeby mieć dziecko... Odpowiedz Link Zgłoś
obserwer11 Re: Fajny tekst o ojcu 24.06.05, 22:21 Może humor o ojcu : Mąż do żony : Kochanie syn " grzebał" w moim portfelu Żona : skąd wiesz ,że to syn a nie ja ? Mąż : napewno syn ! gdybyś Ty dopadła do mojego portfela nic by nie zostało ! Odpowiedz Link Zgłoś
s.niedzwiecki Re: Fajny tekst o ojcu 24.06.05, 23:13 Może równanie: Kobieta martwi się przyszłość, dopóki nie znajdzie męża. Mężczyzna nie martwi się o przyszłość, dopóki się nie ożeni. Odpowiedz Link Zgłoś
colour-ize Re: Fajny tekst o ojcu 24.06.05, 23:47 > Nie wime co na to nasze feministki ale ja jestem wzruszona. Feministka też człowiek. Odpowiedz Link Zgłoś
hansgrubber Re: Fajny tekst o ojcu 25.06.05, 00:16 Zastanawia mnie czemu feministki wystepuja w roli diablow. :) Niely maja czarny PIJAR! Odpowiedz Link Zgłoś