Dodaj do ulubionych

"oryginały" Bielska

17.02.03, 19:53
ktokolwiek widział na pewno wie, więc: co sie z nimi teraz dzieje? dla czego
są tacy a nie inni? skąd się wzięli i kim właściwie są? jak ich
wspominacie: Janek Kaczeluk, Głupia Ela, Gosciu na bosaka, Gościu co stał
i liczył samochody na mickiewicza, Gościu co chodził ciagle z radiem przy
uchu, Gościu który jeździł rowerem z zamontowanymi głośnikami i radiem,
Janek?? co podrywał dziewczyny na ulicy i oświadczał sie na kolanach? ....
moze jeszcze jakiś równie znany w mieście ekscentryk? a może jeszcze jacyś
mniej znani ale też ciekawe typy ?

moze ktoś napisze jakie ciekawe sytuacje z nimi w rolach głównych widział?
słyszał?

PS.: Kaczeluk i tak chyba wszystkich przebija :)
Obserwuj wątek
    • Gość: xx Re: 'oryginały' Bielska IP: *.bielsk-podlaski.sdi.tpnet.pl 18.02.03, 11:34
      Dzwoni kaczeluk z Dworca PKP na Komede Policji ;
      -Prosze natychmiast przyjechac na dworzec , bo kaczeluk się powiesił..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka