Dodaj do ulubionych

Propozycja Sylwestrowa Forum BP

30.12.06, 09:10
Rok dobiega do końca, dlatego w oczekiwaniu na świst rac i petard refleksja.
Dla mnie był on bardzo bogaty w wydażenia, zmiany a także w bardzo miłe i
niezapomniane przeżycia *
Osobiście wymęczyłem się w swoich poczynaniach zawodowych, nieco społecznych,
(SM), najmniej rodzinnych .
Oceniam rok 2006 jako rok przełomowy w mojej historii , historii naszego
miasta, zapewne i Polski.

Dziękuję Wszystkim Wam, którzy jesteście i piszecie na Forum BiPi .
Kiedy wracałem z pracy bardzo umęczony, lub kiedy siedziałem nocą przy
komputerze, zawsze mogłem się na chwilę oderwać, wejśc na forum lub skype,
wiedząc, że zawsze ktoś obecny. Dziękuję za wsparcie oraz zrozumienie.

Proponuję przykładem s.niedzwieckiego w Sylwestrowa noc przemówić swoim
odważnym głosem,
w imieniu dalszej i bliższej rodziny o11 pozdrawiam a.naumczyk
SZCZĘŚLIWEGO *** NOWEGO *** ROKU *** 2007 ***

Obserwuj wątek
    • kaukonsky Oby do przodu.... 30.12.06, 12:24
      Hej, Lustrzany!
      Tu tylko w konwencji wątku Ojca-Założyciela, czy można też coś od siebie?
      Jeśli można, to ja nienawidzę 2006... Choć - wierząc w "pozytywizm fatalistyczny" - może każda porażka narodzi się kiedyś zwyciestwem. Ja w to twardo wierzę.
      A jeśli nie można, to tylko: wszystkiego najlepszego w nowym!! Będzie zajebisty - już to czuję. ;oP
      • obserwer11 Jasne, że można ... 30.12.06, 17:17
        gdybym Tobie kaukonsky odmówił, zapewne zgrzeszyłbym , ależ ja nawet Marii
        Magdalenie pozwoliłbym nawet.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka