Dodaj do ulubionych

Tyka bomba tyka... w eLPaso!!!

24.02.07, 10:36
Oj, oj, oj... nie wiele brakuje do "eksplozji".
Prawdopodobnie odłamki pójdą rykoszetem w różne "strategiczne politycznie"
miejsca.
Przyznam nieskromnie, że udało mi się przewidzieć kilka zjawisk w eL Paso,
które potem niespodziewanie... uf! ... działo się trochę. Wtedy kierowałem
się intuicją i obserwacjami. Dziś patrzę na to z jeszcze większego dystansu i
można by rzec - czekamy kto pierwszy będzie próbował rozbrajać w/w bombę i
otworzy "puszkę Pandory".
Obserwuj wątek
    • partizan79 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 10:58
      Ooo, Pandory to ja jeszcze nie piłem. Ile voltów?
      • to_ja8 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 11:12
        partizan79 napisał:

        > Ooo, Pandory to ja jeszcze nie piłem. Ile voltów?

        ===

        wystarczająco, aby kilku wysadzić ze stołków.... 8)
    • aququ2 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 11:11
      Można jaśniej?
      • to_ja8 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 11:13
        aququ2 napisał:

        > Można jaśniej?

        ====

        Będzie widać....
    • napchafte_chochoncy Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 11:23
      to_ja8 napisał:

      > Oj, oj, oj... nie wiele brakuje do "eksplozji".
      > Prawdopodobnie odłamki pójdą rykoszetem w różne "strategiczne politycznie"
      > miejsca.
      > Przyznam nieskromnie, że udało mi się przewidzieć kilka zjawisk w eL Paso,
      > które potem niespodziewanie... uf! ... działo się trochę. Wtedy kierowałem
      > się intuicją i obserwacjami. Dziś patrzę na to z jeszcze większego dystansu i
      > można by rzec - czekamy kto pierwszy będzie próbował rozbrajać w/w bombę i
      > otworzy "puszkę Pandory".
      >

      Czy to ma związek z budową elementów tarczy antyrosyj..., tfuj, antyrakietowej w
      Polsce?Czy coś z tego ma powstać w Bielsku?
    • walker-007 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 17:31
      a czy przypadkiem masz coś wspólnego z jej budową ?
      • napchafte_chochoncy Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 17:39
        walker-007 napisał:

        > a czy przypadkiem masz coś wspólnego z jej budową ?

        Na szczęście nie
        • walker-007 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 18:05
          pytanie było do założyciela wątku, za nieporozumienie przepraszam
          • napchafte_chochoncy Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 18:14
            walker-007 napisał:

            > pytanie było do założyciela wątku, za nieporozumienie przepraszam

            Oops, to ja przepraszam :)
    • nikzmienilem Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 19:20
      Jak tyka , to rynkowy budzik za 5 zł mechanizm napędza . Musi być w pozycji
      wertykalnej . Inaczej się zatnie i przestanie tykać.
      • proffet Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 21:35
        Oj tyka tyka coraz głośniej i szybciej
        • obserwer11 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 21:59
          czy spec służby powiadomione ???
          • proffet Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 22:04
            Tak Antoni wie
            • obserwer11 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 22:09
              św. Antoni Patron z Bociek ?
              • proffet Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 25.02.07, 10:41
                Antoni patron lustratorów święty to on raczej nie jest
                • konfederata Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 25.02.07, 14:20
                  a wiem, Antoni Tacierewicz, fajny gościu.
                  Osobiście jestem patriotą! mogę zginąć dla dobra ludzkości~!
                  Taki Rejtan na ten przykład miał pod koniec swych dni nierówny sufit w szpitalu;
                  jednak w niejednym mieście ulica nisi jego patriotyczne nazwisko;
                  - może być o ul. Kamikazdze Konfederaty.
                • obserwer11 A propos lustracji 25.02.07, 16:13
                  to moje organa zostały już zlustrowane.
                  chyba,że czegoś nie wiem o Saint Mount ?
          • peem63 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 24.02.07, 23:13
            obserwer11 napisał:

            > czy spec służby powiadomione ???
            w sumie, czujemy się zarożeni - Ogrodowa pikietuje

            jak się czujecie - zagrożeni czy zarażeni ?
            bo inne spec służby należy powiadomić
            • obserwer11 Re: Tyka bomba tyka... w eLPaso!!! 25.02.07, 09:12
              ...zarożeni to od rogów !
              • nikzmienilem Tyka bomba 25.02.07, 09:26
                Jak by cyfrowy zegar wstawić,nie tykałby...Na ile nastawiony budzik ?
                • obserwer11 Re: Tyka bomba 25.02.07, 09:49
                  dłużej jak na 23h59min nie można ustawić budzika, chyba, że zastosowano
                  budzik DDR " Ruchla" - przy takim rozwiązaniu to_i "Longines" siada **
                  • nikzmienilem Re: Tyka bomba 25.02.07, 10:13
                    obserwer11 napisał:
                    > dłużej jak na 23h59min nie można ustawić budzika.
                    Najzupełniej słusznie zauważyłeś.Szkoda,że z nami nie skonsultowali.Mam w
                    szafie cyfrówkę,Twoją zresztą,i można ustawić na dowolny dzień w
                    roku,godzinę,minutę,że o sekundach nie wspomnę.
                    • pawlozsiul jednego nie rozumiem 25.02.07, 14:35
                      Skąd ten upór, żeby bombę zdetonować w szambie? Nie można na rynku?
                    • proffet Re: Tyka bomba 25.02.07, 15:55
                      Już nie tyka kabelek przecielim i po sprawie
              • nikzmienilem Jest !!! 25.02.07, 09:27
                firmy.pkt.pl/firma/saper__tomczuk_j__Yml5MDdfMzE4NjBfQnVkb3dsYW5lIHVzs3VnaSAtIHJvemJp83JraSwgd3lidXJ6YW5pZV9fYmFzZQ==.html
    • nikzmienilem Bomba tykła 26.02.07, 14:23
      ale w B-stoku . PiS ,jakby trochę śmierdzi . O to chodziło ?
      • obserwer11 Re: Bombka z tektury ? 26.02.07, 14:30
        nikuzet słuchaj Radia i zajrzysz szybko na Pocztę
        • nikzmienilem Re: Bombka z tektury ? 26.02.07, 14:55
          Moja poczta ma się dobrze i jest pusta.
        • nikzmienilem Problemy z post office. 26.02.07, 15:27
          Nie inaczej."Format C:" musisz observerze zaserwować swojemu ukierunkowaniu na
          pocztę i nie tylko.
      • nikzmienilem Nie Bomba tykła ? 26.02.07, 18:24
        nikzmienilem napisał:
        > ale w B-stoku . PiS ,jakby trochę śmierdzi . O to chodziło ?
        Chyba jeszcze nie to. Strasznie tajemniczym się Serwis zrobił .
        Choćby rąbka uchylił,żeby nie mogli spać ci ,coby inni spać mogli .

        Dla mnie pierdut !!! to wiadomość : Chlebodawca zbankrutował , znaczy ZUS.
        Tego się obawiam .

        • ckmi Re: Nie Bomba tykła ? 26.02.07, 19:23
          Stary nuem Serwisa - rzuca hasło a reszte dopisują młodzi ; ))

          Np. rzuca hasło: był straszny wypadek (dopisując oczywiscie trzy kropki ...)

          za chwile otrzymuje odpowiedż: nie taki straszny, zajca przejechali w
          Proniewiczach

          za chwile: jechał Bżdzikiewicz

          za chwile: z imprezy z Bajankiem

          za chwile: wcześniej byli w "minutce"

          i w ten sposób młodzi piszą to co co chciał stary wiedzieć nie ruszając się
          nawet pod sklepik na przciw na Ogrodowej.
          • partizan79 Re: Nie Bomba tykła ? 27.02.07, 10:07
            Ja tak czytam i czytam ten wątek i za Chiny Ludowe nie wiem, o co chodzi.
            • szpila555 Re: Nie Bomba tykła ? 27.02.07, 10:11
              Jak nie widaomo o co chodzi to chodzi o ... ;)
            • to_ja8 Re: Nie Bomba tykła ? 27.02.07, 10:27
              partizan79 napisał:

              > Ja tak czytam i czytam ten wątek i za Chiny Ludowe nie wiem, o co chodzi.

              ===

              I niech tak zostanie - mniej wiesz krócej zeznajesz!!!
              • pawlozsiul Re: Nie Bomba tykła ? 27.02.07, 10:42
                to_ja8 napisał:

                > mniej wiesz krócej zeznajesz!!!

                Zeznajesz niby krócej, ale przesłuchują dłużej.
    • pawlozsiul można jakoś pomóc? 26.02.07, 20:09
      Ja nawet człowieka w realu nie znam, ale jakby jakieś poreczenie czy coś -
      piszę się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka