to_ja8
24.02.07, 10:36
Oj, oj, oj... nie wiele brakuje do "eksplozji".
Prawdopodobnie odłamki pójdą rykoszetem w różne "strategiczne politycznie"
miejsca.
Przyznam nieskromnie, że udało mi się przewidzieć kilka zjawisk w eL Paso,
które potem niespodziewanie... uf! ... działo się trochę. Wtedy kierowałem
się intuicją i obserwacjami. Dziś patrzę na to z jeszcze większego dystansu i
można by rzec - czekamy kto pierwszy będzie próbował rozbrajać w/w bombę i
otworzy "puszkę Pandory".