Dodaj do ulubionych

CZOŁEM FORUMOWICZE !

25.04.07, 10:30
Ale pogoda piekna , co?
Aż chce sie optymistycznie rzec:
czółko wszystkim na FBP
czas na kwietniową majowkę
Obserwuj wątek
    • bielszczanin optyczółko wszystkim 25.04.07, 10:44

      • i.madzia Re: optyczółko wszystkim 28.04.07, 00:43
        Czołem! miły forumowiczu :D
        • siwy62 Re: optyczółko wszystkim 28.04.07, 19:41
          Się nawet opaliłem dzisiaj,
          czółko wsiem.....
          • baam1 Czółko Siwy :) 29.04.07, 09:59
            Dawno Cię nie było, to dobrze, że wróciłeś :)
            • obserwer11 Re: Czółko Siwy :) 29.04.07, 12:31
              witaj*
              wrócił ?
    • siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 30.04.07, 10:24
      Jakie tam akcje na Podlasiu, jakie narodowościowe pierdoły,
      patrzcie MAJ juz tuż tuż,
      a jak ładnie
      a jak miło,
      jutro troche cieplej
      czółko....
      • marecki-34 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 30.04.07, 10:30
        czekaj czekaj, zaraz Ci dowalą, żeś zapomniał kim jesteś :-)
        pozdrawiam wszystkich, z pracy jescze :-)
    • kaukonsky A może jakiś "majowy" zlot? 30.04.07, 15:49
      Na wszelki wypadek wolę spytać, bo już na jeden - wielkanocy - się spóźniłem...
    • siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 01.05.07, 11:20
      A gdzie ona tam dzisiaj piekna,
      brrrrrrrrrrr
      aż z domu nie chce się wyjść
    • ja-alutka Witam Moi Kochani!! 01.05.07, 23:01
      Po pierwsze: Życie jest piękne
      Po drugie: Poprosze o termin zlotu
      Po trzecie: Pozdrawiam ciepło Wszystkich!! ☺
      • marecki-34 Re: Witam Moi Kochani!! 02.05.07, 11:29
        Tak trzymać :-) to jest dopiero podejście :-)
      • siwy62 Re: Witam Moi Kochani!! 03.05.07, 20:17
        Zlot trwa, fotki obejrzałem, ale kobiety tam nie widziałem, chyba.... , że się
        ukryła, a może dojechała póżniej. A czego ja się z resztą czepiam, pogoda
        ładniejsza nieco, więc czekam na pozostałe foty ze zlotu,
        czółko do jutra...
        • szpila555 Re: I po zlocie !! 03.05.07, 22:22
          siwy62 napisał:
          > Zlot trwa, fotki obejrzałem,
          > ... więc czekam na pozostałe foty ze zlotu,
          > czółko do jutra...

          Cóż, komplet zdjęć otrzymają uczestnicy, część opublikuję jutro po uzyskaniu od
          nich zgody na publikację ;)
    • siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 10.05.07, 09:24
      no jak tam żyjecie
      opty czy pesy?
      Alutka ponoć jesteś moją konkurencja w opty podejściu do spraw doczesnych?
      Oczywiście nasza rywalizacja będzie konstruktywna i z niej wynikać będzie,
      jedynie sam "mniód"
      czoło optyludzie!
      • odziej Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 10.05.07, 11:01
        staramy się być opty... a jak jest to w praniu wychodzi...byle omo używać to i
        opty...
      • pawlozsiul ja ostatnio pesy 10.05.07, 16:32
        Ale cieszę się z optykombeku.
        • skubi-dubi Re: ja ostatnio pesy 10.05.07, 18:12
          pawlozsiul napisał:

          > Ale cieszę się z optykombeku.

          skoro pesy jesteś a sie cieszysz - to nie jest tak żle, drogi przyjacielu
    • siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 11.05.07, 08:17
      no i pogoda nas nie rozpieszcza,
      mamy gorzej niz w innych częściach IVRP - gorzej znaczy chłodniej
      i tak ma być przez najblizsze dni, a w poniedziałek , wtorek , to różnica nawet
      wyniesie ok. 10 stopni (!)
      Komuś podpadlismy ?!
      Trzeba sie zlustrowac może...?
      czółko przed lustrem...hmm, nawet całkiem ładne i wcale nie wysokie!
    • siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 12.05.07, 08:22
      A dzisiaj duje i duje
      ale co tam
      OPTYversion na dzisiaj:
      zakupy udek 2 kg, ogórków na małosolne, kopru i czosnku, ziemniaków młodych,
      rzodkiewki i sałaty, ogórków i szczypioru, śmietany z cukrem i sokiem z cytryny
      do tego - ZROBIĆ,
      rozsiąść się wygodnie, no i....... j e ś ć, jeść i jeść!
      czólko nienajedzone...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka