siwy62 25.04.07, 10:30 Ale pogoda piekna , co? Aż chce sie optymistycznie rzec: czółko wszystkim na FBP czas na kwietniową majowkę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siwy62 Re: optyczółko wszystkim 28.04.07, 19:41 Się nawet opaliłem dzisiaj, czółko wsiem..... Odpowiedz Link Zgłoś
baam1 Czółko Siwy :) 29.04.07, 09:59 Dawno Cię nie było, to dobrze, że wróciłeś :) Odpowiedz Link Zgłoś
siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 30.04.07, 10:24 Jakie tam akcje na Podlasiu, jakie narodowościowe pierdoły, patrzcie MAJ juz tuż tuż, a jak ładnie a jak miło, jutro troche cieplej czółko.... Odpowiedz Link Zgłoś
marecki-34 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 30.04.07, 10:30 czekaj czekaj, zaraz Ci dowalą, żeś zapomniał kim jesteś :-) pozdrawiam wszystkich, z pracy jescze :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kaukonsky A może jakiś "majowy" zlot? 30.04.07, 15:49 Na wszelki wypadek wolę spytać, bo już na jeden - wielkanocy - się spóźniłem... Odpowiedz Link Zgłoś
siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 01.05.07, 11:20 A gdzie ona tam dzisiaj piekna, brrrrrrrrrrr aż z domu nie chce się wyjść Odpowiedz Link Zgłoś
ja-alutka Witam Moi Kochani!! 01.05.07, 23:01 Po pierwsze: Życie jest piękne Po drugie: Poprosze o termin zlotu Po trzecie: Pozdrawiam ciepło Wszystkich!! ☺ Odpowiedz Link Zgłoś
marecki-34 Re: Witam Moi Kochani!! 02.05.07, 11:29 Tak trzymać :-) to jest dopiero podejście :-) Odpowiedz Link Zgłoś
siwy62 Re: Witam Moi Kochani!! 03.05.07, 20:17 Zlot trwa, fotki obejrzałem, ale kobiety tam nie widziałem, chyba.... , że się ukryła, a może dojechała póżniej. A czego ja się z resztą czepiam, pogoda ładniejsza nieco, więc czekam na pozostałe foty ze zlotu, czółko do jutra... Odpowiedz Link Zgłoś
szpila555 Re: I po zlocie !! 03.05.07, 22:22 siwy62 napisał: > Zlot trwa, fotki obejrzałem, > ... więc czekam na pozostałe foty ze zlotu, > czółko do jutra... Cóż, komplet zdjęć otrzymają uczestnicy, część opublikuję jutro po uzyskaniu od nich zgody na publikację ;) Odpowiedz Link Zgłoś
siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 10.05.07, 09:24 no jak tam żyjecie opty czy pesy? Alutka ponoć jesteś moją konkurencja w opty podejściu do spraw doczesnych? Oczywiście nasza rywalizacja będzie konstruktywna i z niej wynikać będzie, jedynie sam "mniód" czoło optyludzie! Odpowiedz Link Zgłoś
odziej Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 10.05.07, 11:01 staramy się być opty... a jak jest to w praniu wychodzi...byle omo używać to i opty... Odpowiedz Link Zgłoś
skubi-dubi Re: ja ostatnio pesy 10.05.07, 18:12 pawlozsiul napisał: > Ale cieszę się z optykombeku. skoro pesy jesteś a sie cieszysz - to nie jest tak żle, drogi przyjacielu Odpowiedz Link Zgłoś
siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 11.05.07, 08:17 no i pogoda nas nie rozpieszcza, mamy gorzej niz w innych częściach IVRP - gorzej znaczy chłodniej i tak ma być przez najblizsze dni, a w poniedziałek , wtorek , to różnica nawet wyniesie ok. 10 stopni (!) Komuś podpadlismy ?! Trzeba sie zlustrowac może...? czółko przed lustrem...hmm, nawet całkiem ładne i wcale nie wysokie! Odpowiedz Link Zgłoś
siwy62 Re: CZOŁEM FORUMOWICZE ! 12.05.07, 08:22 A dzisiaj duje i duje ale co tam OPTYversion na dzisiaj: zakupy udek 2 kg, ogórków na małosolne, kopru i czosnku, ziemniaków młodych, rzodkiewki i sałaty, ogórków i szczypioru, śmietany z cukrem i sokiem z cytryny do tego - ZROBIĆ, rozsiąść się wygodnie, no i....... j e ś ć, jeść i jeść! czólko nienajedzone... Odpowiedz Link Zgłoś