pawlozsiul 22.08.07, 19:18 Twój ulubiony port, o ile dobrze pamiętam to Ruciane. Ale na wieść o nawałnicy o Mazurach od razu pomyślałem o Tobie. Wszystko OK? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
netbard71 Re: Netbard, odezwij się! 23.08.07, 10:52 Witam dzięki za troskę ,ale spoko , ja to co sie dzieje to widzialem przez internet i z relacji telefonicznych znajomych z Mazur. Taki lajf ;( I mimo ,ze to faktycznie straszne to wszystko to żałuje ze mnie tam nie było.. w sensie nie na środku jeziora, ale gdzies w porcie czy krzakach - samo bycie w tym i zobaczenie to tez wielkie przezycie.. tyle. mam swoje zdanie na ten temat , ale wiecej nic nie powiem co o tym sadzę ;), bo w mediach wystarczy juz tych głosów na temat tragedii, nieodpowiedzialnosci itp, itd... pozdrawiam i dziękuje za pamięć ;) Andy Odpowiedz Link Zgłoś