Dodaj do ulubionych

Netbard, odezwij się!

22.08.07, 19:18
Twój ulubiony port, o ile dobrze pamiętam to Ruciane. Ale na wieść o
nawałnicy o Mazurach od razu pomyślałem o Tobie. Wszystko OK?
Obserwuj wątek
    • netbard71 Re: Netbard, odezwij się! 23.08.07, 10:52
      Witam
      dzięki za troskę ,ale spoko , ja to co sie dzieje to widzialem przez
      internet i z relacji telefonicznych znajomych z Mazur. Taki lajf ;(

      I mimo ,ze to faktycznie straszne to wszystko to żałuje ze mnie tam
      nie było.. w sensie nie na środku jeziora, ale gdzies w porcie czy
      krzakach - samo bycie w tym i zobaczenie to tez wielkie przezycie..

      tyle.
      mam swoje zdanie na ten temat , ale wiecej nic nie powiem co o tym
      sadzę ;), bo w mediach wystarczy juz tych głosów na temat tragedii,
      nieodpowiedzialnosci itp, itd...

      pozdrawiam i dziękuje za pamięć ;)
      Andy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka