Dodaj do ulubionych

Podlasie Makes Me Happy

20.01.09, 19:15
W akcji “Żubr budzi Podlasie” do organizatorów wpłynęło
ponad 70 projektów. Spośród nich, zgodnie z regulaminem, wybrano cztery, które
poddane są pod głosowanie mieszkańców Podlasia. Każdy z projektów odpowiada
innej kategorii zgłoszeń: Kultura, Sport, Akademicki Białystok, Akcje Społeczne.

Plebiscyt będzie trwał od 19 do 31 stycznia 2009. W tym czasie można głosować
na wybrane inicjatywy za pośrednictwem stron www Radia Białystok, TVP
Białystok oraz portalu bstok.pl, a także za pomocą kuponów drukowanych w
“Kurierze Porannym” i “Gazecie Współczesnej”. Podczas głosowania warto
kierować się tym, który ze zgłoszonych projektów odpowiada najbardziej
potrzebom mieszkańców. Na mieszkańców czekają atrakcyjne nagrody!

Proponuję zagłosować na projekt filmowy, który miejmy nadzieję realizować będą
m.in. bielszczanie:
"Podlasie Makes Me Happy"
Szczegóły na stronie:
www.radio.bialystok.pl/konkurs/index/k/116
Plebiscyt będzie trwał od 19 do 31 stycznia 2009.
Obserwuj wątek
    • pawlozsiul Szpila! czytaj czasem forum 20.01.09, 19:47
      • szpila555 Re: Szpila! czytaj czasem forum 20.01.09, 20:03
        Jak za dużo czytam, to hans narzeka bo ... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka