goha23 31.01.07, 11:00 Mam 58 lat.Nabyłam prawa do wcześniejszej emerytury.Niestety w 1999r wstąpiłam do OFE-Polsat.Teraz chciałam z niego wystąpić,napisałam do nich pismo o wystąpienie i dostałam odmowę.Proszę o poradę co mam dalej robić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
robert_walczak Re: OFE 31.01.07, 13:54 Nie umiem Pani pomóc - niezbędna byłaby analiza dokumentów, które Pani posiada. Odpowiedz Link Zgłoś
miszapl1 Re: OFE 17.02.07, 21:38 jeżeli ma pani już wszystkie dokumenty niech Pani uda się do zus i nikt Pani łaski nie robi gdyż gwarantuje to Pani ustawa z zeszłego roku Odpowiedz Link Zgłoś
robert_walczak Re: OFE 19.02.07, 19:42 Nie jestem w stanie udzielić bezpłatnej odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś