31.01.07, 11:00
Mam 58 lat.Nabyłam prawa do wcześniejszej emerytury.Niestety w 1999r wstąpiłam do OFE-Polsat.Teraz chciałam z niego wystąpić,napisałam do nich pismo o wystąpienie i dostałam odmowę.Proszę o poradę co mam dalej robić.
Obserwuj wątek
    • robert_walczak Re: OFE 31.01.07, 13:54
      Nie umiem Pani pomóc - niezbędna byłaby analiza dokumentów, które Pani posiada.
    • miszapl1 Re: OFE 17.02.07, 21:38
      jeżeli ma pani już wszystkie dokumenty niech Pani uda się do zus i nikt Pani
      łaski nie robi gdyż gwarantuje to Pani ustawa z zeszłego roku
    • robert_walczak Re: OFE 19.02.07, 19:42
      Nie jestem w stanie udzielić bezpłatnej odpowiedzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka