Czesc dziewczyny
Witam z Aten i prosze o dopisanie do watku krajoznawczego. Nie mam w domu
internetu dlatego pisze dopiero teraz a bardzo chcialabym sie z kims z was
spotkac. Jutro tez bede na chwile w kafejce internetowej to dajcie jakis
znak

Do zobaczenia i pozdrawiam