02.04.07, 16:47
Czesc dziewczyny
Witam z Aten i prosze o dopisanie do watku krajoznawczego. Nie mam w domu
internetu dlatego pisze dopiero teraz a bardzo chcialabym sie z kims z was
spotkac. Jutro tez bede na chwile w kafejce internetowej to dajcie jakis
znaksmile Do zobaczenia i pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • flisvos Re: WITAM 02.04.07, 19:55
      witamy u nas smile
      a jak chcesz sie spotkac z dziewczynami to w tym watku zmawiaja sie na "randke"
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26121&w=57993198
      pozdrawiam z kerkiry
      iza
    • annielika Re: WITAM 02.04.07, 19:55
      To moze w srode? O ktorej mozesz? Gdzies w polskiej dzielnicy, kolo kosciola moze?
    • sylwialew Re: WITAM 02.04.07, 20:54
      Witam witam i zycze dobrej kawki wink
      • magdusijaa Re: WITAM 03.04.07, 09:31
        powiedzcie mi gdzie jest polska dzilnica i gdzie sa ci wszyscy polacy. jeszcze
        nigdy polskiej mowy nie slyszalam a jezdze przez cale miasto z pireusu do ag
        paraskevi codziennie
    • izka7790 Re: WITAM 03.04.07, 17:24
      sroda bardzo mi odpowiada, czas mam jak na razie nieograniczony wiec godzina
      bez znaczenia.
      • annielika Re: WITAM 03.04.07, 17:50
        izka masz maila na gazetowymsmile
    • izka7790 Re: WITAM 03.04.07, 17:49

      annielika wyslalam ci wiadomosc na maila gazetowego
      • annielika Re: WITAM 03.04.07, 17:51
        heheh, to jednoczesnie pisalysmy, hehehehbig_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka