Gość: Alojka
IP: *.devs.futuro.pl
06.07.07, 19:39
Czy znacie jakąś biedną rodzinę z córką 5-6 letnią, która ucieszyłaby się z
kilku nowych ubrań? Mam trochę ubranek po cóorce i chętnie je oddam osobie
naprawdę potrzebującej, która nie zaniedbuje dzieci i walczy, jak potrafi o
byt.