Dodaj do ulubionych

Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ...

IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:27
sratatata
Obserwuj wątek
    • Gość: lair profesjonalni kopacze IP: *.matrix.pl 16.09.09, 12:31
      Bobo spał z otwartymi drzwiami :D
      To jak na zgrupowaniach mlodziezowki, tam też chleją do upadłego.
      Kolega zna Gancarczyka, który twierdzi, ze gdy spal z Lewandowskim w pokoju to
      ten po każdym meczu byl ostro podpity. Wstyd mi za nich
      • Gość: jebać PZPN Wyżelowane zdemoralizowane wsiowe mordy.Porównać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 13:15
        tych pijaków o mentalności 15-latków z siatkarzami, piłkarzami ręcznymi czy
        choćby koszykarzami...Tamci przy tej gównażerii to PANOWIE PROFESOROWIE.
        • totoc Zacząć to trzeba od lig międzyszkolnych a nie od 16.09.09, 14:10
          płacenia nastolatkom kasy po której są już tylko alkoholikami.
          • faiga_danielak Leo mówił jak do sportowców a to są businesmany 16.09.09, 15:10
            one quu... nie som do kopania tylko quu... do kasy. Nie ma kasy nie ma gry. One
            pie...m te flagie i hymny. One som businesmany quu...!!! Jasne?
          • Gość: lewelof Re: Zacząć to trzeba od lig międzyszkolnych a nie IP: 95.108.16.* 16.09.09, 15:25
            dlatego uwazam ze nie powinno sie im placic nie ogladajmy ich nie komentujmy
            olejmy poprostu samo sie zmieni maja za dobrze i tyle!!
            • Gość: hani zniszczmy pzpn IP: *.superkabel.de 17.09.09, 21:55
              zniszczmypzpn.prv.pl
      • Gość: SteveGerrard Re: profesjonalni kopacze IP: *.aster.pl 16.09.09, 14:52
        we always have a couple of beers after a game
        • Gość: asd so what? IP: 213.185.212.* 16.09.09, 15:58
          Gerrard and them other footballers apparently CAN have a few and it
          seems (considering they flew thru the qualies) that it doesnt affect
          them in the slightest.
          ...so maybe our team shouldn't drink at all, if they struggle with
          (no offence) Slovenia for instance...
          Has this not occurred to you??? Maybe in the case of Lewandowski and
          alikes 1 pint is a pint too much!!! So them fuckin losers should
          stay away from alcohol full stop if they want to win anythin at all!
    • Gość: JaceK Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.Red-217-126-135.staticIP.rima-tde.net 16.09.09, 12:39
      To juz wiecie cala prawde. Jezeli dzialacze chleja do oporu, to czego
      spodziewac sie od pilkarzy?
      • Gość: mirk Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 14:43
        wszystko pięknie, tylko znowu winny ktoś inny a nie boski Leo... może trzeba by
        się jednak przyznać kto tych pijaków powołał i kto ich nie umiał okiełznać i
        zmotywować?

        Niech już przestaną o tym pisać, bo się boję lodówkę otworzyć żeby nie wyskoczył
        z niej jakiś holender związany z reprezentacja piłki nożnej...
    • Gość: najaremo trzeba było wybrać inną kadre! IP: 195.42.249.* 16.09.09, 12:44
      inni piłkarze załatwili by sprawe, chciało by im sie po prostu
      • Gość: Ł_________________ Re: trzeba było wybrać inną kadre! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 13:25
        ale skąd wziąść tych innych_________
    • Gość: kosz-alina Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 12:45
      W kadrze, tak jak w każdej firmie potrzeba "świeżej krwi" rozpieprzyć tę bandę
      darmozjadów, postawić na młodych ambitnych ...
      Takie są moje wnioski ...
    • Gość: prawda Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 12:45
      W końcu ktoś tych użelowanych balangowiczów trafnie opisał.
    • jandalf a moze tak konkretnie po nazwiskach ... 16.09.09, 12:45

      • bmc3i "Pan Heniu" nic Ci niemowi? 16.09.09, 12:48
        • jandalf Re: "Pan Heniu" nic Ci niemowi? 16.09.09, 13:03
          Apostel to głąb i to jest powszechnie znane
          on jednak nie grał tylk świecił z przeproszeniem przykładem

          niech podadza nazwiska piłkarzy imprezowiczów ...
          • Gość: fax Re: "Pan Heniu" nic Ci niemowi? IP: *.icpnet.pl 16.09.09, 13:16
            Apostel nie pracuje w PZPN od roku
          • Gość: Wojti Re: "Pan Heniu" nic Ci niemowi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 19:54
            Z artykulu wynika,ze wszyscy chlali,wiec poco podawac nazwiska?
    • Gość: g to po co holender brał do kadry piłkarzy którym .. IP: *.stk.vectranet.pl 16.09.09, 12:46
      nie zależało?? zamiast wywalić ich! za brak dyscypliny w drużynie odpowiada
      trener!!!
      Smuda by zrobił porządek z tym dziadostwem!!!
      • Gość: :-( Re: to po co holender brał do kadry piłkarzy któr IP: 81.210.82.* 16.09.09, 14:05
        Smuda to to samo dziadostwo. Skąd wiecznie to przekonanie że przyjdzie jakiś
        cudotwórca i jednym ruchem załatwi wszystko? Tu potrzeba pracy, ciężkiej i
        rzetelnej przez wiele lat. Marzenie że się pojawi jakiś cudotwórca i od tej
        chwili będziemy lepiej grać trenować i wyrywać mecze jeden po drugim jest jakąś
        dziecinadą. Chyba tylko w Polsce się wierzy że można osiągnąć więcej pracując mniej.
    • Gość: wyhowawca Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:46
      a co na to ich rodzice ???
    • bmc3i Wyjazd to dla panow PZPN okazja do chlania 16.09.09, 12:47
      Stara polska szkola. Jak za dawnych dobrych pezetpeerowskich czasow.
      Gdzie mozna pochlac i zabawaic sie, jak nie na wspolnej "delegacji".

    • Gość: kazako Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.tvn.pl 16.09.09, 12:48
      Poszli...nie poszli pić, Prawda jest taka że bez picia też są słabi, patrząc
      na prezesa i resztę tej świty nie dziwię się dlaczego przegrywamy i pół Europy
      się śmieje....
    • Gość: topic Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.bar.warszawa.sint.pl 16.09.09, 12:48
      patrze na siatkarzy i widze madrych inteligentnych chlopakow. Patrze na pilkarzy i widze bande debili. To co napisano w artukule z pewnoscia jest prawda. Na szczescie pilka przestalem sie interesowac juz dawno wiec ich kolejne porazki jedynie utwierdzja mnie, ze nic nie trace :D
      • Gość: fax Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.icpnet.pl 16.09.09, 13:17
        Gość portalu: topic napisał(a):

        > patrze na siatkarzy i widze madrych inteligentnych chlopakow.
        Patrze na pilkarz
        > y i widze bande debili. To co napisano w artukule z pewnoscia jest
        prawda. Na s
        > zczescie pilka przestalem sie interesowac juz dawno wiec ich
        kolejne porazki je
        > dynie utwierdzja mnie, ze nic nie trace :D

        jak wierzysz że siatkarze piją soczek i o 22 idą spać to
        pogratulować naiwności
        • Gość: as Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: 83.168.90.* 16.09.09, 15:04
          jak wierzysz, ze Rooney czy C.Ronaldo pija przed/po meczach to pogratulowac..
          sam sobie odpowiedz czego
    • kewiz kawałek o jedzeniu i krawacie 16.09.09, 12:48
      bezcenny... mam nadzieję, że te dziady z PZPN w końcu pozdychają ze starości...
      • Gość: london Re: kawałek o jedzeniu i krawacie IP: 92.24.82.* 16.09.09, 13:35
        krotko mowiac cala prawda wychodzi na jaw teraz jak sie wszsystkie szmaty
        pilkarsie obrzucaja blotem i zwalaja wina na innych. Jest dokladnie tak jak
        mowia nikomu nie zalezy na niczym poza kasa
    • Gość: monk Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.aster.pl 16.09.09, 12:49
      hahahahahahaha
      holenderskie obszczymury
      wooooooooon
    • Gość: ... Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: 212.160.172.* 16.09.09, 12:50
      Żałosny gość - menedżer reprezentacji czy handlarz piłkarzami. A może to płacz
      po odcięciu od koryta? Kto wymyślał tych różnych "Zahorskich"? Liczył na to,
      że on będzie ich menedżerem? A może tak zastanowi się ten gość co zrobił jako
      menedżer przez te lata? Żadnej pokory, wstydu w jaki stylu odpadli. Piłkarze
      zasłużyli na krytykę ale TRENER i jego ekipa RÓWNIEŻ!!!. Choćby za przedziwną
      selekcję.
      • Gość: M Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.toya.net.pl 16.09.09, 12:54
        To samo mialem napisać. To trener koniec koncow powolal tych zawodnikow co wola
        dyskoteke, alko i dla ktorych najwazniejszy jest hajs zamiast woli zwyciestwa.

        PS

        A i tak temu wszystkiemu winne jest PZPN
    • Gość: niederschlesier Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.kalisz.mm.pl 16.09.09, 12:51
      Jestem prawie pewny,że tak właśnie było.Ale jeśli faktycznie tak było
      to Leo powinien zorganizować sporą konferencję prasową (chętnie na
      własny koszt-co należałoby podkreślić) i na takiej konferencji
      spokojnie, punkt po punkcie , przykład po przykładzie powinien opisać
      wszystkie fakty.Po czym powiedzieć,że rezygnuje,bo nie jest w stanie
      zrealizować swoich zadań.Wtedy byłby Bogiem - a tak dał pretekst do
      oskarżeń (w tym świetle chyba niestety słusznych),że siedział w bagnie,
      nie czuł smrodu , bo czuł kaskę.
      • Gość: mirk Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 14:47
        zgoda w 100%
        Hipokryzja aż kipi z pewnych siebie cwaniaków z Holandii
      • Gość: ffan Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.tx.res.rr.com 16.09.09, 15:57
        A czy nie bylo tego wczesniej. Czy Boruc i spolka nie byla zawieszona za
        pijanstwo? I co z tego wyniklo? Placz kibicow jaki Leo zly. Tutaj nie potrzeba
        selekcjonera tylko wychowawcow z przedszkola.

    • Gość: trafnie Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: 217.97.234.* 16.09.09, 12:53
      Ostatnie zdanie w pełni oddaje profesjonalizm i wymiar sportowej ambicji
      polskich piłkarzy.
    • Gość: bolek Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.trzebinia.mm.pl 16.09.09, 12:53
      To po co brał alkoholików do kadry? Imprezowali już dawno, mógł zrobić porządek.
      • Gość: zzz Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.171.127.130.static.crowley.pl 16.09.09, 12:56
        bo nawet jak wcześniej nie pił, to w kadrze zacznie. przykład idzie z góry. a kto nie pije ten...
    • Gość: nocrew Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: 193.24.14.* 16.09.09, 12:56
      Leo był fantastyczny, dziękuję za eliminacje do ME i mecz z
      Portugalią. Źle się stało, że odszedł w takich okolicznościach.
      • Gość: adf Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 13:10
        Dobrze, że ten nie mówiący po polsku nieudacznik już sobie pojechał.
    • Gość: adas Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.c196.msk.pl 16.09.09, 12:56
      pięknie. Ino, że Panie Janku, główną ambicją Beenhakkera przynajmniej od
      sierpnia 08 było robienie na złość wszystkim wokół. Akurat PZPN się należało i
      kilku innym pewnie też, ale repra zeszła na drugi plan. Leo z roku 06 by
      pewnie nie zremisował ze Słowenią, może nie przegrał ze Słowacją, ale nawet
      jeśli - byłby w stanie poskładać drużynę.
    • Gość: lern cala prawda o naszej pilce IP: 213.227.87.* 16.09.09, 12:56
      Zeby odnosic sukcesy w sporcie oprocz dobrej kondycji trzeba jeszcze
      miec troszke oleju w glowie. Tego nie da sie powiedziec ani o
      naszych dzialaczach ani o pilkarzach. W 99% to prostaki, wydaje mi
      sie ze do tego sportu dzieki durnym kibicom ciagna durni sportowcy.
    • Gość: monk no nie wytrzymam IP: *.aster.pl 16.09.09, 12:56
      won na "jasną stronę" czegokolwiek!
    • Gość: interstatelovesong Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:56
      KIEDY W KOŃCU TO SIĘ SKOŃCZY?! KIEDY W KOŃCU KIBICE WPADNĄ NA
      MIODOWĄ I WYPIERDZIELĄ TE ŁYSE, NALANE MORDY LATY I PIECHNICZKA NA
      RYJE NA BRUK!!
    • Gość: (po)ruta Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:57
      Nie sratatata, tylko prawda !!! Piłkarzyny zasrane, tylko chlać gorzałę
      (po)trafią i balować, a później urządzać bitki z policją i udawać niewiniątka
      - bardzo dobrze, że nie pojadą do RPA - a (po) co ??? Wstyd przynosić i
      (po)śmiewisko ??? Ta zasrana reprezentacja, to taka sama żenada, jak ten
      zasrany ''rząd'' tego ryżego (po)kraki kon-donka !!! Rozgonić obydwie frakcje
      i na budowy, albo kominy malować !!!
    • Gość: Mikrofon Zacytuję Tomaszewskiego.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 12:58
      Otóż Pan Janek powiedział że w PZPN przydałby się taki Putin, który
      rozpędziłby tę klikę. Ponoć w Rosji było to samo. Przyszedł taki
      kolo i zrobił porządek.
      A polityka głaskania, klepania, itp naprawde... nie działa.. Chyba
      że bawimy się z dziećmi, które nie są jeszcze zepsute przez życie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka