Gość: asd IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:27 sratatata Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lair profesjonalni kopacze IP: *.matrix.pl 16.09.09, 12:31 Bobo spał z otwartymi drzwiami :D To jak na zgrupowaniach mlodziezowki, tam też chleją do upadłego. Kolega zna Gancarczyka, który twierdzi, ze gdy spal z Lewandowskim w pokoju to ten po każdym meczu byl ostro podpity. Wstyd mi za nich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jebać PZPN Wyżelowane zdemoralizowane wsiowe mordy.Porównać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 13:15 tych pijaków o mentalności 15-latków z siatkarzami, piłkarzami ręcznymi czy choćby koszykarzami...Tamci przy tej gównażerii to PANOWIE PROFESOROWIE. Odpowiedz Link Zgłoś
totoc Zacząć to trzeba od lig międzyszkolnych a nie od 16.09.09, 14:10 płacenia nastolatkom kasy po której są już tylko alkoholikami. Odpowiedz Link Zgłoś
faiga_danielak Leo mówił jak do sportowców a to są businesmany 16.09.09, 15:10 one quu... nie som do kopania tylko quu... do kasy. Nie ma kasy nie ma gry. One pie...m te flagie i hymny. One som businesmany quu...!!! Jasne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewelof Re: Zacząć to trzeba od lig międzyszkolnych a nie IP: 95.108.16.* 16.09.09, 15:25 dlatego uwazam ze nie powinno sie im placic nie ogladajmy ich nie komentujmy olejmy poprostu samo sie zmieni maja za dobrze i tyle!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hani zniszczmy pzpn IP: *.superkabel.de 17.09.09, 21:55 zniszczmypzpn.prv.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SteveGerrard Re: profesjonalni kopacze IP: *.aster.pl 16.09.09, 14:52 we always have a couple of beers after a game Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd so what? IP: 213.185.212.* 16.09.09, 15:58 Gerrard and them other footballers apparently CAN have a few and it seems (considering they flew thru the qualies) that it doesnt affect them in the slightest. ...so maybe our team shouldn't drink at all, if they struggle with (no offence) Slovenia for instance... Has this not occurred to you??? Maybe in the case of Lewandowski and alikes 1 pint is a pint too much!!! So them fuckin losers should stay away from alcohol full stop if they want to win anythin at all! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JaceK Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.Red-217-126-135.staticIP.rima-tde.net 16.09.09, 12:39 To juz wiecie cala prawde. Jezeli dzialacze chleja do oporu, to czego spodziewac sie od pilkarzy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirk Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 14:43 wszystko pięknie, tylko znowu winny ktoś inny a nie boski Leo... może trzeba by się jednak przyznać kto tych pijaków powołał i kto ich nie umiał okiełznać i zmotywować? Niech już przestaną o tym pisać, bo się boję lodówkę otworzyć żeby nie wyskoczył z niej jakiś holender związany z reprezentacja piłki nożnej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: najaremo trzeba było wybrać inną kadre! IP: 195.42.249.* 16.09.09, 12:44 inni piłkarze załatwili by sprawe, chciało by im sie po prostu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ł_________________ Re: trzeba było wybrać inną kadre! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 13:25 ale skąd wziąść tych innych_________ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosz-alina Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 12:45 W kadrze, tak jak w każdej firmie potrzeba "świeżej krwi" rozpieprzyć tę bandę darmozjadów, postawić na młodych ambitnych ... Takie są moje wnioski ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawda Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 12:45 W końcu ktoś tych użelowanych balangowiczów trafnie opisał. Odpowiedz Link Zgłoś
jandalf Re: "Pan Heniu" nic Ci niemowi? 16.09.09, 13:03 Apostel to głąb i to jest powszechnie znane on jednak nie grał tylk świecił z przeproszeniem przykładem niech podadza nazwiska piłkarzy imprezowiczów ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fax Re: "Pan Heniu" nic Ci niemowi? IP: *.icpnet.pl 16.09.09, 13:16 Apostel nie pracuje w PZPN od roku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojti Re: "Pan Heniu" nic Ci niemowi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 19:54 Z artykulu wynika,ze wszyscy chlali,wiec poco podawac nazwiska? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g to po co holender brał do kadry piłkarzy którym .. IP: *.stk.vectranet.pl 16.09.09, 12:46 nie zależało?? zamiast wywalić ich! za brak dyscypliny w drużynie odpowiada trener!!! Smuda by zrobił porządek z tym dziadostwem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-( Re: to po co holender brał do kadry piłkarzy któr IP: 81.210.82.* 16.09.09, 14:05 Smuda to to samo dziadostwo. Skąd wiecznie to przekonanie że przyjdzie jakiś cudotwórca i jednym ruchem załatwi wszystko? Tu potrzeba pracy, ciężkiej i rzetelnej przez wiele lat. Marzenie że się pojawi jakiś cudotwórca i od tej chwili będziemy lepiej grać trenować i wyrywać mecze jeden po drugim jest jakąś dziecinadą. Chyba tylko w Polsce się wierzy że można osiągnąć więcej pracując mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyhowawca Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:46 a co na to ich rodzice ??? Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Wyjazd to dla panow PZPN okazja do chlania 16.09.09, 12:47 Stara polska szkola. Jak za dawnych dobrych pezetpeerowskich czasow. Gdzie mozna pochlac i zabawaic sie, jak nie na wspolnej "delegacji". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazako Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.tvn.pl 16.09.09, 12:48 Poszli...nie poszli pić, Prawda jest taka że bez picia też są słabi, patrząc na prezesa i resztę tej świty nie dziwię się dlaczego przegrywamy i pół Europy się śmieje.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: topic Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.bar.warszawa.sint.pl 16.09.09, 12:48 patrze na siatkarzy i widze madrych inteligentnych chlopakow. Patrze na pilkarzy i widze bande debili. To co napisano w artukule z pewnoscia jest prawda. Na szczescie pilka przestalem sie interesowac juz dawno wiec ich kolejne porazki jedynie utwierdzja mnie, ze nic nie trace :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fax Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.icpnet.pl 16.09.09, 13:17 Gość portalu: topic napisał(a): > patrze na siatkarzy i widze madrych inteligentnych chlopakow. Patrze na pilkarz > y i widze bande debili. To co napisano w artukule z pewnoscia jest prawda. Na s > zczescie pilka przestalem sie interesowac juz dawno wiec ich kolejne porazki je > dynie utwierdzja mnie, ze nic nie trace :D jak wierzysz że siatkarze piją soczek i o 22 idą spać to pogratulować naiwności Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: 83.168.90.* 16.09.09, 15:04 jak wierzysz, ze Rooney czy C.Ronaldo pija przed/po meczach to pogratulowac.. sam sobie odpowiedz czego Odpowiedz Link Zgłoś
kewiz kawałek o jedzeniu i krawacie 16.09.09, 12:48 bezcenny... mam nadzieję, że te dziady z PZPN w końcu pozdychają ze starości... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: london Re: kawałek o jedzeniu i krawacie IP: 92.24.82.* 16.09.09, 13:35 krotko mowiac cala prawda wychodzi na jaw teraz jak sie wszsystkie szmaty pilkarsie obrzucaja blotem i zwalaja wina na innych. Jest dokladnie tak jak mowia nikomu nie zalezy na niczym poza kasa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monk Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.aster.pl 16.09.09, 12:49 hahahahahahaha holenderskie obszczymury wooooooooon Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: 212.160.172.* 16.09.09, 12:50 Żałosny gość - menedżer reprezentacji czy handlarz piłkarzami. A może to płacz po odcięciu od koryta? Kto wymyślał tych różnych "Zahorskich"? Liczył na to, że on będzie ich menedżerem? A może tak zastanowi się ten gość co zrobił jako menedżer przez te lata? Żadnej pokory, wstydu w jaki stylu odpadli. Piłkarze zasłużyli na krytykę ale TRENER i jego ekipa RÓWNIEŻ!!!. Choćby za przedziwną selekcję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.toya.net.pl 16.09.09, 12:54 To samo mialem napisać. To trener koniec koncow powolal tych zawodnikow co wola dyskoteke, alko i dla ktorych najwazniejszy jest hajs zamiast woli zwyciestwa. PS A i tak temu wszystkiemu winne jest PZPN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niederschlesier Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.kalisz.mm.pl 16.09.09, 12:51 Jestem prawie pewny,że tak właśnie było.Ale jeśli faktycznie tak było to Leo powinien zorganizować sporą konferencję prasową (chętnie na własny koszt-co należałoby podkreślić) i na takiej konferencji spokojnie, punkt po punkcie , przykład po przykładzie powinien opisać wszystkie fakty.Po czym powiedzieć,że rezygnuje,bo nie jest w stanie zrealizować swoich zadań.Wtedy byłby Bogiem - a tak dał pretekst do oskarżeń (w tym świetle chyba niestety słusznych),że siedział w bagnie, nie czuł smrodu , bo czuł kaskę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirk Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 14:47 zgoda w 100% Hipokryzja aż kipi z pewnych siebie cwaniaków z Holandii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ffan Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.tx.res.rr.com 16.09.09, 15:57 A czy nie bylo tego wczesniej. Czy Boruc i spolka nie byla zawieszona za pijanstwo? I co z tego wyniklo? Placz kibicow jaki Leo zly. Tutaj nie potrzeba selekcjonera tylko wychowawcow z przedszkola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trafnie Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: 217.97.234.* 16.09.09, 12:53 Ostatnie zdanie w pełni oddaje profesjonalizm i wymiar sportowej ambicji polskich piłkarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.trzebinia.mm.pl 16.09.09, 12:53 To po co brał alkoholików do kadry? Imprezowali już dawno, mógł zrobić porządek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.171.127.130.static.crowley.pl 16.09.09, 12:56 bo nawet jak wcześniej nie pił, to w kadrze zacznie. przykład idzie z góry. a kto nie pije ten... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nocrew Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: 193.24.14.* 16.09.09, 12:56 Leo był fantastyczny, dziękuję za eliminacje do ME i mecz z Portugalią. Źle się stało, że odszedł w takich okolicznościach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adf Re: Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować wolel IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.09, 13:10 Dobrze, że ten nie mówiący po polsku nieudacznik już sobie pojechał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adas Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.c196.msk.pl 16.09.09, 12:56 pięknie. Ino, że Panie Janku, główną ambicją Beenhakkera przynajmniej od sierpnia 08 było robienie na złość wszystkim wokół. Akurat PZPN się należało i kilku innym pewnie też, ale repra zeszła na drugi plan. Leo z roku 06 by pewnie nie zremisował ze Słowenią, może nie przegrał ze Słowacją, ale nawet jeśli - byłby w stanie poskładać drużynę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lern cala prawda o naszej pilce IP: 213.227.87.* 16.09.09, 12:56 Zeby odnosic sukcesy w sporcie oprocz dobrej kondycji trzeba jeszcze miec troszke oleju w glowie. Tego nie da sie powiedziec ani o naszych dzialaczach ani o pilkarzach. W 99% to prostaki, wydaje mi sie ze do tego sportu dzieki durnym kibicom ciagna durni sportowcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monk no nie wytrzymam IP: *.aster.pl 16.09.09, 12:56 won na "jasną stronę" czegokolwiek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: interstatelovesong Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:56 KIEDY W KOŃCU TO SIĘ SKOŃCZY?! KIEDY W KOŃCU KIBICE WPADNĄ NA MIODOWĄ I WYPIERDZIELĄ TE ŁYSE, NALANE MORDY LATY I PIECHNICZKA NA RYJE NA BRUK!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (po)ruta Jan de Zeeuw: Piłkarze zamiast trenować woleli ... IP: *.chello.pl 16.09.09, 12:57 Nie sratatata, tylko prawda !!! Piłkarzyny zasrane, tylko chlać gorzałę (po)trafią i balować, a później urządzać bitki z policją i udawać niewiniątka - bardzo dobrze, że nie pojadą do RPA - a (po) co ??? Wstyd przynosić i (po)śmiewisko ??? Ta zasrana reprezentacja, to taka sama żenada, jak ten zasrany ''rząd'' tego ryżego (po)kraki kon-donka !!! Rozgonić obydwie frakcje i na budowy, albo kominy malować !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikrofon Zacytuję Tomaszewskiego.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.09, 12:58 Otóż Pan Janek powiedział że w PZPN przydałby się taki Putin, który rozpędziłby tę klikę. Ponoć w Rosji było to samo. Przyszedł taki kolo i zrobił porządek. A polityka głaskania, klepania, itp naprawde... nie działa.. Chyba że bawimy się z dziećmi, które nie są jeszcze zepsute przez życie. Odpowiedz Link Zgłoś