Gość: Robertns
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
04.03.04, 19:32
To takie polskie - chłopaki byli już myślami w swoich nowych klubach.
Zastanawiali się czy wybrać Real czy też może Manchester. Przecież Sebek i
Grzesiu to już prawie gwiazdy na miarę Davida B. Wszyscy ich kochamy i czcimy
bo mieli po dwa, trzy udane mecze w życiu.