Dodaj do ulubionych

Po klęsce Groclinu z Girondins

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.04, 19:32
To takie polskie - chłopaki byli już myślami w swoich nowych klubach.
Zastanawiali się czy wybrać Real czy też może Manchester. Przecież Sebek i
Grzesiu to już prawie gwiazdy na miarę Davida B. Wszyscy ich kochamy i czcimy
bo mieli po dwa, trzy udane mecze w życiu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuba Nie przekreślajmy Groclinu IP: 80.55.171.* 04.03.04, 19:35
      Ludzie trochę rozwagi!
      Postawa Groclinu w Pucharze Uefa 2003/2004 była przecież dużo lepsza niż się
      spodziewaliśmy. To między innymi dzięki meczom z Herthą i MC wypromował się
      Niedzielan, Rasiak czy Mila. Warto ich zatrzymać, choć nic na siłę. Polskie
      kluby powinny grać jak Sparta Praga która sprzedaje swoje gwiazdy a na ich
      miejsce wstawia młodych, perspektywicznych graczy, często potem ich również
      sprzedając. Przygoda z pucharem Uefa dobiegła końca, czas poszukać następców
      dla Mili i Rasiaka, oraz wiekowego Tomka Wieszczyckiego. Nie tragizujmy więc,
      a życzmy sobie any za rok wszystkie polskie kluby zagrały w pucharach
      przynajmniej tak jak Groclin.
      • slon2002 Groclin do A-klasy i do gnoju wieśniacy 05.03.04, 18:29
    • Gość: jedrek Groclin do boju! IP: *.kortex.jyu.fi 04.03.04, 19:36
      Moze i lepiej, ze Groclin odpadl. Przynajmniej nie bedzie hurraoptymizmu.
      Wiadomo, ze polskim klubom wiele brakuje i ekipa z Grodziska ma okazje do
      wyciagniecia wnioskow ze swoich bledow. Im wyzej sie wspina ty upadki sa
      bolenesniejsze. Chociaz tym razem sprowadzono naszy do parteru.
    • Gość: Piotr Re: Po klęsce Groclinu z Girondins IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 04.03.04, 20:38
      Co do samego meczu to jakikolwiek komentarz jest zbyteczny. Jesli zas chodzi o
      odejscie Rasiaka to sadze, ze odejsc moze co najwyzej na Cypr. Nie uwazam go za
      dobrego napastnika, co zreszta sam wielokrotnie potwierdzil. Licze na to, iz w
      Groclinie beda stawiac na mlodych, perspektywicznych graczy, i ze w koncu
      dozekamy sie dobrej europejskiej druzyny. Czego sobie i wszystkim kibica
      zycze.
    • Gość: Met Miejsce wieśniaków w A-klasie... IP: *.allianz.pl 04.03.04, 20:39
      Wieśniaki na wieś,jak Drzymała kiedyś zrezygnuje ze sponsoringu,albo życie
      czytaj biznas go do tego zmusi,Groclin będzie grał w A klasie,tam jego
      miejsce...
      • Gość: z. nie czytajcie tego buraka przede mna IP: *.azory.net.pl 04.03.04, 20:52
        • Gość: Met Do Azora... IP: *.allianz.pl 04.03.04, 21:06
          Czy Ty tego nie widzisz,że oni wszyscy zlewają Groclin,grali dla nich,ale każdy
          myślami był juz w innym klubie,mogą zdarzac się ekcentryczni milionerzy jak
          Drzymała w małych miastach,ale w dystansie,gdzieś za 5-10 lat piłka wróci do
          dużych miast.Po Amicach,Groclinach,Łecznych,Polkowicach zostanie ledwie
          wspomnienie pięknych chwil jak wyeliminowanie Herthy czy Mana City,ale tylko
          wspomnienie,ich miejsca w ekstraklasie zajmą Pogoń Szczecin,Cracovia
          Kraków,Lechia Gdańsk,Arka Gdynia,w polskiej 1 lidze za kilka lat będą grały
          same duże kluby,średnia na meczach bedzie około 15-20 tysięcy,na wyjazdach 1-2
          tysiące,nie jak dzisiaj Groclin w Manchesterze,czy Berlinie prawie 1000,bo
          Drzymała dofinansował,albo zrobił wolne w firmie,a w Warszawie czy Poznaniu na
          lidze 0,słownie zero...
          • Gość: Lucjan Re: Do Azora... IP: 217.153.47.* 04.03.04, 21:56
            Udział takich klubików jak Amica, Groclin, Łęczna, Polkowice, Świt czy
            Szczakowianka w naszej I lidze świadczy najlepiej o jej poziomie, a ten coraz
            bardziej obniża się. W innych dyscyplinach sytuacja jest jeszcze gorsza. Coraz
            więcej lokalnych biznesmenów stać na utrzymanie przyfabrycznego klubu, a ich
            piłkarze nie narzekają raczej na problemy finansowe. Ja widzę tutaj
            podobieństwo do czasów komuny, gdy z Wałbrzycha, Bytomia, czy Gdyni grały
            jednocześnie po 2 kluby w I lidze. Często też takie sponsorowanie związane jest
            ze zmianą nazwy klubu, czego nie spotyka się raczej na zachodzie Europy.
      • Gość: gobo Re: Miejsce wieśniaków w A-klasie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 21:28
        aleś ty jest burak ...
      • Gość: WzK Co buraczek z Poznania???czy Krakowa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 22:10
        Niestety bamberku nic z tego. Jezeli nam nie sprzyjasz to h...ci w oko pajacyku
      • Gość: vika Re: Miejsce wieśniaków w A-klasie... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 04.03.04, 23:42
        temu buractwu które krytykuje groclin i życzy im gry w A-klasie polecam analize
        pucharowych wystepów GKS Katowice w tym roku i w latach wcześniejszych; gra
        tego klubu w rozgrywkach międzynarodowych powinna być zabroniona ustawowo;
        śląska stolica :))))))))))))
      • paczka1 a klasa???????? 05.03.04, 12:56
        Takie wypowiedzi mnie troche dołują, bo jak narazie miejscowości z aklasowymi
        drużynami opanowuja polskę , co nie? amica, groclin, łęczna? kto nastepny ?
        krużewniki!
      • Gość: Antek Re: Miejsce wieśniaków w A-klasie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 14:19
        Twoja wypowiedź jest tak żałosna, ze aż nie chce mi się jej komentować. Nie
        masz może jakiś wiejskich kompleksów ?
    • Gość: errror gryzipiórki i managery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 20:49
      a kto tak naprawdę psuje tych piłkarzyków?
      kto czyni i roznieca ten ogromny szum?
      kto mami straszną kasą?
      kto w tej chwili najbardziej krytykuje i miesza z błotem?
    • Gość: FAN Re: Po klęsce Groclinu z Girondins IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 21:01
      Naprawde żal się robi kiedy się czyta jak marnowane są pieniądze na klub bez
      przyszłości. Co to za zaspół który tak naprawde tworzony jest dla jednego
      kibica (może dla dwóch bo Drzymała ma jeszcze córke ).Ilu kibiców bedzie
      przychodzić na mecze ligowe jesli gościem nie bedzie Legia ,Wisła czy Lech( a i
      tak wiecej bedzie kibiców gości).Przypuszczam że frekfencja bedzie równie
      kompromitująca jak we Wronkach, które też są świetnym przykładem
      marnotrastwa,czyli po 500 widzów.
      Bardziej niż wyniku 4-1 wstyd mi jest za ten stadionik który w normalnym kraju
      byłby uznany za obiekt treningowy. Ile na Boga można osiągnąć z takim
      zapleczem. Wcale się też niedziwie tym pilkarzą rozumiem nieżle płacą nieżle
      można pograć ale ile można spedzić czasu , najlepszego w życiu, na wsi !!!
      Ale muszą się składać ze śmiechu piłkarze i kibice przyjezdnych drużyn jak
      wieżdzają do Grodziska i mówi im się że to miejcowość wice-mistrza Polski!!
      • Gość: Ryzy Re: Po klęsce Groclinu z Girondins IP: *.iie.ae.wroc.pl 05.03.04, 09:22
        jesteś kolego mentalnym wieśniakiem (jestem z Wrocławia). Kto powiedział, ze
        wielkie zespoły muszą być z wielkich miast???? Kto zabroni małemu miasteczku
        stac się centrum polskiego piłkarstwa. Rzecz sprowadza się do wizji i zdrowego
        biznesowego podejścia do organizacji klubu oraz PROFESJONALIZMU samych kopaczy.
        Ja się bardzo cieszę, że przypadek Drzymały jest dowodem na to, że pieniądze
        można racjonalnie inwestować w polskim futbolu. Co mi z tego, ze we Wrocławiu
        mieszka 700 tys. ludzi i obraca się ogromnymi pieniędzmi, jeśli nie ma ludzi
        zdolnych na stworzenie przeciętnej ligowej drużyny. Wolę oglądać porywające
        widowiska transmitowane z Pcimia Dolnego, niż bezładną kopaninę na 60tysiecznym
        Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. W każdej chwili jestem w stanie wsiadać w
        samochód, aby na spektakl do Pcimia dojechać.
    • Gość: ja Jaka klęska ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.04, 21:27
    • Gość: west Groclin z Grodziska Wlkp IP: *.proxy.aol.com 04.03.04, 23:14
      Nie krytykujcie Groclinu, tylko spojrzyjcie prawdzie w oczy.
      Klub uzyskał w Pucharze tyle co mógł, a nawet więcej.
      Życzę wszystkim polskim drużynom, aby przynajmniej powtórzyły jego wynik.
      Jedynym smutnym sportowo momentem jest frajersko stracona bramka w pierwszym
      meczu.Chyba remis dawał szansę startu dla dwóch polskich drużyn w eliminacjach
      do Ligi Mistrzów.
    • Gość: cyg@nek Póki co Groclin jest wielki IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.03.04, 00:23
      Zabawne jest narzekanie na jedyną polską drużynę, która zagrała na wiosnę w
      Europie. Zabawne jest mówienie o "stadioniku", który jako jedyny ma podgrzewaną
      płytę. Gdzie te europejskie stadiony w Polsce? Legia? Pamiętacie lodowisko na
      meczu z Panathinaikosem? I co się tam zmieniło przez te lata? Wisła poległa z
      ogonem ligi norweskiej! Stadion w Krakowie? Jak wyglądała murawa przed Lazio?
      Metropolie: Warszawa, Katowice, Trójmiasto-gdzie te europejskie stadiony? Nie
      przesadzajcie z frekwencją na meczach w dużych miastach. ŁKS-u nie ma, Widzewa
      nie ma, jak Ptak nie wybuduje hipermarketu, to Pogoni też nie będzie. Stolica
      ma jeden klub (rachityczna Polonia to już nieboszczyk)i to być może niedługo,
      bo długi, długi, długi (cała nadzieja w kibicach a nie w propagandzistach
      quasigiełdowych z ITI). Co się dzieje w "potężnym" Lechu? Piłkarze na zasiłkach
      u miejscowych sklepikarzy. WSTYDŹ SIĘ POLSKO WIELKOMIEJSKA! POWIATY GÓRĄ!!!
      Przed Panem Drzymałą czapki z głów.
      Może byłoby inaczej, ale Balcerowicz musi odejść.
    • Gość: gator Polski Romantyzm IP: *.pbc.adelphia.net 05.03.04, 01:42
      Dlaczego tyle tragedii z jednego meczu. Wielkoposka potrafi dostosowac sie do
      zmieniajacych sie czasow. Trzy druzyny w I lidze, stadiony w przedudowie z
      perspektywa na europejski poziom. Gratulacje dla postepu jaki robi ten region.
      Niestety nie mozna przeskoczyc 50 lat zacofania. Tylko Konsekwentna praca
      gwarantuje sukces i tego tez trzeba sie uczyc. Nie tylko w "footballu".
    • Gość: Ryzy Re: Po klęsce Groclinu z Girondins IP: *.iie.ae.wroc.pl 05.03.04, 09:10
      Popieram podejście szefostwa klubu. Niestety, zbyt powszechnym zjawiskiem w
      umysłach krajowych kopaczy jest "woda sodowa". Jestem przekonany, że więcej
      zyskaliby w długim okresie, gdyby najpierw stworzyli drużynę na miarę
      europejskich boisk - wówczas pojawiłyby się większe pieniądze, niż pajacować na
      boisku myśląc, że są już gwiazdami REALU. Przykład naszych koszykarskich
      klubów, którzy się liczą w Europie jest nadto dobitny. Takie show, emocje i
      poziom sportowy, jakie widziałem na meczach IDEI Sląska Wrocław, jest póki co
      nieosiągalne w krajowej piłce nożnej. NAJPIERW COŚ STWÓRZCIE NA MIARĘ CZASÓW, A
      POTEM MYŚLCIE O NAGRODZIE !!!
    • Gość: nique_21 Rasiak i Mila do 2 ligi cypryjskiej! pajace... IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 05.03.04, 09:52
    • paczka1 Re: Po klęsce Groclinu z Girondins 05.03.04, 12:54
      Witam, nie jestem wkur...y na groclin, nie mam pretensji do nich, i tak dali nm
      dużo, mogli przeciez odpaść z litewskim atlantasem jak gks czy wisla plock, co
      nie??? pozdro dla grodziska, trzymajcie się!!!!
    • Gość: Maestro! Re: Po klęsce Groclinu z Girondins IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.04, 16:33
      Wiedziałem, że przegrają, ale cóż! Wisła z tamtego sezonu była lepsza. Nie
      rozumiem tej pompy z jaką przedstawino wyeliminowanie Herthy i City. Nawet nie
      wiem czy to europejskie średniaki w tym sezonie, wystarczy spojrzeć na tabele
      ligi angielskiej i niemieckiej. Mimo to było trochę emocji, i z tego należy się
      cieszyć.
    • Gość: Chlopak Niestety IP: *.chello.pl 05.03.04, 19:24
      Zagrali na tyle na ile bylo ich stac.To znaczy w miare odwaznie... Ze spora
      dawka szczescia mogli nawet wygrac, choc byli jednak o klase gorsi. "Klase",
      ltora Bordeux pokazalo strzelajac 4 bramki, przy 1 Groclinu, a przy niewielkiej
      przewadze w stworzonych sytuacjach na ich zdobycie...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka