Gość: VOYTAS IP: *.lodz.mm.pl 24.05.04, 12:55 KOBRA LEŹNICA WIELKA 3:1 ORZEŁ WRÓBLEW(MECZ B KLASY - REGION ŁÓDZKI) KOBRA MISTRZEM POLSKI AD.2020!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Vieri Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 13:03 Czwarte miejsce to wszystko, na co stać Liverpool przy takim składzie i przy takich konkurentach. Nie można wymagać cudów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krawat NIE LUBIE LIVERPOOLU IP: *.ght.iadfw.net 24.05.04, 18:43 Nie lubie Liverpoolu, a szczegolnie jego kibicow. Sa aroganccy i ciagle opowiadajo o odleglej przeszlosci jak to kiedys wygrywali. To jakby rozmowa z expertem od dinozaurow - tylko o przeszlosci. No a ponadto jak traktowali Jerzego to tez mi sie nie podobalo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: THE REDS FAN Re: NIE LUBIE LIVERPOOLU IP: *.4web.pl 24.05.04, 21:43 NO KRAWAT TO WIDAĆ,ŻE MASZ POJĘCIE O OKRĘCIE...CIEKAWE TYLKO,DLACZEGO DUDI W KAŻDYM WYWIADZIE PODKREŚLA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ NA ANFIELD ROAD I TO JAK FANI Z THE KOOP I CAŁEGO ANFIELD WSPIERAJĄ I WSPIERALI GO,KIEDY MU NIE SZŁO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soso Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: 195.41.66.* 24.05.04, 13:18 Moze i dobrze. To mily czlowiek i zaangazowany ale chyba juz zrobil wszystko co mogl. Teraz przydalby sie ktos, kto wie na czym polega nowoczesna pilka, cos takiego, jak w wydaniu Deportivo La Corune - przyjecie pilki, natychmiastowe oddanie, wszystko szybko i w tempo, zadnego przbijania sie przez obrone czy indywidualnych dryblingow. To sie przezylo. A Liverpool wciaz gra wysilajac sie niemozebnie ale i bezskutecznie. Szkoda ich bo moga nauczyc sie innej gry. Arsenal i MU juz polapaly sie w tym systemie i jest im lzej. Liverpool wciaz czeka na zmiany. pzdrw soso Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jb Houllier odszedl z Liverpoolu! IP: *.server.ntli.net 24.05.04, 13:42 Gazeta jest taka powolna, na inych stronach juz od pewnego czasu potwierdzaja odejscie G.H. Dobra wiadomosc dla Dudka, bo H. stawial na Kirklanda bedac pod presja gazet brukowych. Nowy trener nie bedzie musial obawiac sie brukowcow, ale bedzie stawial na tych zawodnikow, ktorzy sa lepsi, a w przypadku bramkarzy nie ma zadnej watpliwosci ze Kirkland jest jak na razie tylko uczniem Dudka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JH Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: 194.205.123.* 24.05.04, 14:14 Duzy wplyw na odejscie Houlliera mial na pewno Arsene Wenger, bo dokonania Wengera w Arsenalu (wydajac duzo mniej kasy, i zaczynajac w latach 90 tez z druzyna, ktora nie zachwycala) powoduja, ze duzo gorzej wyglada niepowodzenie Houlliera. Wystarczy patrzec na pilkarzy kupionych przez Wengera (Henry, Vieira, Pires, Campbell, oraz mlodsi, np Kolo Toure kupiony za grosze) i to sa wszyscy gwiazdy na poziomie swiatowym, albo niedlugo beda na takim poziomie (np Toure). A w Liverpool w tej chwili nieliczni pilkarze, ktorzy graja dobrze (Gerrard, ew. Owen), to sa pilkarzy sprzed czasow Houlliera jeszcze. Na tym tle dokonania Houlliera wypadaja wyjatkowo blado. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grymasek Odszedl jeden z najwiekszych partaczy Premiership IP: *.nycmny83.covad.net 24.05.04, 15:48 Ta druzyna mogla osiagnac o wiele wiecej ale Gerard H. nie pozwolil na to. Dziwie ze tak pozno zarzad zdecydowal sie na to. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniel Re: Odszedl jeden z najwiekszych partaczy Premier IP: *.visp.energis.pl 26.05.04, 08:54 I masz rację szkoda kasy na DIOUFA i innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ufffffffffffffffff uf! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 15:03 ulżyło mi... Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: YNWA 24.05.04, 15:32 Należą się słowa podziękowania. Niestety tak musi byc, zarząd podjął właściwą decyzję. W sezonie 2002/3 poważna choroba, w tym zespół grał słabo. The Reds, zespół o takiej historii, nie mogą sobie na to pozwolić. Mam nadzieję, że nowy menadzer rozrusza LFC i klub wróci na podium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hoe Re: YNWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.04, 17:54 o podium to tam cholernie ciezko bedzie, jak w zadnej innej lidze bym powiedzial nawet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek NARESZCIE!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 18:07 Lubię Houliera, to sympatyczny facet, ale wypalił się jako trener i zupełnie nie zna się na ludziach, w sumie więc dobrze się stało, choć być może o cały sezon za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser super IP: 158.75.29.* 24.05.04, 18:30 i dobrze sie stalo, houllier powinien odejsc wczesniej, a teraz musza odejsc z tak slawnego, a jednoczesnie bardzo sslabego klubu dudek, diao, diouf, cheyrou, traore, biscan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojcik czekam na telefon z wysp... IP: 168.208.215.* 24.05.04, 18:41 juz niedlugo zamienie Swit na Liverpool, trzymajcie kciuki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIOTREK Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: *.4web.pl 24.05.04, 21:38 JEDYNY KLUB,KTÓRY KOCHAM TAK MOCNO JAK WIDZEW TO WŁAŚNIE LIVERPOOL,KTÓRY MA NIE TYLKO WSPANIAŁE TRADYCJE SPORTOWE,ALE I KIBICOWSKIE.THE REDS MAJĄ NAJLEPSZYCH FANÓW NA ŚWIECIE!WIELKIE PODZIĘKOWANIE DLA HOULLIER'A,ALE PRAWDA JEST TAKA,ŻE POWINIEN ODEJŚĆ JUŻ ZIMĄ.TERAZ CZEKAM NA MARTINA O'NEAL'A Z CELTIKU.YOU'LL NEVER WALK ALONE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hajciak YOU'LL NEVER WALK ALONE? IP: *.aster.pl 24.05.04, 22:42 Niby kibice najlepsi i YOU'LL NEVER WALK ALONE, a jednak Houllier w tym momencie wlaśnie został sam. Kibice sie za nim nie upomnieli. Zarzad go wydymal - przeciez dali mu wczesniej ultimatum, ze ma byc 4. miejsce i bylo. Hou stwierdzil, ze wladze ulegly presji, on chcial ten rok jeszcze porzadzic. No ale dla klubu oczywiscie lepiej sie stalo. Teraz pytanie kto go zastapi. Moja rada: OTTMAR HITZFELD jest do wziecia. Jeden z najlepszych trenerow Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikt Re: YOU'LL NEVER WALK ALONE? IP: *.ccip.fr 24.05.04, 23:32 zgadza sie, Bayern to idioci zwalniajac Hitzfelda. pawel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniel Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: *.visp.energis.pl 26.05.04, 08:48 no nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy Odpowiedz Link Zgłoś