Dodaj do ulubionych

Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu?

IP: *.lodz.mm.pl 24.05.04, 12:55
KOBRA LEŹNICA WIELKA 3:1 ORZEŁ WRÓBLEW(MECZ B KLASY - REGION ŁÓDZKI) KOBRA
MISTRZEM POLSKI AD.2020!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Vieri Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 13:03
      Czwarte miejsce to wszystko, na co stać Liverpool przy takim składzie i przy
      takich konkurentach. Nie można wymagać cudów.
      • Gość: krawat NIE LUBIE LIVERPOOLU IP: *.ght.iadfw.net 24.05.04, 18:43
        Nie lubie Liverpoolu, a szczegolnie jego kibicow. Sa aroganccy i ciagle
        opowiadajo o odleglej przeszlosci jak to kiedys wygrywali. To jakby rozmowa z
        expertem od dinozaurow - tylko o przeszlosci.

        No a ponadto jak traktowali Jerzego to tez mi sie nie podobalo.
        • Gość: THE REDS FAN Re: NIE LUBIE LIVERPOOLU IP: *.4web.pl 24.05.04, 21:43
          NO KRAWAT TO WIDAĆ,ŻE MASZ POJĘCIE O OKRĘCIE...CIEKAWE TYLKO,DLACZEGO DUDI W
          KAŻDYM WYWIADZIE PODKREŚLA WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ NA ANFIELD ROAD I TO JAK FANI Z
          THE KOOP I CAŁEGO ANFIELD WSPIERAJĄ I WSPIERALI GO,KIEDY MU NIE SZŁO.
    • Gość: soso Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: 195.41.66.* 24.05.04, 13:18
      Moze i dobrze. To mily czlowiek i zaangazowany ale chyba juz zrobil wszystko co
      mogl. Teraz przydalby sie ktos, kto wie na czym polega nowoczesna pilka, cos
      takiego, jak w wydaniu Deportivo La Corune - przyjecie pilki, natychmiastowe
      oddanie, wszystko szybko i w tempo, zadnego przbijania sie przez obrone czy
      indywidualnych dryblingow. To sie przezylo. A Liverpool wciaz gra wysilajac sie
      niemozebnie ale i bezskutecznie. Szkoda ich bo moga nauczyc sie innej gry.
      Arsenal i MU juz polapaly sie w tym systemie i jest im lzej. Liverpool wciaz
      czeka na zmiany.

      pzdrw

      soso
    • Gość: jb Houllier odszedl z Liverpoolu! IP: *.server.ntli.net 24.05.04, 13:42
      Gazeta jest taka powolna, na inych stronach juz od pewnego czasu
      potwierdzaja odejscie G.H.
      Dobra wiadomosc dla Dudka, bo H. stawial na Kirklanda bedac pod presja gazet
      brukowych. Nowy trener nie bedzie musial obawiac sie brukowcow, ale bedzie
      stawial na tych zawodnikow, ktorzy sa lepsi, a w przypadku bramkarzy nie ma
      zadnej watpliwosci ze Kirkland jest jak na razie tylko uczniem Dudka.
    • Gość: JH Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: 194.205.123.* 24.05.04, 14:14
      Duzy wplyw na odejscie Houlliera mial na pewno Arsene Wenger, bo dokonania
      Wengera w Arsenalu (wydajac duzo mniej kasy, i zaczynajac w latach 90 tez z
      druzyna, ktora nie zachwycala) powoduja, ze duzo gorzej wyglada niepowodzenie
      Houlliera. Wystarczy patrzec na pilkarzy kupionych przez Wengera (Henry,
      Vieira, Pires, Campbell, oraz mlodsi, np Kolo Toure kupiony za grosze) i to sa
      wszyscy gwiazdy na poziomie swiatowym, albo niedlugo beda na takim poziomie (np
      Toure). A w Liverpool w tej chwili nieliczni pilkarze, ktorzy graja dobrze
      (Gerrard, ew. Owen), to sa pilkarzy sprzed czasow Houlliera jeszcze. Na tym tle
      dokonania Houlliera wypadaja wyjatkowo blado.
      • Gość: grymasek Odszedl jeden z najwiekszych partaczy Premiership IP: *.nycmny83.covad.net 24.05.04, 15:48
        Ta druzyna mogla osiagnac o wiele wiecej ale Gerard H. nie pozwolil na to.
        Dziwie ze tak pozno zarzad zdecydowal sie na to.
        • Gość: aniel Re: Odszedl jeden z najwiekszych partaczy Premier IP: *.visp.energis.pl 26.05.04, 08:54
          I masz rację szkoda kasy na DIOUFA i innych
    • Gość: ufffffffffffffffff uf! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 15:03
      ulżyło mi...
    • alfalfa Re: YNWA 24.05.04, 15:32
      Należą się słowa podziękowania. Niestety tak musi byc, zarząd podjął właściwą
      decyzję. W sezonie 2002/3 poważna choroba, w tym zespół grał słabo. The Reds,
      zespół o takiej historii, nie mogą sobie na to pozwolić. Mam nadzieję, że nowy
      menadzer rozrusza LFC i klub wróci na podium.
      • Gość: Hoe Re: YNWA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.05.04, 17:54
        o podium to tam cholernie ciezko bedzie, jak w zadnej innej lidze bym
        powiedzial nawet
    • Gość: Piotrek NARESZCIE!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 18:07
      Lubię Houliera, to sympatyczny facet, ale wypalił się jako trener i zupełnie nie
      zna się na ludziach, w sumie więc dobrze się stało, choć być może o cały sezon
      za późno.
      • Gość: koneser super IP: 158.75.29.* 24.05.04, 18:30
        i dobrze sie stalo, houllier powinien odejsc wczesniej, a teraz musza odejsc z
        tak slawnego, a jednoczesnie bardzo sslabego klubu dudek, diao, diouf, cheyrou,
        traore, biscan
        • Gość: Wojcik czekam na telefon z wysp... IP: 168.208.215.* 24.05.04, 18:41
          juz niedlugo zamienie Swit na Liverpool, trzymajcie kciuki...
    • Gość: PIOTREK Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: *.4web.pl 24.05.04, 21:38
      JEDYNY KLUB,KTÓRY KOCHAM TAK MOCNO JAK WIDZEW TO WŁAŚNIE LIVERPOOL,KTÓRY MA NIE
      TYLKO WSPANIAŁE TRADYCJE SPORTOWE,ALE I KIBICOWSKIE.THE REDS MAJĄ NAJLEPSZYCH
      FANÓW NA ŚWIECIE!WIELKIE PODZIĘKOWANIE DLA HOULLIER'A,ALE PRAWDA JEST TAKA,ŻE
      POWINIEN ODEJŚĆ JUŻ ZIMĄ.TERAZ CZEKAM NA MARTINA O'NEAL'A Z CELTIKU.YOU'LL
      NEVER WALK ALONE!
      • Gość: Hajciak YOU'LL NEVER WALK ALONE? IP: *.aster.pl 24.05.04, 22:42
        Niby kibice najlepsi i YOU'LL NEVER WALK ALONE, a jednak Houllier w tym
        momencie wlaśnie został sam. Kibice sie za nim nie upomnieli. Zarzad go
        wydymal - przeciez dali mu wczesniej ultimatum, ze ma byc 4. miejsce i bylo.
        Hou stwierdzil, ze wladze ulegly presji, on chcial ten rok jeszcze porzadzic.

        No ale dla klubu oczywiscie lepiej sie stalo.
        Teraz pytanie kto go zastapi.
        Moja rada: OTTMAR HITZFELD jest do wziecia. Jeden z najlepszych trenerow
        Europy.
        • Gość: nikt Re: YOU'LL NEVER WALK ALONE? IP: *.ccip.fr 24.05.04, 23:32
          zgadza sie,
          Bayern to idioci zwalniajac Hitzfelda.

          pawel
    • Gość: aniel Re: Houllier jednak odejdzie z Liverpoolu? IP: *.visp.energis.pl 26.05.04, 08:48
      no nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka