Dodaj do ulubionych

Prezes PZPN: Kompromitacja

IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 20:45
W czasie odbierania ten i ów spośród lechitów też coś zaśpiewał.
Obserwuj wątek
    • Gość: ostrów przyroda ... Michał IP: *.promax.media.pl 02.06.04, 20:50
      Ano dostali w łeb i co.. tesh mi coś, w koncu żyjemy w Polsce, tu się
      wszystko dzieje ale nikt nie beka..
      • Gość: x Przeciez kazdy wie, ze "Legia to stara ..." IP: *.comarch.pl 03.06.04, 07:29
        • Gość: grzegorz UWAGA!!!!! ITI SIE WYCOFUJE!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.04, 09:21
          Mam bardzo pewne informacje, że ITI zamierza wycofać się ze sponsorowania
          klubu, gdyż wydarzenie to bardzo źle wpłynęło na wizerunek firmy, a jest prawie
          pewne, że sytuacje takie mogą się powtarzać!!! To jest pewna informacja od
          jednej z asystentek zarządu firmy!!!!!!
          • Gość: Daarnor Pokażmy siłę kultury IP: 213.17.149.* 03.06.04, 09:29
            Proponuję zrezygnować z oglądania TVN i wypadów do MULTIKINA. Kto jeszcze ma
            jakiś pomysł za ukaranie ITI za wspieranie bandytyzmu, niech się wpisze.

            Wygrajmy z warszawką w kulturalny, cywilizowany sposób. Może i ONI wyjdą z
            epoki kamienia i maczugi.
            • Gość: maluszek Re: Pokażmy siłę kultury.. OK IP: *.interkom.pl / *.interkom.net.pl 03.06.04, 09:34
              Dobry pomysł, już go zastosowałem. Są inne kina niż Multikino, a TVN się
              obsunął, to i ból mniejszy. Pozdrawiam
            • Gość: Zażenowany Odezwa do reklamodawców IP: 213.17.149.* 03.06.04, 09:40
              Grupa ITI traci siłę przebicia.
              Zastanówcie się poważnie, czy wpływy z Waszych reklam powinny być przeznaczane
              na wspieranie przestępczości w Polsce. I czy odbiorca we wspomniane reklamy
              uwierzy, gdy skojarzy je z występami kibiców Legii.
              Jest wiele innych grup medialnych.
              Przenieście swoje pieniądze na bardziej cywilizowany grunt.
              • Gość: fix Re: Odezwa do reklamodawców IP: *.edipress.pl 03.06.04, 10:32
                a do TVP się nie przyczepisz, kmiotku?
                • Gość: Olo Re: Odezwa do reklamodawców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:53
                  nie, błaźnie, bo oni nie sponsorują przestepczego klubu Legia Warszawa
                  • Gość: Wrr... Re: Odezwa do reklamodawców IP: *.wset.edu.pl 03.06.04, 11:31
                    a canal + daje pieniadze wszystkim kluba w polskej lidze takze LEGI!!!!!i co do
                    nich nic nie mash??
                    • Gość: Piotr Re: Odezwa do reklamodawców IP: 195.243.11.* 03.06.04, 16:45
                      Canal + daje na ligę jako jeden produkt, niezależnie od składu klubów w niej
                      występujących, młocie!
            • Gość: KOMANDOS Re: Pokażmy siłę kultury i walmy się juz IP: *.crowley.pl 03.06.04, 10:18
              teraz - BUHAHAHAHHAHA - FOOTBALL to SPORT DLA DEBILI ZAWSZE TAK UWAŻAŁEM
            • Gość: Olo Re: Pokażmy siłę kultury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:50
              Brawo, popieram
          • Gość: DOKTOR MUREK i bardzo dobrze IP: 195.205.132.* 03.06.04, 09:55
            Walter i inni pajacykowie multimedialni zapragneli, wzorem zachodnich firm, własnego klubu pilkarskiego. Abramowicz ma Chalsea, to my tez. Glupszej antyreklamy wyobrazic sobie nie sposob. INTELYGENTNE klibole o mentalności koni wyscigowcych. Qurna jak mnie smieszyly te zdjecia pryszczatych od sterydów mord bez szyi w czapkach z daszkiem, na tle proporczykow L i uśmiechnieta morda Waltera (tez bez szyi). Pilka nozna w polskim wydaniu śmierdzi skislym potem niemytych dresiarzy... Dziekuje
          • Gość: emeryt Re: UWAGA!!!!! ITI SIE WYCOFUJE!!!! IP: 81.15.212.* 03.06.04, 09:59
            I jest to jedyne co poważna firma może zrobić w takiej sytuacji.Trudno sobie
            wyobrazić konsekwencje takich bandyckich wybryków w trakcie pucharu UEFA.ITI
            musi szybko odpowiedziec czy chce firmować bandytów, bo przecież tzw. kibice
            Legii do takich się zaliczają. Może jak z braku kasy drużyna spadnie do II ligi
            przyjdzie opamiętanie!!!
          • Gość: widzewiak o asystentce ITI IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.06.04, 10:06
            ta aysetentka daje du.y nie temu prezesowi bo te informacje to bzdura...
          • Gość: IRAKIJCZYK SLUSZNIE - FOOTBALL TO SHIT DLA IMBECYLI IP: *.crowley.pl 03.06.04, 10:19
          • Gość: Darek z Krakowa Re: UWAGA!!!!! ITI SIE WYCOFUJE!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 11:24
            No i bardzo dobrze warszawske gogusie, teraz wam bieda zajrzy w oczy... Czas
            walczyć o utrzymanie w lidze....
        • Gość: anonim Re: Przeciez kazdy wie, ze "Legia to stara ..." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 15:09
          To,ze Legia ma takich kibicow (jesli mozna ich tak nazwac) to nie ich wina!!!
          Przestancie wyzywac tych co na to nie zasluzyli!!! zastanowcie sie o czym i do
          kogo mowicie!!!
        • Gość: ??? Re: Przeciez kazdy wie, ze "Legia to stara ..." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 19:36
          "Stare K**** to wszyscy debile internauci co wypisują te pierdoły wyzywając
          piłkarzy a nie tych co trzeba!!!!!!!!!!
      • Gość: Rafał Re: przyroda ... Michał IP: *.icpnet.pl 03.06.04, 09:13
        bekają ale tylko niektórzy (patrz inne decyzje pZPN) - Listkiwicz ty pajacu
        przeczysz sam sobie kiedy ci wygodnie ty leśny dziadku
    • Gość: Kibic?-już nie Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.kom / *.kom-net.pl 02.06.04, 20:54
      Od dawna się zastanawiam w jakim kraju żyjemy. Płacę podatki - te idą również
      na utrzymanie policji, która eskortuje na mecz bandytów w pociągu, przemarsze
      na stadiony itp, itd. Pytanie - co ma z tego normalny człowiek, który
      chciałby pójść na mecz np z dzieckiem? Nie pójdzie bo nie wiadomo od kogo i
      za co dostanie. Jestem zdania, że kluby nie potrafiące zadbać o
      bezpieczeństwo nie powinny brać udziału w rozgrywkach. Weszliśmy do Europy
      czy wróciliśmy do e. kamienia łupanego?
      • Gość: kibi normalnego kl Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:57
        np. Legia warszawa - bandycki klub z bandyckimi kibicami. Nie potrafi.
      • ktojakto Typowy Listek ..winni inni !!!!! To ON jest Winny! 03.06.04, 13:15
        A on co? Tak dba o poziom pilki w Polsce. Czy to nie on i jego Zwiazek sa
        odpowiedzialne za Puchar Polski.
        Przypiepsza innym a sam co robi?
        Do wora z nim, bo on jest winny i cala ta cholota rzadzaca PZPN.
        Wstydzisc sie powinien on.
    • Gość: slazak Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 212.130.22.* 02.06.04, 20:56
      NO PANIE MICHALKU NIE LADNIE NIE LADNIE.INNE STADIONY TO PAN ZAMYKALES...
      • Gość: michał Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 11:01
        pan L. widocznie dostał za małą flaszką. Jakby dostał większą, to by zauważył, że reszta kibiców (tzw. większość) to też swołocz i bandyci.
    • Gość: tequilka Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 20:58
      moim zdaniem nie powinni ponosić winy za to co się stąło wszyscy kibice i nie
      powinno zamykac się stadionu...trzeba poprostu coś zrobićw tym kiedrunku aby
      tego chuligaństwa nie było albo przynajmniej w takim stopniu...
    • Gość: miodek co za kretyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:00
      gdyby lechici tak nie zrobili, to kibice lecha by zaczeli sie wkur.... i
      wkroczyli by do akcji, ale wtedy tez by cos ciekawego wymyslil ten kretyn,
      przepraszam za to okreslenie, ale inne niestety nie pasuje do podejscie prezesa...
    • Gość: follow79lukas@o2.p Legia - Bestialska Hołota i Frajerzy IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 21:06
      NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE TERAZ MY W POZNANIU SIĘ CIESZYMY, A TE HAMY Z
      WARSZAWY ZAPADAJĄ SIĘ POD ZIEMIĘ ZE WSTYDU. I WY CHCIELIŚCIE ZOSTAĆ MISTRZEM
      POLSKI? ŚMIECH!!! A ZA NASZYCH JESZCZE NIEJEDEN Z WASZYCH POLEGNIE, JUŻ SIĘ
      SZYKUJEMY. POZNAŃ POTRAFIŁ PRZYJĄĆ BARANÓW Z WARSZAWY, ALE JAK ZWYKLE MAMY
      KOLEJNY PRZYKŁAD SZOPKI I ŁAJNA. GARDZE CWKS, JESZCZE SIĘ ODEGRAMY. TYM CZASEM
      JESTEŚMY LEPSI, A WY BUROKI DO ŁOPAT!!!
      • Gość: FANS HOOLIGANS Re: Legia - Bestialska Hołota i Frajerzy IP: *.dot / *.dot-com.net.pl 02.06.04, 21:10
        PZPN,PZPN,jeb..,jeb..,PZPN
      • michto.77 Re: Legia - Bestialska Hołota i Frajerzy 02.06.04, 21:38
        Gość portalu: follow79lukas@o2.p napisał(a):
        POZNAŃ POTRAFIŁ PRZYJĄĆ BARANÓW Z WARSZAWY, ALE JAK ZWYKLE MAMY
        KOLEJNY PRZYKŁAD SZOPKI I ŁAJNA. GARDZE CWKS, JESZCZE SIĘ ODEGRAMY.

        Pisząc to sam dajesz innym świadectwo,że jesteś taki sam baran:) Niby już 25
        lat a głupi jak 15 latek
    • Gość: gobo Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:20
      Panie prezesie! Niech się Pan nie boi zrobić porządku. Gdyby chodziło o inny
      klub, inny stadion, kary byłyby narzucone od razu. Ale przecież "nie można"
      karać Legii!!! Śmieszne to jest. Niech wreszcie zapadają męskie decyzje w
      Zarządzie PZPN, a nie ciągłe odwlekanie decyzji (np. komu przyznać koncesje a
      komu nie). Nigdy nie będziecie poważani jeżeli tak będziecie rządzić.
      • Gość: dynek przeciez widac dwoch debili na zdjeciu... IP: *.comex.pl / *.comex.pl 02.06.04, 21:24
        ... chyba mozna ich capnac na nastepnym meczu ?
      • Gość: kibicGKSu Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.chello.pl 03.06.04, 18:22
        Won z listkiewiczem,(kibicuje GieKSie)niedawno jak zamykali stadion Ruch +
        walkower i inne kary to jakoś mozna było wprowadzać zbiorowa odpowiedzilanośc,
        a teraz dla STOŁECZNEJ [twu!] legi to nie wolno. ITI gardze i nie ogladam. W
        Angli pani Tacher( czy jak ja sie tam pisze)dała bardzo jasno do zrozumienia
        ALBO ZADNYCH HULIGANOWA, ALBO ZAKAZUJE FUTBOLU!!! niestety watnie by zrozumial
        pan prezes aluzje.
    • Gość: niepocieszony Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 21:27
      Jakoś w innych miastach za bandyckie wybryki na stadionie stosowana jest
      odpowiedzialnośc zbiorowa i stadion jest zamykany. W Warszawie tak nie moze
      być. Bo Warszawa jest pond prawem. Dlatego słusznie uczynił prezydent Poznania
      nie wpuszczajac ich do miasta inne miasta winny brak przykład i również nie
      wpuszczać kibiców-bandytów z warszawy
      • Gość: pomyslowy szkoda ligi dla choloty i bydla IP: 168.208.215.* 02.06.04, 21:37
        po prostu rozwiazac lige, od wielu, wielu lat slyszymy i ogladamy zenujace
        kopaniny kiepskich grajkow i stada bydla demolujace stadiony, proponuje
        rozwiazanie ligi pilkarskiej i powolanie ligi gladiatorow w ktorej stada bydla
        moglyby elminowac siebie na wzajem!
      • Gość: fix Jesteście nienormalni... IP: *.edipress.pl 03.06.04, 10:16
        Czytając wasze debilne posty przesiąknięte nienawiścią do Legii i Warszawy,
        przestaję się dziwić, że Samoobrona dochodzi do władzy.
        • Gość: kibic Re: Jesteście nienormalni... IP: *.ktr.pl 03.06.04, 12:57
          a co, może mamy kochać takich debili !!!!!!!!!!!!
          • Gość: fix Re: Jesteście nienormalni... IP: *.edipress.pl 03.06.04, 14:42
            rozumiem, że tylko Legia jest be?
            a kibice Lecha (oraz piłkarze) to najlepiej wychowana młodzież w Polsce?
            buahahaha... z końmi na łby się pozamienialiście!
          • Gość: spokojny Re: Jesteście nienormalni... IP: 193.201.167.* 03.06.04, 14:50
            "Debile są wśród "kibiców" wszystkich klubów piłkarskich, CWKS, Lecha, itp...
            Ale to prawda, powinna być odpowiedzialność zbiorowa, jak w Anglii.. Zamknięcie
            stadionu dla kibiców(tam na trzy lata), a później kary... Za przekroczenie
            wyznaczonej linii 5 tys. funtów dla osobnika, i nie ma krat, osłon, i najgorsi
            kibice stali się potulni jak baranki....
    • Gość: obiektywny Listkiewicz ty palancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:33
      czym się różniła sytuacja w Białymstoku, od tej w Warszawie.
      Oczywiście tym, ze tam zaatakowano Legię.
      Bądź konsekwentny i zamknij ten burdel na Łazienkowskiej,
      tak jak zamknąłeś stadion w Białymstoku. Tam przecież ukarałeś wszystkich
      kibiców, nie tylko tych co wbiegli na płytę
      • Gość: zgrzyt nieprawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:53
        w Białymstoku to także kibole legii zwariowali, a wtedy kibole jagi się
        przyłączyli do wariactwa, kibole wszędzie to półmózgi, ukarano 1 stronę, bo
        legia jest nie do ruszenia,
    • Gość: steku Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.06.04, 21:41
      innemu klubowi stadion by zamkneli ale przydupas Listkiewicz nie zrobi tego
      legii
      • Gość: obserwator Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.gazeta.pl 02.06.04, 23:02
        Ten, kto pisal o stadionie w Bialymstoku oczywiscie ma racje. Tam zamknieto stadion,choć rozrabiała mniejszosc. Ale ukarano wszystkich kibicow. I wszystkie
        przypadki zamykania stadionow byly reakcją na zachowania mniejszosci. Czym różni sie od tamtych przypadkow obecny przypadek Legii??????? Glownie tym, że
        tutaj nastapil bandycki atak bez precedensu. A prezes Legii wyciagnął z tego wniosek, ze ?nic sie nie stalo". To znaczy (i caly wywiad dla Wyborczej znaczy), że
        Legia nie daje zadnych gwaracji bezpieczenstwa. Wiec kara tez powinna byc bez precedensu. Sprawa jest kryminalna i brak przykladnej kary bedzie mocno
        poglebial demoralizacje polskiej pilki. I tak głęboką. Hańba. LIstkiewicz powinien iść na śmietnik, niestety w tym bagnie nie widac nikogo innego.
    • Gość: kibic Kompromitacja PZPN - "stadionu Legii nie zamknie" IP: 68.79.151.* 02.06.04, 21:41
      tak bo reszta byla grzeczna a co z innymi stadionami?? niech zgadne 7 tys
      kibicow Ruchu rzucilo sie do walki??? Co za uklady!!!
    • Gość: Slavomirus Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:47
      Nie ma co teraz rozważać - stało się. Zdecydowana większość obecnych na meczu
      to byli prawdziwi kibice, którzy stworzyli świetną atmosferę; może część z nich
      dołączyła do zadymy - wiadomo, emocje, ból porażki. Ale jeśli
      wszyscy "posypiemy głowy popiołem" (obie strony!) to korona nam z nich nie
      spadnie - to jest po prostu bagaż lat nienawiści. Zawsze jednak można zacząć od
      nowa i pokazać: to nie my! To się nie powtórzy!
      Szacunek dla obu klubów!
      • Gość: lechita Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:59
        Jak zwykle debile z PZPN pokazaly ze ich kochana legia nie moze byc ukarana, bo
        oni tacy fajni i najlepsi. Tylko, ze jak na innych stadionach cos sie dzieje to
        od razu zamyka sie stadion bo tam sami huligani i bandyci. tak samo bylo w
        Poznaniu kilka lat temu jak co pare meczy zamykali nam stadion. A co, moze te
        buraki z warszawki zrobili cos innego jak inni z innych stadionow?? Moze wkoncu
        to ich nauczy szacunku i zdrowego dopingowania. zamknac te obore przy
        lazienkowskiej i koniec. Niech sie ucza kulturalnego dopingu jaki jest u nas w
        Poznaniu. tego co zobaczyli u nas na oierwszym meczu nigdy u siebie nie
        osiagna!!!
        • Gość: Stefan Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:07
          TAk? Poczekamy cierpliwie na jakiś ważny mecz na Bułgarskiej w którym to Lech
          przegrywa np. z Legią. Taka sytuacja może się zdarzyć wszędzie, ale teraz to
          wszyscy będą pieprzyć, że u nich to jest super doping, tylko w Warszawie są
          bandyci..
          • Gość: kibic Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.ktr.pl 03.06.04, 08:59
            Jesteś baranem więc nie pisz, zadufany dupku z ze wsi warszawa
          • Gość: Daarnor Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 213.17.149.* 03.06.04, 09:33
            No cóż, pamięc szwankuje.
            Lech przegrał w tym sezonie, na własnym stadionie, z Legią. Jakoś nie mogę
            sobie przypomnieć ani jednego pobitego legionisty.
            No cóż, pamięc szwankuje, jak już wspomniałem.
            A może to po prostu brak inteligencji adwarsarza?
            Pozdrowienia dla wszystkich kulturalnych kibiców.
            Zwłaszcza tych z Warszawy - jest ich kilku. Kilku.
      • Gość: Lechita Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.ktr.pl 03.06.04, 08:55
        O czym Ty kolego piszesz, my w Poznaniu pokazaliśmy w pierwszym meczu z leggią
        przez malutkie"l" że kochamy piłke i potrafimy sie zachować, nie mamy powodu
        posypywać głowy popiołem!!! Trzeba zamknąć ten wiejski stadionik w warszawie "w"
        i sprawa załatwiona. uważam , że każdy stadion gdzie dochodzi do burd należy
        zamykać, piłka nożna dla KIBICÓW a nie hołoty i bandytów
      • Gość: pilka-nozna-mi-wis Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.trillium.cc 03.06.04, 19:11
        To sie raczej nie zmieni. To co sie dzieje na meczach tylko pokazuje, ze
        ewolucja ludzi stanela na poziomie jaskiniowym. Jest to prymitywna rozrywka dla
        prymitywnych ludzi, nawet jesli niektorzy z nich za prymitywow sie nie uwazaja.
        Zreszta pilka nozna nie jest jedyna prymitywna rozrywka. A ze ludzie to
        uwielbiaja, to tylko swiadczy o ich poziomie.
    • Gość: paryżanin Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 80.119.235.* 02.06.04, 21:55
      Panie Listkiewicz, brakiem kumoterstwa w stosunku do Legii to pan nie
      grzeszysz...
      Trzeba być konsekwentnym w stosunku do wszystkich i jak zamykać, to zamykać...
    • Gość: Jacek Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.iscnet.pl 02.06.04, 21:55
      Ciekawe czy byłby przeciwny zamykaniu gdyby to nie był stadion legii a innej
      drużyny. Listkiewicz na każdym stadionie większość kibiców przychodzi na mecz a
      nie wywoływać awantury. Więc jak - jak zwykle są równi i równiejsi.
    • Gość: wb Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 83.25.168.* 02.06.04, 21:59
      Panie Listkiewicz od lat pieprz.... to samo i co ? i nic. LEGIA jest
      nietykalna . Słyszę tylko "trzeba coś z tym zrobić... trzeba zmienić " a jak
      było tak jest i będzie póki nieruchawe "trzymostołki" będą w PZPN.
      • Gość: pio Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 22:59
        szkoda, że panowie na loży honorowej nie dostali mocniej po głowach , to może
        by coś wreszcie zrobili z tym chuligaństwem na stadionach!
    • Gość: as Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:04
      :
      • Gość: aras Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 22:13
        listkiewicz ty sie sam skompromitowales tym co napisales, czym sie rozni
        bialystok chorzow od innych miast?? ja wiem - stolica. Lubisz buraki
        listkiewicz i dlatego dajesz im spokoj. Powinni cie ostro trafic tym kamieniem
        w leb moze bys sie zmienil albo zde.. . Precz z toba lamago, nie przyjezdrzaj
        do Poznania. Cala polska widziala wasze miny jak wreczaliscie nam puchar i
        medale. Caly Poznań was pieprzy. Bedziemy walczyc by zdobyc Uefa Cup moze wtedy
        podadza go nam z szacunkiem
    • Gość: fan Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:08
      Dlaczego nikt nie mowi co spiewali pilkarzyki Lecha i ze to oni sprowokowali
      zajscia na honorowej?
      • Gość: aras Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 22:15
        fan jestes debilem, oni to spiewali po awanturze jak nikogo nie bylo na
        stadionie ty buraku z wawy
      • Gość: rifi Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.5.12.vie.surfer.at 02.06.04, 22:16
        No coz..jaka kultura, tacy kibice...warszawka po prostu...zadupie
        europy..wywiezc was wszystkich na sybir, bo tam wasze miejsce
      • Gość: rg Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 62.233.181.* 02.06.04, 22:17
        Skoncz glupie pieprzenie o prowokacji kretynie bo jak czytam takie opinie to mi
        sie zygac chce. To jest tylko proba glupiego usprawiedliwiania. Chamstwo na
        stadionie jest, bylo i pewnie jeszcze dlugo bedzie bo nikt nie chce tepic
        stadionowych bandytow na czele z policja i PZPN.
      • Gość: eryk Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.icpnet.pl 03.06.04, 00:22
        Atak na piłkarzy???
        Legia śpiewała: Lech, Lech, szacunek! I słusznie.
        Ja mogę tylko zaśpiewać: Legia, Legia, brak szacunku!!!
    • Gość: rg Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 62.233.181.* 02.06.04, 22:11
      Jaki ten Listkiewicz jest popierd.... i bezczelny. Mowi o odpowiedzialnosci
      zbiorowej teraz jesli chodzi o pierd..... Legie. Dlaczego wczesniej jak
      zamykal inne stadiony to nie bral pod uwage prawdziwych kibicow. Jebac Legie i
      Listkiewicza. Jeszcze jedno : Zygo - pojeb.
    • Gość: Robson ... "sprawiedliwość" po Listkiewiczowsku IP: 217.153.210.* 02.06.04, 22:28
      Po tym co sie stało w Poznaniu cała Polska powinna się jednoczyć na mecze z
      warszawska ścierką i jebać Legie i jej pachołków z sosnowca do ostatniego !!!
      Listkiewicz albo będziesz konsekwentny i zamkniesz Lazienkowską, albo niech cię
      piekło pochłonie obłudniku, który miał czelność kamieniować starego Dziurowicza
      (byłego prezesa PZPN). Do pięt mu nie dorastasz ! Wtedy był porz adek a prezesa
      się wszyscy bali ! teraz się z ciebie tylko śmieją !!!
    • Gość: X WSTYD, ZENADA-LEGIA WARSZAWA!!!!!!! IP: *.crowley.pl 02.06.04, 22:34
    • Gość: Fijoła Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.maxnet.org.pl 02.06.04, 22:36
      Sędzia był bardzo przejęty w czasie spotkania tym żeby nie narazić się kibicom
      warszawskim.To nie jest już sport , to jest cyrk .
    • Gość: stolyca ZLAPAC TEGO BANDZIORA!!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 02.06.04, 22:36
      Jesli ten cham z fotografii nie zostanie zlapany do podajcie sie wszyscy
      do dymisji. Wroccie do bankow, telewizji, czy co tam przedtem robiliscie
      "prezesi legii"
    • Gość: KIBIC LEGII SPUSCIMY WPIRDOL WSZYSTKIM BEZ SZALIKUF IP: 192.139.221.* 02.06.04, 22:45
      LEGIA PANY
      • Gość: Bengal HWD(L) IP: *.hipokrates.org 02.06.04, 23:36
      • kamilowski Re: SPUSCIMY WPIRDOL WSZYSTKIM BEZ SZALIKUF 02.06.04, 23:56
        ty jesteś hyba głupkowaty
      • Gość: Legia=szambo Re: 99% Polaków uważa, że legia to stara k.... a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 06:27
        kibice Legii to psie h...!!!
        • Gość: kibic Legii Re: 99% Polaków uważa, że legia to stara k.... a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:00
          nie obrażaj baranie kibiców Legii ani samej Legii boś sam w ten sposób nie
          lepszy niż Ci bandyci i pseudokibice.jeśli myślisz, że 99% Polaków uważa,że
          Legia to stara k.... to też jestes w błedzie bo takich palantów jak Ty to na
          pewno nie ma aż tylu w Polsce.z Twojego punktu widzenia to i kibice lecha to
          banda debili i poparańców!zastanów sie co piszesz.jak masz cos do prawdziwych
          kibiców to przyjedź i powiedz mi to prosto w twarz a więcej się nie odezwiesz!
        • Gość: kibic Re: 99% Polaków uważa, że legia to stara k.... a IP: *.drezdenko.sdi.tpnet.pl 03.06.04, 20:05
          pierdol sie! Wypraszam sobie taki komentarz! Kibice Legii jednoczcie sie! LEGIA
          MISTRZEM z pucharem czy bez!
      • Gość: DOKTOR MUREK IDZ WŁĄCZ SOBIE CARTOON NETWORK IP: 195.205.132.* 03.06.04, 09:59
      • Gość: Lechita Re: SPUSCIMY WPIRDOL WSZYSTKIM BEZ SZALIKUF IP: *.ktr.pl 03.06.04, 12:55
        Ty debilu nawet pisać nie umiesz
    • Gość: mare Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 23:08
      W Poznaniu kibice są o kilka klas lepsi od warszwskich debili. Więc w
      analogicznej sytuacji na pewno nie dosżło by do zaatakowania piłkarzy Legii.
      Cieżko wam to w stolicy zrozumieć, ale prawda jest brutalna. Jeśteście ścierwem
      i może nie uwierzycie, ale przykro mi z tego powodu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka