Gość: wielkopolanin IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 20:45 W czasie odbierania ten i ów spośród lechitów też coś zaśpiewał. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ostrów przyroda ... Michał IP: *.promax.media.pl 02.06.04, 20:50 Ano dostali w łeb i co.. tesh mi coś, w koncu żyjemy w Polsce, tu się wszystko dzieje ale nikt nie beka.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Przeciez kazdy wie, ze "Legia to stara ..." IP: *.comarch.pl 03.06.04, 07:29 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grzegorz UWAGA!!!!! ITI SIE WYCOFUJE!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.04, 09:21 Mam bardzo pewne informacje, że ITI zamierza wycofać się ze sponsorowania klubu, gdyż wydarzenie to bardzo źle wpłynęło na wizerunek firmy, a jest prawie pewne, że sytuacje takie mogą się powtarzać!!! To jest pewna informacja od jednej z asystentek zarządu firmy!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daarnor Pokażmy siłę kultury IP: 213.17.149.* 03.06.04, 09:29 Proponuję zrezygnować z oglądania TVN i wypadów do MULTIKINA. Kto jeszcze ma jakiś pomysł za ukaranie ITI za wspieranie bandytyzmu, niech się wpisze. Wygrajmy z warszawką w kulturalny, cywilizowany sposób. Może i ONI wyjdą z epoki kamienia i maczugi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maluszek Re: Pokażmy siłę kultury.. OK IP: *.interkom.pl / *.interkom.net.pl 03.06.04, 09:34 Dobry pomysł, już go zastosowałem. Są inne kina niż Multikino, a TVN się obsunął, to i ból mniejszy. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zażenowany Odezwa do reklamodawców IP: 213.17.149.* 03.06.04, 09:40 Grupa ITI traci siłę przebicia. Zastanówcie się poważnie, czy wpływy z Waszych reklam powinny być przeznaczane na wspieranie przestępczości w Polsce. I czy odbiorca we wspomniane reklamy uwierzy, gdy skojarzy je z występami kibiców Legii. Jest wiele innych grup medialnych. Przenieście swoje pieniądze na bardziej cywilizowany grunt. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fix Re: Odezwa do reklamodawców IP: *.edipress.pl 03.06.04, 10:32 a do TVP się nie przyczepisz, kmiotku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Odezwa do reklamodawców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:53 nie, błaźnie, bo oni nie sponsorują przestepczego klubu Legia Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wrr... Re: Odezwa do reklamodawców IP: *.wset.edu.pl 03.06.04, 11:31 a canal + daje pieniadze wszystkim kluba w polskej lidze takze LEGI!!!!!i co do nich nic nie mash?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Odezwa do reklamodawców IP: 195.243.11.* 03.06.04, 16:45 Canal + daje na ligę jako jeden produkt, niezależnie od składu klubów w niej występujących, młocie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOMANDOS Re: Pokażmy siłę kultury i walmy się juz IP: *.crowley.pl 03.06.04, 10:18 teraz - BUHAHAHAHHAHA - FOOTBALL to SPORT DLA DEBILI ZAWSZE TAK UWAŻAŁEM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olo Re: Pokażmy siłę kultury IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:50 Brawo, popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DOKTOR MUREK i bardzo dobrze IP: 195.205.132.* 03.06.04, 09:55 Walter i inni pajacykowie multimedialni zapragneli, wzorem zachodnich firm, własnego klubu pilkarskiego. Abramowicz ma Chalsea, to my tez. Glupszej antyreklamy wyobrazic sobie nie sposob. INTELYGENTNE klibole o mentalności koni wyscigowcych. Qurna jak mnie smieszyly te zdjecia pryszczatych od sterydów mord bez szyi w czapkach z daszkiem, na tle proporczykow L i uśmiechnieta morda Waltera (tez bez szyi). Pilka nozna w polskim wydaniu śmierdzi skislym potem niemytych dresiarzy... Dziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: UWAGA!!!!! ITI SIE WYCOFUJE!!!! IP: 81.15.212.* 03.06.04, 09:59 I jest to jedyne co poważna firma może zrobić w takiej sytuacji.Trudno sobie wyobrazić konsekwencje takich bandyckich wybryków w trakcie pucharu UEFA.ITI musi szybko odpowiedziec czy chce firmować bandytów, bo przecież tzw. kibice Legii do takich się zaliczają. Może jak z braku kasy drużyna spadnie do II ligi przyjdzie opamiętanie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewiak o asystentce ITI IP: *.aster.pl / *.aster.pl 03.06.04, 10:06 ta aysetentka daje du.y nie temu prezesowi bo te informacje to bzdura... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IRAKIJCZYK SLUSZNIE - FOOTBALL TO SHIT DLA IMBECYLI IP: *.crowley.pl 03.06.04, 10:19 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek z Krakowa Re: UWAGA!!!!! ITI SIE WYCOFUJE!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 11:24 No i bardzo dobrze warszawske gogusie, teraz wam bieda zajrzy w oczy... Czas walczyć o utrzymanie w lidze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonim Re: Przeciez kazdy wie, ze "Legia to stara ..." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 15:09 To,ze Legia ma takich kibicow (jesli mozna ich tak nazwac) to nie ich wina!!! Przestancie wyzywac tych co na to nie zasluzyli!!! zastanowcie sie o czym i do kogo mowicie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ??? Re: Przeciez kazdy wie, ze "Legia to stara ..." IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 19:36 "Stare K**** to wszyscy debile internauci co wypisują te pierdoły wyzywając piłkarzy a nie tych co trzeba!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafał Re: przyroda ... Michał IP: *.icpnet.pl 03.06.04, 09:13 bekają ale tylko niektórzy (patrz inne decyzje pZPN) - Listkiwicz ty pajacu przeczysz sam sobie kiedy ci wygodnie ty leśny dziadku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic?-już nie Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.kom / *.kom-net.pl 02.06.04, 20:54 Od dawna się zastanawiam w jakim kraju żyjemy. Płacę podatki - te idą również na utrzymanie policji, która eskortuje na mecz bandytów w pociągu, przemarsze na stadiony itp, itd. Pytanie - co ma z tego normalny człowiek, który chciałby pójść na mecz np z dzieckiem? Nie pójdzie bo nie wiadomo od kogo i za co dostanie. Jestem zdania, że kluby nie potrafiące zadbać o bezpieczeństwo nie powinny brać udziału w rozgrywkach. Weszliśmy do Europy czy wróciliśmy do e. kamienia łupanego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibi normalnego kl Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:57 np. Legia warszawa - bandycki klub z bandyckimi kibicami. Nie potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
ktojakto Typowy Listek ..winni inni !!!!! To ON jest Winny! 03.06.04, 13:15 A on co? Tak dba o poziom pilki w Polsce. Czy to nie on i jego Zwiazek sa odpowiedzialne za Puchar Polski. Przypiepsza innym a sam co robi? Do wora z nim, bo on jest winny i cala ta cholota rzadzaca PZPN. Wstydzisc sie powinien on. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slazak Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 212.130.22.* 02.06.04, 20:56 NO PANIE MICHALKU NIE LADNIE NIE LADNIE.INNE STADIONY TO PAN ZAMYKALES... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: michał Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 11:01 pan L. widocznie dostał za małą flaszką. Jakby dostał większą, to by zauważył, że reszta kibiców (tzw. większość) to też swołocz i bandyci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tequilka Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 20:58 moim zdaniem nie powinni ponosić winy za to co się stąło wszyscy kibice i nie powinno zamykac się stadionu...trzeba poprostu coś zrobićw tym kiedrunku aby tego chuligaństwa nie było albo przynajmniej w takim stopniu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miodek co za kretyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:00 gdyby lechici tak nie zrobili, to kibice lecha by zaczeli sie wkur.... i wkroczyli by do akcji, ale wtedy tez by cos ciekawego wymyslil ten kretyn, przepraszam za to okreslenie, ale inne niestety nie pasuje do podejscie prezesa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: follow79lukas@o2.p Legia - Bestialska Hołota i Frajerzy IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 21:06 NAJWAŻNIEJSZE JEST TO, ŻE TERAZ MY W POZNANIU SIĘ CIESZYMY, A TE HAMY Z WARSZAWY ZAPADAJĄ SIĘ POD ZIEMIĘ ZE WSTYDU. I WY CHCIELIŚCIE ZOSTAĆ MISTRZEM POLSKI? ŚMIECH!!! A ZA NASZYCH JESZCZE NIEJEDEN Z WASZYCH POLEGNIE, JUŻ SIĘ SZYKUJEMY. POZNAŃ POTRAFIŁ PRZYJĄĆ BARANÓW Z WARSZAWY, ALE JAK ZWYKLE MAMY KOLEJNY PRZYKŁAD SZOPKI I ŁAJNA. GARDZE CWKS, JESZCZE SIĘ ODEGRAMY. TYM CZASEM JESTEŚMY LEPSI, A WY BUROKI DO ŁOPAT!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FANS HOOLIGANS Re: Legia - Bestialska Hołota i Frajerzy IP: *.dot / *.dot-com.net.pl 02.06.04, 21:10 PZPN,PZPN,jeb..,jeb..,PZPN Odpowiedz Link Zgłoś
michto.77 Re: Legia - Bestialska Hołota i Frajerzy 02.06.04, 21:38 Gość portalu: follow79lukas@o2.p napisał(a): POZNAŃ POTRAFIŁ PRZYJĄĆ BARANÓW Z WARSZAWY, ALE JAK ZWYKLE MAMY KOLEJNY PRZYKŁAD SZOPKI I ŁAJNA. GARDZE CWKS, JESZCZE SIĘ ODEGRAMY. Pisząc to sam dajesz innym świadectwo,że jesteś taki sam baran:) Niby już 25 lat a głupi jak 15 latek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gobo Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:20 Panie prezesie! Niech się Pan nie boi zrobić porządku. Gdyby chodziło o inny klub, inny stadion, kary byłyby narzucone od razu. Ale przecież "nie można" karać Legii!!! Śmieszne to jest. Niech wreszcie zapadają męskie decyzje w Zarządzie PZPN, a nie ciągłe odwlekanie decyzji (np. komu przyznać koncesje a komu nie). Nigdy nie będziecie poważani jeżeli tak będziecie rządzić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dynek przeciez widac dwoch debili na zdjeciu... IP: *.comex.pl / *.comex.pl 02.06.04, 21:24 ... chyba mozna ich capnac na nastepnym meczu ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibicGKSu Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.chello.pl 03.06.04, 18:22 Won z listkiewiczem,(kibicuje GieKSie)niedawno jak zamykali stadion Ruch + walkower i inne kary to jakoś mozna było wprowadzać zbiorowa odpowiedzilanośc, a teraz dla STOŁECZNEJ [twu!] legi to nie wolno. ITI gardze i nie ogladam. W Angli pani Tacher( czy jak ja sie tam pisze)dała bardzo jasno do zrozumienia ALBO ZADNYCH HULIGANOWA, ALBO ZAKAZUJE FUTBOLU!!! niestety watnie by zrozumial pan prezes aluzje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niepocieszony Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 21:27 Jakoś w innych miastach za bandyckie wybryki na stadionie stosowana jest odpowiedzialnośc zbiorowa i stadion jest zamykany. W Warszawie tak nie moze być. Bo Warszawa jest pond prawem. Dlatego słusznie uczynił prezydent Poznania nie wpuszczajac ich do miasta inne miasta winny brak przykład i również nie wpuszczać kibiców-bandytów z warszawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pomyslowy szkoda ligi dla choloty i bydla IP: 168.208.215.* 02.06.04, 21:37 po prostu rozwiazac lige, od wielu, wielu lat slyszymy i ogladamy zenujace kopaniny kiepskich grajkow i stada bydla demolujace stadiony, proponuje rozwiazanie ligi pilkarskiej i powolanie ligi gladiatorow w ktorej stada bydla moglyby elminowac siebie na wzajem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fix Jesteście nienormalni... IP: *.edipress.pl 03.06.04, 10:16 Czytając wasze debilne posty przesiąknięte nienawiścią do Legii i Warszawy, przestaję się dziwić, że Samoobrona dochodzi do władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Jesteście nienormalni... IP: *.ktr.pl 03.06.04, 12:57 a co, może mamy kochać takich debili !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fix Re: Jesteście nienormalni... IP: *.edipress.pl 03.06.04, 14:42 rozumiem, że tylko Legia jest be? a kibice Lecha (oraz piłkarze) to najlepiej wychowana młodzież w Polsce? buahahaha... z końmi na łby się pozamienialiście! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spokojny Re: Jesteście nienormalni... IP: 193.201.167.* 03.06.04, 14:50 "Debile są wśród "kibiców" wszystkich klubów piłkarskich, CWKS, Lecha, itp... Ale to prawda, powinna być odpowiedzialność zbiorowa, jak w Anglii.. Zamknięcie stadionu dla kibiców(tam na trzy lata), a później kary... Za przekroczenie wyznaczonej linii 5 tys. funtów dla osobnika, i nie ma krat, osłon, i najgorsi kibice stali się potulni jak baranki.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obiektywny Listkiewicz ty palancie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:33 czym się różniła sytuacja w Białymstoku, od tej w Warszawie. Oczywiście tym, ze tam zaatakowano Legię. Bądź konsekwentny i zamknij ten burdel na Łazienkowskiej, tak jak zamknąłeś stadion w Białymstoku. Tam przecież ukarałeś wszystkich kibiców, nie tylko tych co wbiegli na płytę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzyt nieprawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:53 w Białymstoku to także kibole legii zwariowali, a wtedy kibole jagi się przyłączyli do wariactwa, kibole wszędzie to półmózgi, ukarano 1 stronę, bo legia jest nie do ruszenia, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: steku Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.06.04, 21:41 innemu klubowi stadion by zamkneli ale przydupas Listkiewicz nie zrobi tego legii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.gazeta.pl 02.06.04, 23:02 Ten, kto pisal o stadionie w Bialymstoku oczywiscie ma racje. Tam zamknieto stadion,choć rozrabiała mniejszosc. Ale ukarano wszystkich kibicow. I wszystkie przypadki zamykania stadionow byly reakcją na zachowania mniejszosci. Czym różni sie od tamtych przypadkow obecny przypadek Legii??????? Glownie tym, że tutaj nastapil bandycki atak bez precedensu. A prezes Legii wyciagnął z tego wniosek, ze ?nic sie nie stalo". To znaczy (i caly wywiad dla Wyborczej znaczy), że Legia nie daje zadnych gwaracji bezpieczenstwa. Wiec kara tez powinna byc bez precedensu. Sprawa jest kryminalna i brak przykladnej kary bedzie mocno poglebial demoralizacje polskiej pilki. I tak głęboką. Hańba. LIstkiewicz powinien iść na śmietnik, niestety w tym bagnie nie widac nikogo innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Kompromitacja PZPN - "stadionu Legii nie zamknie" IP: 68.79.151.* 02.06.04, 21:41 tak bo reszta byla grzeczna a co z innymi stadionami?? niech zgadne 7 tys kibicow Ruchu rzucilo sie do walki??? Co za uklady!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Slavomirus Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:47 Nie ma co teraz rozważać - stało się. Zdecydowana większość obecnych na meczu to byli prawdziwi kibice, którzy stworzyli świetną atmosferę; może część z nich dołączyła do zadymy - wiadomo, emocje, ból porażki. Ale jeśli wszyscy "posypiemy głowy popiołem" (obie strony!) to korona nam z nich nie spadnie - to jest po prostu bagaż lat nienawiści. Zawsze jednak można zacząć od nowa i pokazać: to nie my! To się nie powtórzy! Szacunek dla obu klubów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lechita Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 21:59 Jak zwykle debile z PZPN pokazaly ze ich kochana legia nie moze byc ukarana, bo oni tacy fajni i najlepsi. Tylko, ze jak na innych stadionach cos sie dzieje to od razu zamyka sie stadion bo tam sami huligani i bandyci. tak samo bylo w Poznaniu kilka lat temu jak co pare meczy zamykali nam stadion. A co, moze te buraki z warszawki zrobili cos innego jak inni z innych stadionow?? Moze wkoncu to ich nauczy szacunku i zdrowego dopingowania. zamknac te obore przy lazienkowskiej i koniec. Niech sie ucza kulturalnego dopingu jaki jest u nas w Poznaniu. tego co zobaczyli u nas na oierwszym meczu nigdy u siebie nie osiagna!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stefan Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:07 TAk? Poczekamy cierpliwie na jakiś ważny mecz na Bułgarskiej w którym to Lech przegrywa np. z Legią. Taka sytuacja może się zdarzyć wszędzie, ale teraz to wszyscy będą pieprzyć, że u nich to jest super doping, tylko w Warszawie są bandyci.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.ktr.pl 03.06.04, 08:59 Jesteś baranem więc nie pisz, zadufany dupku z ze wsi warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Daarnor Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 213.17.149.* 03.06.04, 09:33 No cóż, pamięc szwankuje. Lech przegrał w tym sezonie, na własnym stadionie, z Legią. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć ani jednego pobitego legionisty. No cóż, pamięc szwankuje, jak już wspomniałem. A może to po prostu brak inteligencji adwarsarza? Pozdrowienia dla wszystkich kulturalnych kibiców. Zwłaszcza tych z Warszawy - jest ich kilku. Kilku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechita Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.ktr.pl 03.06.04, 08:55 O czym Ty kolego piszesz, my w Poznaniu pokazaliśmy w pierwszym meczu z leggią przez malutkie"l" że kochamy piłke i potrafimy sie zachować, nie mamy powodu posypywać głowy popiołem!!! Trzeba zamknąć ten wiejski stadionik w warszawie "w" i sprawa załatwiona. uważam , że każdy stadion gdzie dochodzi do burd należy zamykać, piłka nożna dla KIBICÓW a nie hołoty i bandytów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pilka-nozna-mi-wis Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.trillium.cc 03.06.04, 19:11 To sie raczej nie zmieni. To co sie dzieje na meczach tylko pokazuje, ze ewolucja ludzi stanela na poziomie jaskiniowym. Jest to prymitywna rozrywka dla prymitywnych ludzi, nawet jesli niektorzy z nich za prymitywow sie nie uwazaja. Zreszta pilka nozna nie jest jedyna prymitywna rozrywka. A ze ludzie to uwielbiaja, to tylko swiadczy o ich poziomie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paryżanin Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 80.119.235.* 02.06.04, 21:55 Panie Listkiewicz, brakiem kumoterstwa w stosunku do Legii to pan nie grzeszysz... Trzeba być konsekwentnym w stosunku do wszystkich i jak zamykać, to zamykać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.iscnet.pl 02.06.04, 21:55 Ciekawe czy byłby przeciwny zamykaniu gdyby to nie był stadion legii a innej drużyny. Listkiewicz na każdym stadionie większość kibiców przychodzi na mecz a nie wywoływać awantury. Więc jak - jak zwykle są równi i równiejsi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wb Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 83.25.168.* 02.06.04, 21:59 Panie Listkiewicz od lat pieprz.... to samo i co ? i nic. LEGIA jest nietykalna . Słyszę tylko "trzeba coś z tym zrobić... trzeba zmienić " a jak było tak jest i będzie póki nieruchawe "trzymostołki" będą w PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pio Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 02.06.04, 22:59 szkoda, że panowie na loży honorowej nie dostali mocniej po głowach , to może by coś wreszcie zrobili z tym chuligaństwem na stadionach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:04 : Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aras Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 22:13 listkiewicz ty sie sam skompromitowales tym co napisales, czym sie rozni bialystok chorzow od innych miast?? ja wiem - stolica. Lubisz buraki listkiewicz i dlatego dajesz im spokoj. Powinni cie ostro trafic tym kamieniem w leb moze bys sie zmienil albo zde.. . Precz z toba lamago, nie przyjezdrzaj do Poznania. Cala polska widziala wasze miny jak wreczaliscie nam puchar i medale. Caly Poznań was pieprzy. Bedziemy walczyc by zdobyc Uefa Cup moze wtedy podadza go nam z szacunkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 22:08 Dlaczego nikt nie mowi co spiewali pilkarzyki Lecha i ze to oni sprowokowali zajscia na honorowej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aras Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.icpnet.pl 02.06.04, 22:15 fan jestes debilem, oni to spiewali po awanturze jak nikogo nie bylo na stadionie ty buraku z wawy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rifi Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.5.12.vie.surfer.at 02.06.04, 22:16 No coz..jaka kultura, tacy kibice...warszawka po prostu...zadupie europy..wywiezc was wszystkich na sybir, bo tam wasze miejsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rg Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 62.233.181.* 02.06.04, 22:17 Skoncz glupie pieprzenie o prowokacji kretynie bo jak czytam takie opinie to mi sie zygac chce. To jest tylko proba glupiego usprawiedliwiania. Chamstwo na stadionie jest, bylo i pewnie jeszcze dlugo bedzie bo nikt nie chce tepic stadionowych bandytow na czele z policja i PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eryk Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.icpnet.pl 03.06.04, 00:22 Atak na piłkarzy??? Legia śpiewała: Lech, Lech, szacunek! I słusznie. Ja mogę tylko zaśpiewać: Legia, Legia, brak szacunku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rg Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: 62.233.181.* 02.06.04, 22:11 Jaki ten Listkiewicz jest popierd.... i bezczelny. Mowi o odpowiedzialnosci zbiorowej teraz jesli chodzi o pierd..... Legie. Dlaczego wczesniej jak zamykal inne stadiony to nie bral pod uwage prawdziwych kibicow. Jebac Legie i Listkiewicza. Jeszcze jedno : Zygo - pojeb. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robson ... "sprawiedliwość" po Listkiewiczowsku IP: 217.153.210.* 02.06.04, 22:28 Po tym co sie stało w Poznaniu cała Polska powinna się jednoczyć na mecze z warszawska ścierką i jebać Legie i jej pachołków z sosnowca do ostatniego !!! Listkiewicz albo będziesz konsekwentny i zamkniesz Lazienkowską, albo niech cię piekło pochłonie obłudniku, który miał czelność kamieniować starego Dziurowicza (byłego prezesa PZPN). Do pięt mu nie dorastasz ! Wtedy był porz adek a prezesa się wszyscy bali ! teraz się z ciebie tylko śmieją !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fijoła Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.maxnet.org.pl 02.06.04, 22:36 Sędzia był bardzo przejęty w czasie spotkania tym żeby nie narazić się kibicom warszawskim.To nie jest już sport , to jest cyrk . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stolyca ZLAPAC TEGO BANDZIORA!!!!!!!!!! IP: *.crowley.pl 02.06.04, 22:36 Jesli ten cham z fotografii nie zostanie zlapany do podajcie sie wszyscy do dymisji. Wroccie do bankow, telewizji, czy co tam przedtem robiliscie "prezesi legii" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC LEGII SPUSCIMY WPIRDOL WSZYSTKIM BEZ SZALIKUF IP: 192.139.221.* 02.06.04, 22:45 LEGIA PANY Odpowiedz Link Zgłoś
kamilowski Re: SPUSCIMY WPIRDOL WSZYSTKIM BEZ SZALIKUF 02.06.04, 23:56 ty jesteś hyba głupkowaty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia=szambo Re: 99% Polaków uważa, że legia to stara k.... a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 06:27 kibice Legii to psie h...!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Legii Re: 99% Polaków uważa, że legia to stara k.... a IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.04, 10:00 nie obrażaj baranie kibiców Legii ani samej Legii boś sam w ten sposób nie lepszy niż Ci bandyci i pseudokibice.jeśli myślisz, że 99% Polaków uważa,że Legia to stara k.... to też jestes w błedzie bo takich palantów jak Ty to na pewno nie ma aż tylu w Polsce.z Twojego punktu widzenia to i kibice lecha to banda debili i poparańców!zastanów sie co piszesz.jak masz cos do prawdziwych kibiców to przyjedź i powiedz mi to prosto w twarz a więcej się nie odezwiesz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: 99% Polaków uważa, że legia to stara k.... a IP: *.drezdenko.sdi.tpnet.pl 03.06.04, 20:05 pierdol sie! Wypraszam sobie taki komentarz! Kibice Legii jednoczcie sie! LEGIA MISTRZEM z pucharem czy bez! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DOKTOR MUREK IDZ WŁĄCZ SOBIE CARTOON NETWORK IP: 195.205.132.* 03.06.04, 09:59 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechita Re: SPUSCIMY WPIRDOL WSZYSTKIM BEZ SZALIKUF IP: *.ktr.pl 03.06.04, 12:55 Ty debilu nawet pisać nie umiesz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mare Re: Prezes PZPN: Kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.04, 23:08 W Poznaniu kibice są o kilka klas lepsi od warszwskich debili. Więc w analogicznej sytuacji na pewno nie dosżło by do zaatakowania piłkarzy Legii. Cieżko wam to w stolicy zrozumieć, ale prawda jest brutalna. Jeśteście ścierwem i może nie uwierzycie, ale przykro mi z tego powodu. Odpowiedz Link Zgłoś