Dodaj do ulubionych

Sędzia Cwalina odsunięty

IP: *.f / *.pl 13.09.04, 13:37
tylko że Polonii to punktów nie da a mecz wyglądał na to że by przywieźli ich
z Płocka 3
Obserwuj wątek
    • Gość: bodzio Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:39
      Nic się nie stało, tow. Cwalina, odczekacie swoje i jak sprawa przycichnie
      będziecie z powrotem.
    • Gość: Lechita Show Cwaliny IP: *.poligrafia.com 13.09.04, 13:43
      No to byl Tomek Cwalina Show. Koles przesadzil. Kartki mu sie mylily. Na
      miejscu zawodnikow Polonii zszedlbym z boiska i liczyl na rozegranie nowego
      meczu. Mam nadzieje ze Pan Cwalina nie posedziuje juz nawet w III lidze.
      • oio Cwalina na aut... 13.09.04, 14:57
        Pozostaje miec nadzieje, ze to ostatni wystep Cwaliny na polskich boiskach.
        Wypaczyl wynik meczu. Moze powinien byc remis? Moze to Polonia powinna wygrac?
        A moze Wisla wygrala zasluzenie? Tego sie nie dowiemy, bo Cwalina mial wlasny
        scenariusz.
    • Gość: Pietrek A co ze Słupikiem????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:44
      Pewnie nic bo Słupik wydrukował mecz dla ukochanej drużyny Liskiewicza czyli
      Legiunii...Skandal ze za ten mecz Słupika nie ukarzą!!
      • Gość: Karzeł Re: A co ze Słupikiem????? IP: *.pkp.wroc.pl / 212.127.68.* 13.09.04, 16:09
        Powiadasz, ze słupkiem? A nic nadal stoi na stadionie w Płocku. I to z drugim
        kolegą połączony poprzeczką. Tylko dlaczego tak od razu z dużej litery Słup(e/i)
        k
      • Gość: M Re: A co ze Słupikiem????? IP: *.chello.pl 13.09.04, 18:01
        A w którym to momencie ten Slupik wydrukował mecz? Ulubiony klub Polonisty to
        Legia? A co na to twój lekarz?
    • Gość: sprawca Cwalina-drugi Colina IP: *.aster.pl 13.09.04, 13:52
    • Gość: Tete Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 13:53
      Cztery mecze dyskwalifikacji to chyba oznacza, ze za rok nie ma szans sedziowac
      w 1. lidze, ale przeciez za cos takiego degradacja powinna byc automatyczna.

      A Plock jest bardzo slaby i tylko organizatorskie talenty Dmoszynskiego :-D
      moga sprawic, ze nie skoncza w ogonie tabeli.
    • prawopl gdyby w przypadku sędziów sądu było to tak proste 13.09.04, 13:56
      Sędzia Dariusz Czajka jak podaje prasa ogłasza pośpiesznie upadłości polskich
      firm, których majątek następnie trafia do.. biznesów powiązanych z samym sędzią
      Dariuszem Czajką. Firmy są dewastowane i likwidowane są miejsca pracy a
      wielomilionowe aktywa wyprzedane zostają po wielokrotnie zaniżonej cenie.

      Sędzia jednak nadal sądzi bo jest nietykalny. Więcej o tym pod
      www.upadloscian.org.pl

      Sędzia Dariusz Czajka jeździ volvo kombi (nowe kosztuje ponad 80 tys.), posiada
      dom w prestiżowej miejscowości pod Piasecznem k/Warszawy i jest założycielem i
      kanclerzem prywatnej uczelni prawniczej `Europejska Wyższa Szkoła Prawa i
      Administracji' właściciela największego w kraju jachtu, na pokładzie którego
      organizowane są prestiżowe imprezy pod patronatem J. Kwaśniewskiej..

      To wszystko gdy średnia pensja sędziego na jego stanowisku wynosi około 3 tys.
      zł netto, a prawo wyraźnie ogranicza możliwości dodatkowego zarobkowania przez
      sędziów poza sądem..
    • Gość: Ajednak DLA NAS WYGRALIŚCIE! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:58
      Poloniści! Pokazaliście wielki charakter w meczu, który jak się okazało był nie
      do wygrania - przez tego barana z gwizdkiem. Ten karny dla Płocka i nieuznana
      bramka dla nas to była granda, przy jakiej "Piłkarski poker" się chowa! A mimo
      to atakowaliście do końca i za to wielkie brawa! Jeszcze namieszacie w lidze.

      Dla nas Kibiców Czarnych Koszul, w Płocku wygraliście!
    • Gość: fachman Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.cn.com.pl 13.09.04, 14:09
      Znam osobiście sędziego który na początku lat dziewięćdziesiątych wydrukował
      mecz drugoligowy. Za skasowaną kasiorę kupił sobie mieszkanie w którym żywoci
      do dzisiaj a tych druzyn którym wtedy sędziował już nie ma .Za kilka lat
      wszyscy o tym meczu tiż zapomną a sędzia Cwalina będzie się cieszyłz kasiorki.
    • Gość: Carolus Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 14:26
      Jestem kibicem Radomiaka, a ten człowiek sędziował nasz baraż z Tłokami
      Gorzyce. Gdyby nie to, że byliśmy w tym meczu zdecydowanie lepsi, to nic byśmy
      nie zwojowali. Facet wyczyniał takie cuda na boisku, że cały stadion wył ze
      wściekłości. On zaś ze spokojem pokazywał wszystko na korzyść Tłoków, mimo, że
      czasem jego decyzjami szokował nawet samych piłkarzy i działaczy z Gorzyc.
      Uważa ,że jest władcą absolutnym na boisku. Musi mieć niesamowite poparcie w
      PZPN, bo mimo wielu maili do centrali w sprawie beznadziejnego sędziowania, nie
      zostały wobec niego wyciągnięte żadne konsekwencje, zaś obserwator, który
      bezpośrednio po meczu sam był zbulwersowany poziomem sędziowania, później
      wystawił mu ocene dobrą. To jest śmiech na sali. Takich sprzedawczyków trzeba
      eliminowac z polskiej piłki, bo kiedyś na stadionie ktoś naprawdę nie wytrzyma
      i ....
    • Gość: Tomek Re: Odsunąć cały PZPN, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 14:32
      tą niereformowalną instytucję, która mocno trzyma się władzy.
    • Gość: Jagiellon One man show by T. Cwalina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 14:37
      To co ten gosc wyprawial w tym meczu to porazka. Nie lubie Polonii, ale
      ogladalem skrot na Canalu + i wcale nie byli gorsi od Wisly.
    • Gość: az Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.nibco.pl 13.09.04, 14:41
      I bardzo dobrze. Widziałem ten mecz w telewizorze i zgadzam się z tą decyzją.
      Miejmy nadzieję, że był to tylko rezultat słabej formy pana sędziego.
    • Gość: kij_w_mrowisko Fijarczyk dla (L) clepsze numery robił IP: *.icpnet.pl 13.09.04, 14:43
      i też mu się nic nie stało
    • Gość: scwelować cwalinę Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 14:51
      to zmądrzeje
    • Gość: Anna Czy Wisla ma honor? IP: *.han.telia.se 13.09.04, 15:12
      Jesli sa w Plocku honorowi niech rozegraja dodatkowe spotkanie z Polonia, hocby
      o przyslowiowa 'pietruszke', a dochod niech bedzie na walke z przestepcami.
    • Gość: rye Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: 5.2.* / *.chello.pl 13.09.04, 15:33
      a co się dzieje ze Starobratem - ten to dopiero był przekręt !
    • Gość: cv Czy PZPN umie zarezerwowac hotel??? IP: *.crowley.pl 13.09.04, 15:56
    • Gość: kibic wpływowy Engel, sędziowie popełniali więcej błędów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 16:07
      i nikt ich nie karał. Cwalina padł ofiara pozycji Engela w PZPN.
      • Gość: tomcat Zainstaluj Canal+ to nie będziesz głupot pisał IP: *.aster.pl 13.09.04, 17:21
        Pytanie brzmi tylko ile na tym zarobił?
    • Gość: Kilo 4 terminy?? Do końca sezonu odsunąć patałacha!!!! IP: 217.153.119.* 13.09.04, 16:21
    • Gość: Meesh Dożywocie! IP: 81.21.202.* 13.09.04, 16:41
      Za taki numer powinien dostać dożywotnią dyskwalifikację. Kara jest wręcz
      śmieszna...
      • Gość: tomcat Tak , kara jest wręcz śmieszna w porównaniu IP: *.aster.pl 13.09.04, 17:23
        z pieniedzmi jakie zapewne dostał.
    • Gość: marekk Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 16:46
      Nie zgadzam się również rzut karny dla Polonii był podyktowany niesłusznie.
      Poza tym w tym meczu Wisła była lepsza!!!
    • Gość: imperator polska pilka w bagnie IP: 217.153.29.* 13.09.04, 16:47
      ...polska pilka nie moze sie wydostac z bagna wlasnie dzieki takim ludziom jak
      ten sedzia - ktory pokazal, ze silny sponsor jest w stanie wygrac mecz za
      zawodnikow.
      www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=3nu3wh6y
    • Gość: Coio Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.proxy.astra-net.com 13.09.04, 18:12
      Odsuniety od sedziowania to wiadomo, ale trzeba mu jeszcze odebrac pieniadze za
      lapowke, ktore otrzymal.
    • Gość: Kafa Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 18:20
      Takie mecze z "niezadawalającym" powinny być powtarzane. Wtedy by się
      odechciało szujom smarować.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka