Gość: Pasta IP: *.f / *.pl 13.09.04, 13:37 tylko że Polonii to punktów nie da a mecz wyglądał na to że by przywieźli ich z Płocka 3 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bodzio Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:39 Nic się nie stało, tow. Cwalina, odczekacie swoje i jak sprawa przycichnie będziecie z powrotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechita Show Cwaliny IP: *.poligrafia.com 13.09.04, 13:43 No to byl Tomek Cwalina Show. Koles przesadzil. Kartki mu sie mylily. Na miejscu zawodnikow Polonii zszedlbym z boiska i liczyl na rozegranie nowego meczu. Mam nadzieje ze Pan Cwalina nie posedziuje juz nawet w III lidze. Odpowiedz Link Zgłoś
oio Cwalina na aut... 13.09.04, 14:57 Pozostaje miec nadzieje, ze to ostatni wystep Cwaliny na polskich boiskach. Wypaczyl wynik meczu. Moze powinien byc remis? Moze to Polonia powinna wygrac? A moze Wisla wygrala zasluzenie? Tego sie nie dowiemy, bo Cwalina mial wlasny scenariusz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pietrek A co ze Słupikiem????? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:44 Pewnie nic bo Słupik wydrukował mecz dla ukochanej drużyny Liskiewicza czyli Legiunii...Skandal ze za ten mecz Słupika nie ukarzą!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karzeł Re: A co ze Słupikiem????? IP: *.pkp.wroc.pl / 212.127.68.* 13.09.04, 16:09 Powiadasz, ze słupkiem? A nic nadal stoi na stadionie w Płocku. I to z drugim kolegą połączony poprzeczką. Tylko dlaczego tak od razu z dużej litery Słup(e/i) k Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: A co ze Słupikiem????? IP: *.chello.pl 13.09.04, 18:01 A w którym to momencie ten Slupik wydrukował mecz? Ulubiony klub Polonisty to Legia? A co na to twój lekarz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tete Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 13:53 Cztery mecze dyskwalifikacji to chyba oznacza, ze za rok nie ma szans sedziowac w 1. lidze, ale przeciez za cos takiego degradacja powinna byc automatyczna. A Plock jest bardzo slaby i tylko organizatorskie talenty Dmoszynskiego :-D moga sprawic, ze nie skoncza w ogonie tabeli. Odpowiedz Link Zgłoś
prawopl gdyby w przypadku sędziów sądu było to tak proste 13.09.04, 13:56 Sędzia Dariusz Czajka jak podaje prasa ogłasza pośpiesznie upadłości polskich firm, których majątek następnie trafia do.. biznesów powiązanych z samym sędzią Dariuszem Czajką. Firmy są dewastowane i likwidowane są miejsca pracy a wielomilionowe aktywa wyprzedane zostają po wielokrotnie zaniżonej cenie. Sędzia jednak nadal sądzi bo jest nietykalny. Więcej o tym pod www.upadloscian.org.pl Sędzia Dariusz Czajka jeździ volvo kombi (nowe kosztuje ponad 80 tys.), posiada dom w prestiżowej miejscowości pod Piasecznem k/Warszawy i jest założycielem i kanclerzem prywatnej uczelni prawniczej `Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji' właściciela największego w kraju jachtu, na pokładzie którego organizowane są prestiżowe imprezy pod patronatem J. Kwaśniewskiej.. To wszystko gdy średnia pensja sędziego na jego stanowisku wynosi około 3 tys. zł netto, a prawo wyraźnie ogranicza możliwości dodatkowego zarobkowania przez sędziów poza sądem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ajednak DLA NAS WYGRALIŚCIE! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:58 Poloniści! Pokazaliście wielki charakter w meczu, który jak się okazało był nie do wygrania - przez tego barana z gwizdkiem. Ten karny dla Płocka i nieuznana bramka dla nas to była granda, przy jakiej "Piłkarski poker" się chowa! A mimo to atakowaliście do końca i za to wielkie brawa! Jeszcze namieszacie w lidze. Dla nas Kibiców Czarnych Koszul, w Płocku wygraliście! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fachman Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.cn.com.pl 13.09.04, 14:09 Znam osobiście sędziego który na początku lat dziewięćdziesiątych wydrukował mecz drugoligowy. Za skasowaną kasiorę kupił sobie mieszkanie w którym żywoci do dzisiaj a tych druzyn którym wtedy sędziował już nie ma .Za kilka lat wszyscy o tym meczu tiż zapomną a sędzia Cwalina będzie się cieszyłz kasiorki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carolus Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 14:26 Jestem kibicem Radomiaka, a ten człowiek sędziował nasz baraż z Tłokami Gorzyce. Gdyby nie to, że byliśmy w tym meczu zdecydowanie lepsi, to nic byśmy nie zwojowali. Facet wyczyniał takie cuda na boisku, że cały stadion wył ze wściekłości. On zaś ze spokojem pokazywał wszystko na korzyść Tłoków, mimo, że czasem jego decyzjami szokował nawet samych piłkarzy i działaczy z Gorzyc. Uważa ,że jest władcą absolutnym na boisku. Musi mieć niesamowite poparcie w PZPN, bo mimo wielu maili do centrali w sprawie beznadziejnego sędziowania, nie zostały wobec niego wyciągnięte żadne konsekwencje, zaś obserwator, który bezpośrednio po meczu sam był zbulwersowany poziomem sędziowania, później wystawił mu ocene dobrą. To jest śmiech na sali. Takich sprzedawczyków trzeba eliminowac z polskiej piłki, bo kiedyś na stadionie ktoś naprawdę nie wytrzyma i .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Odsunąć cały PZPN, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 14:32 tą niereformowalną instytucję, która mocno trzyma się władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jagiellon One man show by T. Cwalina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 14:37 To co ten gosc wyprawial w tym meczu to porazka. Nie lubie Polonii, ale ogladalem skrot na Canalu + i wcale nie byli gorsi od Wisly. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: az Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.nibco.pl 13.09.04, 14:41 I bardzo dobrze. Widziałem ten mecz w telewizorze i zgadzam się z tą decyzją. Miejmy nadzieję, że był to tylko rezultat słabej formy pana sędziego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kij_w_mrowisko Fijarczyk dla (L) clepsze numery robił IP: *.icpnet.pl 13.09.04, 14:43 i też mu się nic nie stało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scwelować cwalinę Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 14:51 to zmądrzeje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Czy Wisla ma honor? IP: *.han.telia.se 13.09.04, 15:12 Jesli sa w Plocku honorowi niech rozegraja dodatkowe spotkanie z Polonia, hocby o przyslowiowa 'pietruszke', a dochod niech bedzie na walke z przestepcami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rye Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: 5.2.* / *.chello.pl 13.09.04, 15:33 a co się dzieje ze Starobratem - ten to dopiero był przekręt ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic wpływowy Engel, sędziowie popełniali więcej błędów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 16:07 i nikt ich nie karał. Cwalina padł ofiara pozycji Engela w PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomcat Zainstaluj Canal+ to nie będziesz głupot pisał IP: *.aster.pl 13.09.04, 17:21 Pytanie brzmi tylko ile na tym zarobił? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kilo 4 terminy?? Do końca sezonu odsunąć patałacha!!!! IP: 217.153.119.* 13.09.04, 16:21 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Meesh Dożywocie! IP: 81.21.202.* 13.09.04, 16:41 Za taki numer powinien dostać dożywotnią dyskwalifikację. Kara jest wręcz śmieszna... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomcat Tak , kara jest wręcz śmieszna w porównaniu IP: *.aster.pl 13.09.04, 17:23 z pieniedzmi jakie zapewne dostał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marekk Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 16:46 Nie zgadzam się również rzut karny dla Polonii był podyktowany niesłusznie. Poza tym w tym meczu Wisła była lepsza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: imperator polska pilka w bagnie IP: 217.153.29.* 13.09.04, 16:47 ...polska pilka nie moze sie wydostac z bagna wlasnie dzieki takim ludziom jak ten sedzia - ktory pokazal, ze silny sponsor jest w stanie wygrac mecz za zawodnikow. www.kingsofchaos.com/recruit.php?uniqid=3nu3wh6y Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Coio Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.proxy.astra-net.com 13.09.04, 18:12 Odsuniety od sedziowania to wiadomo, ale trzeba mu jeszcze odebrac pieniadze za lapowke, ktore otrzymal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kafa Re: Sędzia Cwalina odsunięty IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 18:20 Takie mecze z "niezadawalającym" powinny być powtarzane. Wtedy by się odechciało szujom smarować. Odpowiedz Link Zgłoś