IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.02, 14:56
Engel powinien odejść. Zaraz po meczu z USA myślałem ,że powinien zostać bo
pokazał, że umie wygrać mecz, ale gdy posłuchałem jego wypowiedzi po meczu
dotarło do mnie, że ten człowiek jest ociemniały.Nie widzi tego co widzą
wszyscy.Ucieszyła mnie wiadomość o zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez
Wałdocha.Jeszcze powinni to zrobić Świerczewski,Hajto i Kałużny.Chociaż w ten
sposób mogli by przyczynić się do wzrostu notowań polskiej reprezentacji.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka