Dodaj do ulubionych

UEFA ukarała Inter

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:55
Skandal! Wisła miała rok przerwy w pucharach!
Obserwuj wątek
    • Gość: bobsley Brawo UEFA IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 15.04.05, 17:56
      Zaje biście.Są równi i równiejsi.Jeb ana UEFA
      • Gość: mp a wiecie czemu ?? bo na interze sie wiecej zarabia IP: *.net.autocom.pl 15.04.05, 18:06
        dla mnie to jest oczywiste i zupelnie normalne, tylko nie rozumiem uefy czemu tak im duzo kary przyladowala, ja na ich miejscu bym im dal gora dwa mecze przerwy. przeciez inter = kasa, a wisla ?? wisla jest biedna, ma biednych kibicow i kto by ja chcial ogladac ?? oni mysla portfelem a nie sprawiedliwoscia !!!
        • milfhunter To Platini rzucił racą!!! 15.04.05, 18:19
          To Platini rzucił racą!
          • Gość: tymon a boniek ja platiniemu odpalal... IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:21
            • rechott Protest do UEFA 16.04.05, 01:15
              info@uefa.com
              kto napisze po angielsku protest, żeby można wysłać?
              • Gość: kibic Re: Protest do UEFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 10:17
                Podeslij po polsku list(diamiree@hotmail.com), a Ci przetlumacze i pokazemy
                draniom, ze nas nie mozna wyciulac. Proponuje tez wyslac protest do PZPN z uwaga
                ze nie szanuja nas-kibicow, olewajac nasze kluby, podlizujac sie UEFA.
          • Gość: MILF :-)))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 12:18
            Dobre :-))))
            MILF też są ok ;-)
        • Gość: qwerty KARA ADEKWATNA! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.05, 12:21
          Wisła dostała rok kary, Inter 6 meczów. Patrząc na mizerne zainteresowanie
          polską ligą podwórkową straty obu klubów bedą podobne... czyli podobne
          przewinienie, podobna kara... W czym problem?
      • Gość: tymon sprawa wisly wyglada nieco inaczej... IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:08
        bo gdyby baggio dostal dostal druga strona noza to pewnie gralby w pilke razem z
        aniolkami.pewnie uefa w przypadku didy stwierdzila ze nie bylo bezposredniego
        zagrozenia zycia a;e zgadzam sie sa rowni i rowniejsi.sedzia na meczu romy tez
        dostal w ziape moneta i co?wloskie lobby widocznie zrobilo swoje.zawsze tak bylo
        i zawsze tak bedzie ze druzyny z drugiej polki beda gorzej traktowane niz te z
        elity.
        • Gość: mk Re: sprawa wisly wyglada nieco inaczej... IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:57
          a gdyby ten bramkarz dostał racą w twarz to brałby udział tylko w spartakiadzie
          dla niewidomych.
          Poza tym w Wiśle był jeden głupek, a tu zaplanowana akcja z kilkunastoma
          uczestnikami - powtórzona nawet!
          • Gość: PiRoman Re: sprawa wisly wyglada nieco inaczej... IP: *.jedlina.sdi.tpnet.pl 15.04.05, 22:14
            Masz rację szczególnie, że działania kibiców Interu można podciągnąć pod
            przestępczość zorganizowaną (i nie dziwota to w końcu Włosi) a za to kary
            powinny być dużo wyższe.
      • Gość: kivi Brawo PZPN i Listek IP: *.jgsullivan.com 15.04.05, 18:39
        Czemu nikt nie zaprotestuje z PZPNu????
        Wg. Wisla powinna zarzadac odszkodowania, w zwiazku z nieroqnym traktowanie
        klubow!!!
    • Gość: lolek Czy to coś zmieni ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:57
      Trochę to śmierdzi ale też z drugiej strony dlaczego przez wybryki bandytów ma cierpieć kibic. Tu są konieczne działania eliminujące te bandy ze stadionów. W polsce mamy ten sam problem.
      Pożyjemy..... zobaczymy....
      • Gość: lolek liter... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:58
        Polsce... ;-)
    • Gość: kukipol UEFA ukarała Inter IP: *.devs.futuro.pl 15.04.05, 17:57
      No to dość łagodnie ich potraktowała. Wystarczy porównać to zrobiła z Wisłą
      K. kilka lat temu. Widać są równi i równiejsi.
    • Gość: m UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:58
      To bylo niemal pewne. SKANDAL. Rowni i rowniejsi...
    • Gość: L. Johansson UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:59
      UEFA - We care abount football...:)
      • Gość: misfit Re: UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:09
        UEFA - We don't fuckin' care about polish clubs...
    • Gość: nikalaj To ma być kara ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:00
      Kiedyś uefa ukarała pewien klub roczną dyskwalifikacją za to, że włoski
      piłkarz dostał nożem w głowę... No comments jak mówią anglicy
    • Gość: (L) Re: UEFA ukarała Inter IP: *.freezenet.pl / *.freezenet.pl 15.04.05, 18:00
      Racja - to jest śmieszna kara!!!! dyskryminacja i tyle uefa to ch***!!!
    • Gość: Van Re: UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:00
      Szkoda, że są równi i równiejszy. Wisła wyleciała na rok. A tu tylko mecze bez
      publiczności...
    • Gość: APair A Wisła... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:01
      ...została pozbawiona pucharów. Fajnie. Fajna organizacja, ta UEFA, taka
      bezstronna i rzetelna. Świecą przykładem.
    • Gość: shgh dlaczego tak łagodna kara??? układziki w UEFA!!!!! IP: *.kapelusz.pl / *.kapelusz.pl 15.04.05, 18:02
    • Gość: kkkiiibbbiicc Re: UEFA ukarała Inter IP: *.msk.net.pl / 213.17.190.* 15.04.05, 18:05
      I tak wysoko, spodziewałem się jeszcze mniej
    • Gość: Miki Re: UEFA ukarała Inter IP: *.aster.pl 15.04.05, 18:07
      To jest to, co pisałem na poprzednich wątkach. Inter Mediolan to jest Inter, a
      Włochy to kraj piłkarsko pod tym względem taki, że UEFA i FIFA muszą się z nim
      liczyć.
      I niech nikt mi nie pieprzy, że Listkiewicz ma układy w UEFA. Bo gdyby miał, to
      by nie dopuścił do tego, że Wisła została usunięta na sezon z Pucharów.
      Dlaczego wtedy Wisły nie ukarano zakazem udziału publiczności, tylko od razu na
      jeden sezon out.

      Pozdrawiam
      • Gość: m Re: UEFA ukarała Inter IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:04
        ciekawe co na to Anglicy - ich kluby zostały wykluczone z pucharów wiadomo po
        czym (odpowiedzialność zbiorowa).
        Ciekawe co u nich na forach się teraz dzieje?
    • Gość: Vieri I tak za surowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:09
      Forza Inter!
      • Gość: tymon Re: I tak za surowo IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:13
        zycze im mistrzostwa w tym sezonie hahahahahaha
    • Gość: LOL SKANDAL !!! PARANOJA !!! Wisła dostała 2 lata OUT! IP: *.quarknet.pl / 83.16.19.* 15.04.05, 18:11
      a Inter dalej może grać....tyle że przy pustych trybunach LOLLLLLLLL!!!

      ta kara finansowa to są dwie tygodniówki Adriano więc tyle co NIC...powinni dostać ze 2 miliony euro kary
    • Gość: Jason Re: UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:17
      układy układziki.Wiedziałem ze nie spotka ich taka kara jak Wisle kilka lat
      temu. Smieszne ale co mozna zrobic...
    • Gość: tymon FERNANDO BELLUSCHI nastepna gwiazda IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:18
      argentynskiej pilki.widzialem go w meczu newell's old boys i river
      plate.zapamietajcie tego goscia jeszcze bedzie o nim golosno :)
      • Gość: papamobil co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:26
        do forumowicza MIKI. Czym różni się angielska Premiership od Serie A , otóz
        niczym , ale Angielska federacja została ukarana na 2 sezony zakazem gry ich
        klubów w rozgrywkach europejskich .W przypadku Italii takich sankcji nie
        zastosowano co może spowodować ogromne protesty na wyspach . Niestety to prawda
        że w tym buznesie są równi i równiejsi , tylko dlaczego to wszystko odbywa się
        kosztem innych ( czyt. biednych) ?
        • Gość: majrix Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 15.04.05, 18:38
          masz rację że może i powinno wywołać protesty na Wyspach, ale powinno też
          wywołać protesty w Krakowie. Wisła powinna zażądać odszkodowania za straty
          poniesione w wyniku wykluczenia, ma teraz precedens.
          NAwiasem mówiąc Anglicy byli wykluczeni chyba 5 lat a nie 2.
          • Gość: Vieri Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:44
            No tak, przecież Wisła mogła w tamtym czasie wygrac LM, a nawet do nie
            awansować.
            • Gość: Kuban Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:52
              Tu nie chodzi o federacje i wplywy poszczegolnych osob. Nie mozna brutalnie
              traktowac najsilniejszych klubow. Teraz UEFA jest w takiej sytuacji, ze jak
              bedzie komus nie na raczke to oni powiedza czesc jak czapka i zaloza swoje
              rozgrywki. Aktualnie to oni robia laske UEFA ze graja w LM i UEFA cup, a nie w
              jakies Super Lidze Europy. Ile by UEFA zarobila gdyby w polfinalach spotkaly
              sie Wisla z Panathinaikosem i Austria Wieden z Rosenborgiem?
              • Gość: !!! to co powiesz na polfinaly pucharu uefa w tym roku IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 19:14
                • Gość: Kuban Re: to co powiesz na polfinaly pucharu uefa w tym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 01:00
                  CSKA mogloby kupic cala nasza lige i nie odczulo by tego w budzecie
                  (Abramowicz), Parma to druzyna z tradycjami, ale dziwne ze zaszla az tak daleko
                  bo nie prezentuje nic w Serie A. AZ to nowa sila w holenderskiej pilce i to
                  jest dopiero poczatek, a Sporting to silna druzyna dodatkowo zmotywowana
                  finalem u siebie. Gdyby tylko Parme zastapil Villareal to byloby bardzo
                  ciekawie. Kazda polska ekipa dostalaby ciezkie baty w starciu z tymi druzynami.
            • Gość: majrix Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 15.04.05, 20:16
              Czyli że mogłaby dokonać mniej więcej tyle w LM ile dokonał Inter w ostatnich
              latach.
          • Gość: Miki Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.aster.pl 15.04.05, 18:49
            Tak, na pięc lat. Masz rację. Moim zdaniem w tamtych czasach UEFA rozpatrywała
            kategorie tzw. tragiczne wydarzenia z Heysel. Bo wtedy zginęło dużo kibiców
            włoskich ( 39 - 40 nie pamietam ). I wtedy uznano angielskich kibiców za
            Barbarzyńców, którzy boisko piłkarskie i ulice Brukseli zamienili w wielkie
            pole bitwy, na którym zginęło tylu ludzi. I być może tego UEFA się obawiała.
            Ale to są tylko i wyłącznie moje teoretyczne przypuszczenia. We Włoszech byli
            tylko ranni ( Frisk w Rzymie i Dida w Mediolanie ). Więc czy odwołanie Anglików
            jest zasadne - może tak, ale pod jednym względem. Powinien być wykluczony tylko
            Liverpool za zachowanie swoich fanów, a skrzywdzono takie drużyny jak Arsenal,
            Manchester Utd czy inne. Co te drużyny były winne zachowania kibiców
            Liverpoolu. Może mieli normalnych kibiców i fajnych ludzi wśród nich, a
            ucierpiały wszystkie angielskie kluby.

            Co do Wisły to nie ma dyskusji - mogłaby się odwoływac. Bo wydarzenia z Krakowa
            są wręcz identyczne z wydarzeń w Rzymie czy Mediolanie. A takie odmienne i
            niesprawiedliwe kary.

            Pozdrawiam kibiców.
            • Gość: koneser NIE 6, 4 SPOTKANIA IP: *.his.uni.torun.pl 15.04.05, 18:54
              wszedzie jest ze 4 mecze bez udzialu publicznosci
    • Gość: fanwisly Re: UEFA ukarała Inter IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 15.04.05, 18:54
      Idiotyzm. Po czterech meczach bez udzialu kibicow ocenia, jak kibice sie
      zachowuja i podejma decyzje czy nastepne dwa mecze beda bez ich udzialu?
      • Gość: innyArek Re: Dzienx, ja nawet nie skumałem tego... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:01
        debilizmu/śmieszności (niepotrzebne skreślić). A myślałem, że absurdy są na
        porządku dziennym tylko w polskiej piłce. Pozdro
      • lukin Re: UEFA ukarała Inter 15.04.05, 21:03
        Dwa mecze bez kibiców to kara w zawieszeniu na trzy lata - czyli jeśli w ciągu
        trzech lat będzie jakaś awantura na meczu Interu to automatycznie na kolejne dwa
        mecze publiczność nie przychodzi. Tak czy owak jest to bezsensowne :)
    • Gość: LorBeer A POLSKA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:54
      wisla dostala rok a Inter?niech wisla domafa sie pieniedzy za stracony rok w
      pucharach to jest max skandal a wiec wiadomo wszystko Wlosi sa zawzni zeby
      stracic troche kasy ale Polska to moze nie to jest nie do przyjecia to ma byc
      sprawiedliwosc?to jest .....brak mi slow
    • Gość: ktoś Re: UEFA ukarała Inter IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:56
      Śmiechu warte. Przecież kibice interu będą kibicować swojej drużynie jako kibice milanu , bo to na jednym stadionie się tam mecze odbywają.Szowinizm włoski weżmie górę. Najlepiej by było gdyby cały piłkarski świat zbojkotował by włoską piłkę!!!!!!!
      • Gość: elibre Re: UEFA ukarała Inter IP: *.reynet.pl 15.04.05, 19:14
        eeee..... raczej po prostu nikt nie wejdzie jesli gral bedzie inter.

        A swoja droga, to dlaczego nie ma forum lub jakiegokolwiek miejsca na stronie
        łóefa na skomentowanie ich beznadziejnych decyzji? A moze znalezc nie moge...
        help!
        • Gość: elibre Re: UEFA ukarała Inter IP: *.reynet.pl 15.04.05, 19:36
          jest, znalazlem!

          qfa, ale popierniczone, wylogowuje mnie co chwila, badziewna instytucja,
          badziewna strona! niech zyje łóefa!!!!!!

          www.uefa.com/users/login.htmx?url=%2ffanzone%2fforums%2fNewTopic.htmx%3flngCatId%3d0%26ForumID%3d106%26DateSort%3d0
    • Gość: darkey SKANDAL!!! IP: 81.210.115.* 15.04.05, 19:25
      Zgadzam się, że to skandal iż tak ulgowo potraktowano INTER...Niestety poraz
      Kolejny widać, że my Polacy zawsze jesteśmy w t.łek kopani...
      Dowodzi to również istnienia korupcji i wzajemnego mycia rączek...
      Uważam, że w świetle ostatnich wydarzeń na stadionach INTERU i ROMY działacze
      Wisły powinni wystąpić do UEFA z wnioskiem o zadośćuczynienie za poniesione
      straty w wyniku wydania tak ostrego wyroku. Nadszedł czas, żeby zaczęto nas
      szanować w Europie!!
    • Gość: PrzeRuSco Może się mylę IP: *.chello.pl 15.04.05, 19:36
      ale w przypadku Interu to już recydywa, z tego co pamiętam to swego czasu grali
      mecze pucharowe w Triescie czy jak to się tam pisze. No chyba że grali tam
      dlatego że był jakiś remont Sam Siro ale Milan w tym czasie grał u siebie.
      • Gość: Indy Re: Może się mylę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.05, 00:32
        grali tam dlatego ze podczas meczu Inter - Atalanta shiterowcy zrzucili z
        gornego balkonu na dolny skuter :). cud ze nikogo nie zabilo
    • Gość: Zdegustowany Re: UEFA ukarała Inter IP: *.tpi.pl 15.04.05, 19:40
      Jak widać, według UEFA są równi i równiejsi. Za wybryk jednego kibica, Wisła
      Kraków została odsunięta na rok z rozgrywek. Za ekscesy połowy kibiców Inter
      będzie mógł sobie pograć bez tych kibiców (to chyba nagroda !!!). To jest
      sprawiedliwość. Zawsze mniejszy i biedniejszy ma pod górę.
    • Gość: mk Re: UEFA ukarała Inter IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:54
      łohohohohohohoho
      Fifa - ty kur---wo!!!!
      • Gość: m Re: UEFA ukarała Inter IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:09
        uefa - ty kur-wo!!!
        Listkiewicz - ty kur...
    • Gość: roro skandal IP: *.chomiczowka.waw.pl 15.04.05, 20:14
      jak widać w UEFA są równi i równiejsi Inter należy do "świętych krów" włoska
      mafia rządzi
      • Gość: milo Re: skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:30
        dlaczeo UEFA podaje karę dla europejskiego klubu w $ a nie w euro?
        • Gość: Indy Re: skandal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.05, 00:33
          a gdzie oni niby podali w $ ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka