Gość: Tom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:55 Skandal! Wisła miała rok przerwy w pucharach! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bobsley Brawo UEFA IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 15.04.05, 17:56 Zaje biście.Są równi i równiejsi.Jeb ana UEFA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp a wiecie czemu ?? bo na interze sie wiecej zarabia IP: *.net.autocom.pl 15.04.05, 18:06 dla mnie to jest oczywiste i zupelnie normalne, tylko nie rozumiem uefy czemu tak im duzo kary przyladowala, ja na ich miejscu bym im dal gora dwa mecze przerwy. przeciez inter = kasa, a wisla ?? wisla jest biedna, ma biednych kibicow i kto by ja chcial ogladac ?? oni mysla portfelem a nie sprawiedliwoscia !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon a boniek ja platiniemu odpalal... IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:21 Odpowiedz Link Zgłoś
rechott Protest do UEFA 16.04.05, 01:15 info@uefa.com kto napisze po angielsku protest, żeby można wysłać? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Protest do UEFA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 10:17 Podeslij po polsku list(diamiree@hotmail.com), a Ci przetlumacze i pokazemy draniom, ze nas nie mozna wyciulac. Proponuje tez wyslac protest do PZPN z uwaga ze nie szanuja nas-kibicow, olewajac nasze kluby, podlizujac sie UEFA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MILF :-)))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 12:18 Dobre :-)))) MILF też są ok ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty KARA ADEKWATNA! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.05, 12:21 Wisła dostała rok kary, Inter 6 meczów. Patrząc na mizerne zainteresowanie polską ligą podwórkową straty obu klubów bedą podobne... czyli podobne przewinienie, podobna kara... W czym problem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon sprawa wisly wyglada nieco inaczej... IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:08 bo gdyby baggio dostal dostal druga strona noza to pewnie gralby w pilke razem z aniolkami.pewnie uefa w przypadku didy stwierdzila ze nie bylo bezposredniego zagrozenia zycia a;e zgadzam sie sa rowni i rowniejsi.sedzia na meczu romy tez dostal w ziape moneta i co?wloskie lobby widocznie zrobilo swoje.zawsze tak bylo i zawsze tak bedzie ze druzyny z drugiej polki beda gorzej traktowane niz te z elity. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: sprawa wisly wyglada nieco inaczej... IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:57 a gdyby ten bramkarz dostał racą w twarz to brałby udział tylko w spartakiadzie dla niewidomych. Poza tym w Wiśle był jeden głupek, a tu zaplanowana akcja z kilkunastoma uczestnikami - powtórzona nawet! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiRoman Re: sprawa wisly wyglada nieco inaczej... IP: *.jedlina.sdi.tpnet.pl 15.04.05, 22:14 Masz rację szczególnie, że działania kibiców Interu można podciągnąć pod przestępczość zorganizowaną (i nie dziwota to w końcu Włosi) a za to kary powinny być dużo wyższe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kivi Brawo PZPN i Listek IP: *.jgsullivan.com 15.04.05, 18:39 Czemu nikt nie zaprotestuje z PZPNu???? Wg. Wisla powinna zarzadac odszkodowania, w zwiazku z nieroqnym traktowanie klubow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek Czy to coś zmieni ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:57 Trochę to śmierdzi ale też z drugiej strony dlaczego przez wybryki bandytów ma cierpieć kibic. Tu są konieczne działania eliminujące te bandy ze stadionów. W polsce mamy ten sam problem. Pożyjemy..... zobaczymy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kukipol UEFA ukarała Inter IP: *.devs.futuro.pl 15.04.05, 17:57 No to dość łagodnie ich potraktowała. Wystarczy porównać to zrobiła z Wisłą K. kilka lat temu. Widać są równi i równiejsi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:58 To bylo niemal pewne. SKANDAL. Rowni i rowniejsi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: L. Johansson UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 17:59 UEFA - We care abount football...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misfit Re: UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:09 UEFA - We don't fuckin' care about polish clubs... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikalaj To ma być kara ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:00 Kiedyś uefa ukarała pewien klub roczną dyskwalifikacją za to, że włoski piłkarz dostał nożem w głowę... No comments jak mówią anglicy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (L) Re: UEFA ukarała Inter IP: *.freezenet.pl / *.freezenet.pl 15.04.05, 18:00 Racja - to jest śmieszna kara!!!! dyskryminacja i tyle uefa to ch***!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Van Re: UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:00 Szkoda, że są równi i równiejszy. Wisła wyleciała na rok. A tu tylko mecze bez publiczności... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: APair A Wisła... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:01 ...została pozbawiona pucharów. Fajnie. Fajna organizacja, ta UEFA, taka bezstronna i rzetelna. Świecą przykładem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shgh dlaczego tak łagodna kara??? układziki w UEFA!!!!! IP: *.kapelusz.pl / *.kapelusz.pl 15.04.05, 18:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkkiiibbbiicc Re: UEFA ukarała Inter IP: *.msk.net.pl / 213.17.190.* 15.04.05, 18:05 I tak wysoko, spodziewałem się jeszcze mniej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: UEFA ukarała Inter IP: *.aster.pl 15.04.05, 18:07 To jest to, co pisałem na poprzednich wątkach. Inter Mediolan to jest Inter, a Włochy to kraj piłkarsko pod tym względem taki, że UEFA i FIFA muszą się z nim liczyć. I niech nikt mi nie pieprzy, że Listkiewicz ma układy w UEFA. Bo gdyby miał, to by nie dopuścił do tego, że Wisła została usunięta na sezon z Pucharów. Dlaczego wtedy Wisły nie ukarano zakazem udziału publiczności, tylko od razu na jeden sezon out. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: UEFA ukarała Inter IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:04 ciekawe co na to Anglicy - ich kluby zostały wykluczone z pucharów wiadomo po czym (odpowiedzialność zbiorowa). Ciekawe co u nich na forach się teraz dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vieri I tak za surowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:09 Forza Inter! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon Re: I tak za surowo IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:13 zycze im mistrzostwa w tym sezonie hahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LOL SKANDAL !!! PARANOJA !!! Wisła dostała 2 lata OUT! IP: *.quarknet.pl / 83.16.19.* 15.04.05, 18:11 a Inter dalej może grać....tyle że przy pustych trybunach LOLLLLLLLL!!! ta kara finansowa to są dwie tygodniówki Adriano więc tyle co NIC...powinni dostać ze 2 miliony euro kary Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jason Re: UEFA ukarała Inter IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:17 układy układziki.Wiedziałem ze nie spotka ich taka kara jak Wisle kilka lat temu. Smieszne ale co mozna zrobic... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tymon FERNANDO BELLUSCHI nastepna gwiazda IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 18:18 argentynskiej pilki.widzialem go w meczu newell's old boys i river plate.zapamietajcie tego goscia jeszcze bedzie o nim golosno :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papamobil co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:26 do forumowicza MIKI. Czym różni się angielska Premiership od Serie A , otóz niczym , ale Angielska federacja została ukarana na 2 sezony zakazem gry ich klubów w rozgrywkach europejskich .W przypadku Italii takich sankcji nie zastosowano co może spowodować ogromne protesty na wyspach . Niestety to prawda że w tym buznesie są równi i równiejsi , tylko dlaczego to wszystko odbywa się kosztem innych ( czyt. biednych) ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 15.04.05, 18:38 masz rację że może i powinno wywołać protesty na Wyspach, ale powinno też wywołać protesty w Krakowie. Wisła powinna zażądać odszkodowania za straty poniesione w wyniku wykluczenia, ma teraz precedens. NAwiasem mówiąc Anglicy byli wykluczeni chyba 5 lat a nie 2. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vieri Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:44 No tak, przecież Wisła mogła w tamtym czasie wygrac LM, a nawet do nie awansować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuban Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:52 Tu nie chodzi o federacje i wplywy poszczegolnych osob. Nie mozna brutalnie traktowac najsilniejszych klubow. Teraz UEFA jest w takiej sytuacji, ze jak bedzie komus nie na raczke to oni powiedza czesc jak czapka i zaloza swoje rozgrywki. Aktualnie to oni robia laske UEFA ze graja w LM i UEFA cup, a nie w jakies Super Lidze Europy. Ile by UEFA zarobila gdyby w polfinalach spotkaly sie Wisla z Panathinaikosem i Austria Wieden z Rosenborgiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!! to co powiesz na polfinaly pucharu uefa w tym roku IP: *.ny325.east.verizon.net 15.04.05, 19:14 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuban Re: to co powiesz na polfinaly pucharu uefa w tym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.05, 01:00 CSKA mogloby kupic cala nasza lige i nie odczulo by tego w budzecie (Abramowicz), Parma to druzyna z tradycjami, ale dziwne ze zaszla az tak daleko bo nie prezentuje nic w Serie A. AZ to nowa sila w holenderskiej pilce i to jest dopiero poczatek, a Sporting to silna druzyna dodatkowo zmotywowana finalem u siebie. Gdyby tylko Parme zastapil Villareal to byloby bardzo ciekawie. Kazda polska ekipa dostalaby ciezkie baty w starciu z tymi druzynami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majrix Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 15.04.05, 20:16 Czyli że mogłaby dokonać mniej więcej tyle w LM ile dokonał Inter w ostatnich latach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: co Anglicy mogą teraz myśleć? IP: *.aster.pl 15.04.05, 18:49 Tak, na pięc lat. Masz rację. Moim zdaniem w tamtych czasach UEFA rozpatrywała kategorie tzw. tragiczne wydarzenia z Heysel. Bo wtedy zginęło dużo kibiców włoskich ( 39 - 40 nie pamietam ). I wtedy uznano angielskich kibiców za Barbarzyńców, którzy boisko piłkarskie i ulice Brukseli zamienili w wielkie pole bitwy, na którym zginęło tylu ludzi. I być może tego UEFA się obawiała. Ale to są tylko i wyłącznie moje teoretyczne przypuszczenia. We Włoszech byli tylko ranni ( Frisk w Rzymie i Dida w Mediolanie ). Więc czy odwołanie Anglików jest zasadne - może tak, ale pod jednym względem. Powinien być wykluczony tylko Liverpool za zachowanie swoich fanów, a skrzywdzono takie drużyny jak Arsenal, Manchester Utd czy inne. Co te drużyny były winne zachowania kibiców Liverpoolu. Może mieli normalnych kibiców i fajnych ludzi wśród nich, a ucierpiały wszystkie angielskie kluby. Co do Wisły to nie ma dyskusji - mogłaby się odwoływac. Bo wydarzenia z Krakowa są wręcz identyczne z wydarzeń w Rzymie czy Mediolanie. A takie odmienne i niesprawiedliwe kary. Pozdrawiam kibiców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser NIE 6, 4 SPOTKANIA IP: *.his.uni.torun.pl 15.04.05, 18:54 wszedzie jest ze 4 mecze bez udzialu publicznosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanwisly Re: UEFA ukarała Inter IP: 1.3.* / *.proxy.aol.com 15.04.05, 18:54 Idiotyzm. Po czterech meczach bez udzialu kibicow ocenia, jak kibice sie zachowuja i podejma decyzje czy nastepne dwa mecze beda bez ich udzialu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: innyArek Re: Dzienx, ja nawet nie skumałem tego... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:01 debilizmu/śmieszności (niepotrzebne skreślić). A myślałem, że absurdy są na porządku dziennym tylko w polskiej piłce. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
lukin Re: UEFA ukarała Inter 15.04.05, 21:03 Dwa mecze bez kibiców to kara w zawieszeniu na trzy lata - czyli jeśli w ciągu trzech lat będzie jakaś awantura na meczu Interu to automatycznie na kolejne dwa mecze publiczność nie przychodzi. Tak czy owak jest to bezsensowne :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LorBeer A POLSKA? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:54 wisla dostala rok a Inter?niech wisla domafa sie pieniedzy za stracony rok w pucharach to jest max skandal a wiec wiadomo wszystko Wlosi sa zawzni zeby stracic troche kasy ale Polska to moze nie to jest nie do przyjecia to ma byc sprawiedliwosc?to jest .....brak mi slow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: UEFA ukarała Inter IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 18:56 Śmiechu warte. Przecież kibice interu będą kibicować swojej drużynie jako kibice milanu , bo to na jednym stadionie się tam mecze odbywają.Szowinizm włoski weżmie górę. Najlepiej by było gdyby cały piłkarski świat zbojkotował by włoską piłkę!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elibre Re: UEFA ukarała Inter IP: *.reynet.pl 15.04.05, 19:14 eeee..... raczej po prostu nikt nie wejdzie jesli gral bedzie inter. A swoja droga, to dlaczego nie ma forum lub jakiegokolwiek miejsca na stronie łóefa na skomentowanie ich beznadziejnych decyzji? A moze znalezc nie moge... help! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elibre Re: UEFA ukarała Inter IP: *.reynet.pl 15.04.05, 19:36 jest, znalazlem! qfa, ale popierniczone, wylogowuje mnie co chwila, badziewna instytucja, badziewna strona! niech zyje łóefa!!!!!! www.uefa.com/users/login.htmx?url=%2ffanzone%2fforums%2fNewTopic.htmx%3flngCatId%3d0%26ForumID%3d106%26DateSort%3d0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darkey SKANDAL!!! IP: 81.210.115.* 15.04.05, 19:25 Zgadzam się, że to skandal iż tak ulgowo potraktowano INTER...Niestety poraz Kolejny widać, że my Polacy zawsze jesteśmy w t.łek kopani... Dowodzi to również istnienia korupcji i wzajemnego mycia rączek... Uważam, że w świetle ostatnich wydarzeń na stadionach INTERU i ROMY działacze Wisły powinni wystąpić do UEFA z wnioskiem o zadośćuczynienie za poniesione straty w wyniku wydania tak ostrego wyroku. Nadszedł czas, żeby zaczęto nas szanować w Europie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PrzeRuSco Może się mylę IP: *.chello.pl 15.04.05, 19:36 ale w przypadku Interu to już recydywa, z tego co pamiętam to swego czasu grali mecze pucharowe w Triescie czy jak to się tam pisze. No chyba że grali tam dlatego że był jakiś remont Sam Siro ale Milan w tym czasie grał u siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indy Re: Może się mylę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.05, 00:32 grali tam dlatego ze podczas meczu Inter - Atalanta shiterowcy zrzucili z gornego balkonu na dolny skuter :). cud ze nikogo nie zabilo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdegustowany Re: UEFA ukarała Inter IP: *.tpi.pl 15.04.05, 19:40 Jak widać, według UEFA są równi i równiejsi. Za wybryk jednego kibica, Wisła Kraków została odsunięta na rok z rozgrywek. Za ekscesy połowy kibiców Inter będzie mógł sobie pograć bez tych kibiców (to chyba nagroda !!!). To jest sprawiedliwość. Zawsze mniejszy i biedniejszy ma pod górę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: UEFA ukarała Inter IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 19:54 łohohohohohohoho Fifa - ty kur---wo!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: UEFA ukarała Inter IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:09 uefa - ty kur-wo!!! Listkiewicz - ty kur... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roro skandal IP: *.chomiczowka.waw.pl 15.04.05, 20:14 jak widać w UEFA są równi i równiejsi Inter należy do "świętych krów" włoska mafia rządzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: milo Re: skandal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.05, 20:30 dlaczeo UEFA podaje karę dla europejskiego klubu w $ a nie w euro? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Indy Re: skandal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.05, 00:33 a gdzie oni niby podali w $ ? Odpowiedz Link Zgłoś