Dodaj do ulubionych

wspanialy final !

IP: *.MaxTNT3.pdq.net 01.07.02, 03:18
Wspaniale graly oba zespoly, Niemiec i Brazylii.
Szybkie akcje, swietni pilkarze.

Takze bardzo ciekawy mecz byl Turcja-Korea.

Sedziowie po koniec byli super.
Obserwuj wątek
    • stettiner Re: wspanialy final ! 01.07.02, 10:24
      Ja sie zgadzam. Oba mecze wynagrodziły mi wcześniejszy niesmak (niesmacznych
      momentów w tym mundialu nie brakowało nie brakowało).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka