Gość: creep IP: *.MaxTNT3.pdq.net 01.07.02, 03:18 Wspaniale graly oba zespoly, Niemiec i Brazylii. Szybkie akcje, swietni pilkarze. Takze bardzo ciekawy mecz byl Turcja-Korea. Sedziowie po koniec byli super. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stettiner Re: wspanialy final ! 01.07.02, 10:24 Ja sie zgadzam. Oba mecze wynagrodziły mi wcześniejszy niesmak (niesmacznych momentów w tym mundialu nie brakowało nie brakowało). Odpowiedz Link Zgłoś