Gość: janush Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.05, 12:53 Sz.P.Listkiewicz ...wypchaj się !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nudziarz_zawodowy Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:57 i wypchaj te gnidy hańderka,kolatora,koźmińskiego i całą tę bande zgredów i komuchów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Youzeck Do Listkoludków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.05, 12:54 Ciekawe kiedy poszliście Wiśle na rękę bo na pewno nie w tym roku. Gdyby wam na Wiśle zależało to przyspieszylibyście sprawę certyfikatu Marka Penksy. Ale wam zależy tylko na waszych dupskach i dupie Janasa. A my chcemy, kutfa, Ligi Mistrzów w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: amo jest za :-) Re: Do Listkoludków IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:56 dobrze gada dac mu wódki :-] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RoMan Re: Do Listkoludków IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:56 za Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miastowy Re: Do Listkoludków IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:56 ja też za Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRAKÓW1906 Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.earth.pl / 81.219.245.* 02.08.05, 13:46 Listkiewicz jesteś żałosny. Wisła nie przygotowywuje się do meczu z Górnikiem Polkowice tylko do historycznego awansu do ligi mistrzów. Jak właśnie pokazałeś masz w dupie to gdzie znajduje się poska piłka. Mam do ciebie przesłanie z Krakowa: Pocałuj nas wszystkich w dupe błaźnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysiek Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: 213.17.224.* 02.08.05, 13:54 Jak im sie k.. nie chce grać w reprezentacji narodowej to niech k.. wy.. bo nie mam ochoty ich oglądać nigdzie. Czas bochomazów już się w tym kraju skończył. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Wiślacy nie chcą do kadry 02.08.05, 14:43 jak znam życie to ten turniej i tak nic nie wniesie do gry kadry wiec po co ta checa z wiślakmi? przed samymi meczami eliminacyjnymi zrobiczgrupowanie gdzie powinni byc juz wszyscy bez wyjatku a na rzie niech sprawdza tych co może i ewentualnych dublerów,awans wisły do ligi mistrzów to nie tylko prestiż sportowy ale przyszłość finansowa tego klubu który wreszcie nie bedzie musiał sprzedawać najlepszych tylko kupować i rosnąć w potegę na nasza oczywiście miarę . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ota juz najwyzszy czas wykorzenic basalajowe metody IP: *.netlandia.pl 02.08.05, 14:50 co za .... z nich. myslalem, ze po odejsciu basalaja juz skonczyly sie takie numery, ale niestety - duch prezesa (a nawet dwoch) z desantu spod suwalk via warszawa wciaz panuje w klubie, ktory niby uwaza sie za polski i patriotyczny. buhahahahaha! wisla kreuje raczej wizerunek klubu chamskiego i burackiego. jak tak dalej pojdzie, to bede trzymal kciuki za panathinaikos, bo juz chyba olisadebe bardziej chce grac w reprezentacji i prawdziwszy z niego Polak. Odpowiedz Link Zgłoś
zrosyc Re: Wiślacy nie chcą do kadry 02.08.05, 15:19 wszystkim nawalonym kibolom klubowym pragnę przypomnieć, że w czasie eliminacji do i samych MS'72 trener Kazimierz Górski zabrał klubom najlepszych piłkarzy na KILKA miesięcy (a były to lata eropejskich sukcesów Górnika Zabrze i Legii W-wa) i zgrywał ich. Wyniki było widać we Niemczech. Żeby nie wiem jak kombinować i trenować, patrząc na zimno, reprezentacja Polski ma większe szanse na sukces niż Wisła Kraków. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Wiślacy nie chcą do kadry 02.08.05, 15:54 "to se ne wrati", inne czasy ,inne wymagania ,inne okoliczności i uwarunkowania,jednym słowem inny świat . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Champions No to nie powoływać pajaców!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 15:49 No to nie powoływać pajaców wcale!!!!Łaski nie robią a Reprezentacja prędzej ich wypromuje niż wisla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manolo Kadra to rzecz swieta !!!!!! IP: *.telkab.pl / *.telkab.pl 02.08.05, 16:44 To sa pilkarze i gra dla nich w reprezentacji to rzecz swieta. To powinno byc ich obowiazkiem reprezentowac kraj na forum swiatowym. A Engel zapomnial jak to walczyl o kazdego zawodnika do kadry, jak to straszyl zachodnie kluby sankcjami uefa jak mu nie chcialy dac zawodnikow, no tak ale wtedy kaske placil PZPN a teraz Cupial, wiec nagle mozna zmienic poglady... Smieszny jest Pan Panie Englel razem z tym calym klubem. Kadra ma wielka szanse zagrac na MS najblizej Polski jak sie tylko da, wiadomo ze wtedy w niemczech na naszych meczach bedzie kilkanascie tys polakow , a nie jak w japonii herbatniki, co to w nagrowy pojechali, albo z firm sponsorujacych. KADRA TO RZECZ SWIETA I ZADEN TRENERZYNA Z KLUBU NIE POWINIEN MIEC PRAWA NAWET ZAPYSZCZEC ZE COS MU SIE NIE PODOBA. NIE CHCECIE DAC ZAWODNIKOW OK, DAJCIE IM L4 a potem niech za kare PZPN wycofa was z eliminacji LM i zdegraduje do 3 ligii NIKT NIE BEDZIE PLAKAL, A JAK POLSKA ZAWALI ELIMINACJE DO MS BO WASI ZAWODNICY BEDA UNIKAC MOZLIWOSCI TRENINGU i przez brak zgrania polegniemy TO PLAKAC BEDZIE CALA POLSKA !!!!!! WEZ ENGEL SIE LEPIEJ ROZEJZYJ ZA NOWA ROBOTA ( w setce najbogatszych polakow jest 6-ciu od handlu zlomem !!!! ) bo po batah z KONIECZYNKAMI TO WYLOCIK ROBISZ Z KRAKOWA !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: batman Re: Kadra to rzecz swieta !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 17:13 > KADRA TO > RZECZ SWIETA I ZADEN TRENERZYNA Z KLUBU NIE POWINIEN MIEC PRAWA NAWET > ZAPYSZCZEC ZE COS MU SIE NIE PODOBA. Pilkarz to pracownik klubu i rzecza swieta jest by dobrze pracowal za swoja pensje. Selekcjoner reprezentacji moze co najwyzej grzecznie poprosic czy klub zechcialby zwolnic swojego zawodnika. > NIE CHCECIE DAC ZAWODNIKOW OK, DAJCIE IM L4 a potem niech za kare PZPN wycofa > was z eliminacji LM i zdegraduje do 3 ligii NIKT NIE BEDZIE PLAKAL, A JAK PZPN moze sie tylko ponapinac podobnie ja ty kolego, tylko jeden z zaplanowanych meczow jest w terminie wyznaczonym przez UEFA, a kontuzja moze sie przydazyc kazdemu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.bogacze.tk Aja nie chce do wiezenia:) IP: *.access.as9105.com 02.08.05, 17:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Osa WIĘC NIECH W NIEJ NIE GRAJĄ!!!! IP: 217.153.6.* 02.08.05, 17:31 Tylko żeby przyapdkiem im sie nie odmieniło przed MŚ. Kapryśne gwiazdeczki (wątpliwe) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: batsgol Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.intersat.net.pl 02.08.05, 18:01 engel znowu sie skompromitował, swoja drogą ciekawe co na to sami zainteresowani???!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Dajcie już spokój z tym "przygotowanie do LM". IP: *.osk.enformatic.pl 02.08.05, 18:25 Do LM się nie przygotowuje. Przygotowuje się do gry na wysokim poziomie i wygrywa mecze. Najlepiej wszystkie. Czy Panathinaikos "przygotowuje się" do LM? Oni przygotowują się do sezonu. Ktoś pisze, że zawodnicy "nie wezmą udziału w taktycznych treningach Wisły". A kto Engelowi broni urządzać 3 treningi taktyczne dziennie? To od trzech treningów taktycznych zależy udział w LM? Wyjeżdża później taki Kosowski do Bundesligi i oddycha rękawami. A co, tam sami "nadludzie" grają, że im sił wystarcza? A może to nasi zawodnicy i trenerzy są do dvpy, bo jednym z@pierd@l@ć się nie chce, a drudzy nie potrafią wypracować najprymitywniejszej cechy piłkarskiej-wytrzymałości. Zamiast "chuchać" na Wisłę trzeba popierać normalne zasady gier reprezentacji. Obowiązku gry w reprezentacji nie ma nikt, ale warto pamiętać, że Polak, który reprezentantem nie jest zainteresuje najwyżej wicemistrza Wysp Owczych. Nie pomoże nawet awans do LM bo jak ktoś "koncentruje się na awansie", to umoczy wszystkie mecze i nie zainteresuje nikogo. Pieniądze z awansu do LM nie zbawiły Legii ani Widzewa. Nie zbawią też Wisły. Polska liga będzie mocniejsza jeśli co rok będzie sprzedawać kilkunastu-kilkudziesięciu piłkarzy do silnych klubów, a w ich miejsce pojawią się młodzi. W Holandii i Czechach to potrafią. Popyt na polskich piłkarzy powstanie jedynie przy sukcesie reprezentacji. Jednorazowe wyskoki w LM nie podniosły poziomu szwajcarskiej czy austriackiej piłki. Portugalia ma Brazylijczyków. My musimy liczyć wyłącznie na siebie, a polski futbol bez sukcesów reprezentacji nie istniał, nie istnieje i nie będzie istniał. Moim zdaniem Engel szuka dvpokrytki na wypadek porażki. Oby nie była mu potrzebna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KKK Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.bos.east.verizon.net 02.08.05, 18:52 Powolanie i gra w reprezentacji to jest zaszczyt(nawet za darmo).No ale kopacze z Wisly chca do LM.Pytanie z czym z nowa trybuna????????. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.P NIE PAMIĘTA WÓŁ JAK CIELEŃCIEM BYŁ !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 19:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.05, 19:54 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legia Warszawa PRECZ Z WISŁĄ!!!!!!!!!!!!! IP: *.echostar.pl 02.08.05, 20:53 Może kiedy dostaną w tytę od Greków 5:0 a potem w pucharze UEFA od jakiś klapciaków z Armenii albo Islandii zaczną myśleć normalnie. Choć ta ryzykowna hipoteza jest raczej mało prawdopodobna - mają na uwadze ich możliwości myslenia. Kto mysli podobnie??? Odpowiedz Link Zgłoś