Dodaj do ulubionych

Wiślacy nie chcą do kadry

    • Gość: janush Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.05, 12:53
      Sz.P.Listkiewicz ...wypchaj się !!!!
      • Gość: nudziarz_zawodowy Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:57
        i wypchaj te gnidy hańderka,kolatora,koźmińskiego i całą tę bande zgredów i komuchów
    • Gość: Youzeck Do Listkoludków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.05, 12:54
      Ciekawe kiedy poszliście Wiśle na rękę bo na pewno nie w tym roku. Gdyby wam na
      Wiśle zależało to przyspieszylibyście sprawę certyfikatu Marka Penksy. Ale wam
      zależy tylko na waszych dupskach i dupie Janasa. A my chcemy, kutfa, Ligi
      Mistrzów w Polsce.
      • Gość: amo jest za :-) Re: Do Listkoludków IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:56
        dobrze gada dac mu wódki :-]
        • Gość: RoMan Re: Do Listkoludków IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:56
          za
      • Gość: miastowy Re: Do Listkoludków IP: *.lama.net.pl / *.lama.net.pl 02.08.05, 12:56
        ja też za
    • Gość: KRAKÓW1906 Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.earth.pl / 81.219.245.* 02.08.05, 13:46
      Listkiewicz jesteś żałosny. Wisła nie przygotowywuje się do meczu z Górnikiem
      Polkowice tylko do historycznego awansu do ligi mistrzów. Jak właśnie pokazałeś
      masz w dupie to gdzie znajduje się poska piłka.

      Mam do ciebie przesłanie z Krakowa: Pocałuj nas wszystkich w dupe błaźnie...
    • Gość: Rysiek Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: 213.17.224.* 02.08.05, 13:54
      Jak im sie k.. nie chce grać w reprezentacji narodowej to niech k.. wy.. bo nie
      mam ochoty ich oglądać nigdzie. Czas bochomazów już się w tym kraju skończył.
      • piotr33k2 Re: Wiślacy nie chcą do kadry 02.08.05, 14:43
        jak znam życie to ten turniej i tak nic nie wniesie do gry kadry wiec po co ta
        checa z wiślakmi? przed samymi meczami eliminacyjnymi zrobiczgrupowanie gdzie
        powinni byc juz wszyscy bez wyjatku a na rzie niech sprawdza tych co może i
        ewentualnych dublerów,awans wisły do ligi mistrzów to nie tylko prestiż
        sportowy ale przyszłość finansowa tego klubu który wreszcie nie bedzie musiał
        sprzedawać najlepszych tylko kupować i rosnąć w potegę na nasza oczywiście
        miarę .
    • Gość: ota juz najwyzszy czas wykorzenic basalajowe metody IP: *.netlandia.pl 02.08.05, 14:50
      co za .... z nich. myslalem, ze po odejsciu basalaja juz skonczyly sie takie
      numery, ale niestety - duch prezesa (a nawet dwoch) z desantu spod suwalk via
      warszawa wciaz panuje w klubie, ktory niby uwaza sie za polski i patriotyczny.
      buhahahahaha! wisla kreuje raczej wizerunek klubu chamskiego i burackiego. jak
      tak dalej pojdzie, to bede trzymal kciuki za panathinaikos, bo juz chyba
      olisadebe bardziej chce grac w reprezentacji i prawdziwszy z niego Polak.
    • zrosyc Re: Wiślacy nie chcą do kadry 02.08.05, 15:19
      wszystkim nawalonym kibolom klubowym pragnę przypomnieć, że w czasie eliminacji
      do i samych MS'72 trener Kazimierz Górski zabrał klubom najlepszych piłkarzy na
      KILKA miesięcy (a były to lata eropejskich sukcesów Górnika Zabrze i Legii W-wa)
      i zgrywał ich. Wyniki było widać we Niemczech. Żeby nie wiem jak kombinować i
      trenować, patrząc na zimno, reprezentacja Polski ma większe szanse na sukces niż
      Wisła Kraków.
      • piotr33k2 Re: Wiślacy nie chcą do kadry 02.08.05, 15:54
        "to se ne wrati", inne czasy ,inne wymagania ,inne okoliczności i
        uwarunkowania,jednym słowem inny świat .
    • Gość: Champions No to nie powoływać pajaców!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 15:49
      No to nie powoływać pajaców wcale!!!!Łaski nie robią a Reprezentacja prędzej
      ich wypromuje niż wisla
    • Gość: manolo Kadra to rzecz swieta !!!!!! IP: *.telkab.pl / *.telkab.pl 02.08.05, 16:44
      To sa pilkarze i gra dla nich w reprezentacji to rzecz swieta. To powinno byc
      ich obowiazkiem reprezentowac kraj na forum swiatowym. A Engel zapomnial jak to
      walczyl o kazdego zawodnika do kadry, jak to straszyl zachodnie kluby sankcjami
      uefa jak mu nie chcialy dac zawodnikow, no tak ale wtedy kaske placil PZPN a
      teraz Cupial, wiec nagle mozna zmienic poglady...

      Smieszny jest Pan Panie Englel razem z tym calym klubem. Kadra ma wielka szanse
      zagrac na MS najblizej Polski jak sie tylko da, wiadomo ze wtedy w niemczech na
      naszych meczach bedzie kilkanascie tys polakow , a nie jak w japonii
      herbatniki, co to w nagrowy pojechali, albo z firm sponsorujacych. KADRA TO
      RZECZ SWIETA I ZADEN TRENERZYNA Z KLUBU NIE POWINIEN MIEC PRAWA NAWET
      ZAPYSZCZEC ZE COS MU SIE NIE PODOBA.

      NIE CHCECIE DAC ZAWODNIKOW OK, DAJCIE IM L4 a potem niech za kare PZPN wycofa
      was z eliminacji LM i zdegraduje do 3 ligii NIKT NIE BEDZIE PLAKAL, A JAK
      POLSKA ZAWALI ELIMINACJE DO MS BO WASI ZAWODNICY BEDA UNIKAC MOZLIWOSCI
      TRENINGU i przez brak zgrania polegniemy TO PLAKAC BEDZIE CALA POLSKA !!!!!!

      WEZ ENGEL SIE LEPIEJ ROZEJZYJ ZA NOWA ROBOTA ( w setce najbogatszych polakow
      jest 6-ciu od handlu zlomem !!!! ) bo po batah z KONIECZYNKAMI TO WYLOCIK
      ROBISZ Z KRAKOWA !!!!
      • Gość: batman Re: Kadra to rzecz swieta !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 17:13
        > KADRA TO
        > RZECZ SWIETA I ZADEN TRENERZYNA Z KLUBU NIE POWINIEN MIEC PRAWA NAWET
        > ZAPYSZCZEC ZE COS MU SIE NIE PODOBA.

        Pilkarz to pracownik klubu i rzecza swieta jest by dobrze pracowal za swoja
        pensje. Selekcjoner reprezentacji moze co najwyzej grzecznie poprosic czy klub
        zechcialby zwolnic swojego zawodnika.

        > NIE CHCECIE DAC ZAWODNIKOW OK, DAJCIE IM L4 a potem niech za kare PZPN wycofa
        > was z eliminacji LM i zdegraduje do 3 ligii NIKT NIE BEDZIE PLAKAL, A JAK

        PZPN moze sie tylko ponapinac podobnie ja ty kolego, tylko jeden z
        zaplanowanych meczow jest w terminie wyznaczonym przez UEFA, a kontuzja moze
        sie przydazyc kazdemu.
    • Gość: www.bogacze.tk Aja nie chce do wiezenia:) IP: *.access.as9105.com 02.08.05, 17:26
    • Gość: Osa WIĘC NIECH W NIEJ NIE GRAJĄ!!!! IP: 217.153.6.* 02.08.05, 17:31
      Tylko żeby przyapdkiem im sie nie odmieniło przed MŚ. Kapryśne gwiazdeczki
      (wątpliwe)
    • Gość: batsgol Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.intersat.net.pl 02.08.05, 18:01
      engel znowu sie skompromitował, swoja drogą ciekawe co na to sami
      zainteresowani???!!!!!
    • Gość: cyg@nek Dajcie już spokój z tym "przygotowanie do LM". IP: *.osk.enformatic.pl 02.08.05, 18:25
      Do LM się nie przygotowuje. Przygotowuje się do gry na wysokim poziomie i
      wygrywa mecze. Najlepiej wszystkie. Czy Panathinaikos "przygotowuje się" do LM?
      Oni przygotowują się do sezonu. Ktoś pisze, że zawodnicy "nie wezmą udziału w
      taktycznych treningach Wisły". A kto Engelowi broni urządzać 3 treningi
      taktyczne dziennie? To od trzech treningów taktycznych zależy udział w LM?
      Wyjeżdża później taki Kosowski do Bundesligi i oddycha rękawami. A co, tam
      sami "nadludzie" grają, że im sił wystarcza? A może to nasi zawodnicy i
      trenerzy są do dvpy, bo jednym z@pierd@l@ć się nie chce, a drudzy nie potrafią
      wypracować najprymitywniejszej cechy piłkarskiej-wytrzymałości.
      Zamiast "chuchać" na Wisłę trzeba popierać normalne zasady gier reprezentacji.
      Obowiązku gry w reprezentacji nie ma nikt, ale warto pamiętać, że Polak, który
      reprezentantem nie jest zainteresuje najwyżej wicemistrza Wysp Owczych. Nie
      pomoże nawet awans do LM bo jak ktoś "koncentruje się na awansie", to umoczy
      wszystkie mecze i nie zainteresuje nikogo. Pieniądze z awansu do LM nie zbawiły
      Legii ani Widzewa. Nie zbawią też Wisły. Polska liga będzie mocniejsza jeśli co
      rok będzie sprzedawać kilkunastu-kilkudziesięciu piłkarzy do silnych klubów, a
      w ich miejsce pojawią się młodzi. W Holandii i Czechach to potrafią.
      Popyt na polskich piłkarzy powstanie jedynie przy sukcesie reprezentacji.
      Jednorazowe wyskoki w LM nie podniosły poziomu szwajcarskiej czy austriackiej
      piłki.
      Portugalia ma Brazylijczyków. My musimy liczyć wyłącznie na siebie, a polski
      futbol bez sukcesów reprezentacji nie istniał, nie istnieje i nie będzie
      istniał.
      Moim zdaniem Engel szuka dvpokrytki na wypadek porażki. Oby nie była mu
      potrzebna.
    • Gość: KKK Re: Wiślacy nie chcą do kadry IP: *.bos.east.verizon.net 02.08.05, 18:52
      Powolanie i gra w reprezentacji to jest zaszczyt(nawet za darmo).No ale kopacze
      z Wisly chca do LM.Pytanie z czym z nowa trybuna????????.
    • Gość: K.P NIE PAMIĘTA WÓŁ JAK CIELEŃCIEM BYŁ !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.05, 19:12
      • Gość: maz [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.05, 19:54
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Legia Warszawa PRECZ Z WISŁĄ!!!!!!!!!!!!! IP: *.echostar.pl 02.08.05, 20:53
      Może kiedy dostaną w tytę od Greków 5:0 a potem w pucharze UEFA od jakiś
      klapciaków z Armenii albo Islandii zaczną myśleć normalnie. Choć ta ryzykowna
      hipoteza jest raczej mało prawdopodobna - mają na uwadze ich możliwości
      myslenia.
      Kto mysli podobnie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka