wojtekoswiecim 02.09.05, 12:06 Tak-Rosjanki są ok-ale DAVENPORT.TO CHYBA LEKKA PRZESADA-mogła by występować jako model a nie modelka !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Daro Re: US Open - modelki na korcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 22:17 Niewiem jak wy ale ja uwazam ze S.Mirza jest ladniejsza od wiekszosci rosjanek np od dementiewej ale nie od Szarapowej ktora jest jak miss Odpowiedz Link Zgłoś
maksimum ZDECYDOWANIE NAJLADNIEJSZA JEST DEMENTIEVA 06.09.05, 04:31 Mirza jest po prostu tlusta. Hantuchova jest OK! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sex Qtas Re: ZDECYDOWANIE NAJLADNIEJSZA JEST DEMENTIEVA IP: 157.25.31.* 08.10.05, 16:52 ciekawe czy by mi obciagneła za paczke mocnych , a jak bym dolozyl jeszcze paczke to bym ja przeruchał Odpowiedz Link Zgłoś