Dodaj do ulubionych

US Open - modelki na korcie

02.09.05, 12:06
Tak-Rosjanki są ok-ale DAVENPORT.TO CHYBA LEKKA PRZESADA-mogła by występować
jako model a nie modelka !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Daro Re: US Open - modelki na korcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 22:17
      Niewiem jak wy ale ja uwazam ze S.Mirza jest ladniejsza od wiekszosci rosjanek
      np od dementiewej ale nie od Szarapowej ktora jest jak miss
      • maksimum ZDECYDOWANIE NAJLADNIEJSZA JEST DEMENTIEVA 06.09.05, 04:31
        Mirza jest po prostu tlusta.
        Hantuchova jest OK!
        • Gość: Sex Qtas Re: ZDECYDOWANIE NAJLADNIEJSZA JEST DEMENTIEVA IP: 157.25.31.* 08.10.05, 16:52
          ciekawe czy by mi obciagneła za paczke mocnych , a jak bym dolozyl jeszcze
          paczke to bym ja przeruchał

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka