Dodaj do ulubionych

Abramowicz w Chelsea

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.05, 14:05
Witam

Mam pytanie - nie pamiętacie moze kiedy Abramowicz przejął Chelsea ?

Pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Ivan Re: Abramowicz w Chelsea IP: *.server.ntli.net 05.12.05, 01:01
      Zaraz po tym jak zaczal calowac dupe wielkiemu carowi i dostal od niego
      pozwolenie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka