Gość: sil IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.05, 14:05 Witam Mam pytanie - nie pamiętacie moze kiedy Abramowicz przejął Chelsea ? Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ivan Re: Abramowicz w Chelsea IP: *.server.ntli.net 05.12.05, 01:01 Zaraz po tym jak zaczal calowac dupe wielkiemu carowi i dostal od niego pozwolenie Odpowiedz Link Zgłoś