Gość: grubby IP: *.sirocco.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 23:53 pierwszy jestem Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zibi Arsenal i Villarreal pewne awansu IP: *.icpnet.pl 20.04.06, 23:56 CYT : "Z kolei w Arsenalu przeciwko rodakom będzie mógł wystąpić José Antonio Reyes" - No tak, naprawdę całe "mnóstwo" tam jego rodaków <hahaha> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sayid Arsenal! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 00:43 Wierzę że Arsenal wygra tę rywalizację,bo zasłużył na to grą w ostatnich kilku latach.Stawiam 1:0 dla Arsenalu w rewanżu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qaz boniek to franca... sadzi farmazony IP: *.gl.digi.pl 21.04.06, 01:55 nie dla zibiego jako ternera i dziala cza pzpn Odpowiedz Link Zgłoś
el_bujo dzięki Bońkowi poljaczku świat o Polsce usłyszał 21.04.06, 08:12 i gdybyś ty i cała twoja rodzina i wioska staneli sobie na głowach to i tak byscie mu do jaj nie dorastali,ani sportowo ani intelektualnie (;-D} Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arpk Re: Arsenal i Villarreal pewne awansu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.06, 05:44 > Napastnik reprezentacji Francji zdobył nawet gola, ale fatalnie prowadzący spotkanie austriacki sędzia Konrad Plautz niesłusznie dopatrzył się spalonego. według mnie był spalony, a sędziowanie nie odbiegało poziomem od innych meczów (błędy nie wypaczyły wyniku). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Typer Ale szpak w studio tak powiedział ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 07:31 j.w. ___ Ogladaj najlepsze ligi piłkarskie na żywo przez Internet! Bonus w Betandwin! Wpłać depozyt a zostanie on podwojony! bukmacherzy.250free.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: seven Re: Ale szpak w studio tak powiedział ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 11:15 w studio siedzial tez autor tego za.ebistego artykulu, czyli michal pol. sedziowanie wcale nie bylo fatalne, autor najnormalniej w swiecie pieprzy. Odpowiedz Link Zgłoś