Dodaj do ulubionych

Arsenal i Villarreal pewne awansu

IP: *.sirocco.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.06, 23:53
pierwszy jestem
Obserwuj wątek
    • Gość: Zibi Arsenal i Villarreal pewne awansu IP: *.icpnet.pl 20.04.06, 23:56
      CYT : "Z kolei w Arsenalu przeciwko rodakom będzie mógł wystąpić José Antonio
      Reyes" - No tak, naprawdę całe "mnóstwo" tam jego rodaków <hahaha>
      • Gość: Sayid Arsenal! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 00:43
        Wierzę że Arsenal wygra tę rywalizację,bo zasłużył na to grą w ostatnich kilku
        latach.Stawiam 1:0 dla Arsenalu w rewanżu.
        • Gość: qaz boniek to franca... sadzi farmazony IP: *.gl.digi.pl 21.04.06, 01:55
          nie dla zibiego jako ternera i dziala cza pzpn
          • el_bujo dzięki Bońkowi poljaczku świat o Polsce usłyszał 21.04.06, 08:12
            i gdybyś ty i cała twoja rodzina i wioska staneli sobie na głowach to i tak
            byscie mu do jaj nie dorastali,ani sportowo ani intelektualnie (;-D}
    • Gość: arpk Re: Arsenal i Villarreal pewne awansu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.06, 05:44
      > Napastnik reprezentacji Francji zdobył nawet gola, ale fatalnie prowadzący
      spotkanie austriacki sędzia Konrad Plautz niesłusznie dopatrzył się spalonego.


      według mnie był spalony, a sędziowanie nie odbiegało poziomem od innych meczów
      (błędy nie wypaczyły wyniku).
      • Gość: Typer Ale szpak w studio tak powiedział ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 07:31
        j.w.
        ___
        Ogladaj najlepsze ligi piłkarskie na żywo przez Internet!
        Bonus w Betandwin! Wpłać depozyt a zostanie on podwojony!
        bukmacherzy.250free.com
        • Gość: seven Re: Ale szpak w studio tak powiedział ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.06, 11:15
          w studio siedzial tez autor tego za.ebistego artykulu, czyli michal pol. sedziowanie wcale nie bylo
          fatalne, autor najnormalniej w swiecie pieprzy.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka