Gość: gosc0404 IP: *.menos.org 01.07.06, 16:28 co sie dzieje jak bramkarz dostanie czerwona kartke? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maniak futbolu Re: bramkarz IP: *.chello.pl 01.07.06, 16:43 trener robi zmianę i za zawodnika z pola wchodzi rezerwowy bramkarz, no chyba że limit zmian jest już wykorzystany-wtedy jeden z zawodników staje na bramce.. uwaga!! ta logika nie dotyczy janasa!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc0404 Re: bramkarz IP: *.menos.org 01.07.06, 16:46 > że limit zmian jest już wykorzystany-wtedy jeden z zawodników staje na bramce.. to wtedy tez zawodnik nie moze bronic rekami?? a rezerwowy bramkarz moze?? > uwaga!! ta logika nie dotyczy janasa!! o co ci chodzi z tym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arg Re: bramkarz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.06, 17:00 a czy moze ktos pamieta takie przypadki w historii futbolu, kiedy limit zmian sie wyczerpal i na bramce stal zawodnik prosto z pola? i czy duzo padlo wtedy goli, jestem ciekaw Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ^&^ Re: bramkarz IP: *.chello.pl 01.07.06, 17:08 SAMPDORIA GENUA - LEGIA WARSZAWA 2-2 ....20.03.1991 czerwona kartka dla Szczęsnego 86 minuta (do tej pory legia prowadzi 2:1) , na bramce staje Jóźwiak , legia traci jedną bramkę (89 minuta Vialli) i mecz kończy się remisem.. dobrze że to bylo w końcówce.. a przedtem dwie bramki młodego Kowalczyka - to były czasy..... Odpowiedz Link Zgłoś
marcinkrakwoj Re: bramkarz 01.07.06, 18:10 jakieś dwa lata temu chyba mecz ekstraklasa amica-? (?) dwóch bramkarzy czerwone kartki (?) staje burkhard i jego zespół traci mniej bramek niż w przypadku bramkarzy Odpowiedz Link Zgłoś