Dodaj do ulubionych

Apollon Limassol - Wisła 1:10

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.02.03, 22:48
W. Kowalczyk wspominał cos o poziomie cypryjskiej piłki.
Obserwuj wątek
    • Gość: eto wisla hokejowo...panie kasperczak budujemy forme IP: *.psm.gda.pl / 192.168.1.* 05.02.03, 22:58
      na za 2 tygodnie:)
    • Gość: fd sprzedali mecz IP: *.acn.pl 05.02.03, 23:28
      ile im zaplaciliscie szmaciarze?
      • Gość: mlody Re: sprzedali mecz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.03, 00:08
        szmaciaz to cie stary zrobil. wisla po co ma mecze kupowac co?
        kup se lepiej kolorowanka i pomaluj. rozerwiesz sie.
      • Gość: far Re: sprzedali mecz IP: *.tvkg.net / 172.16.0.* 06.02.03, 07:56
        Tylko taki debil jak ty kupiłby towarzyski mecz.
      • Gość: zgrzewa Re: sprzedali mecz IP: 80.48.38.* 06.02.03, 08:33
        7000 zł BARANIE bo tyle ich kosztowało oświetlenie w czasie
        tego meczu. Po co Wisła miała by kupować wynik sparingu????
        Zastanowiłeś się choć chwilę nad tym???
    • Gość: el bujo A POZIOM KOWALCZYKA ?????????????? IP: *.zbymar.tarnow.pl / *.da.pl 05.02.03, 23:41
      A POZIOM KOWALCZYKA ??????????????
    • Gość: wojtek Re: Apollon Limassol - Wisła 1:1000000 IP: *.chello.pl 05.02.03, 23:52
      Sosin i Sibik trafili do mocnej ligi,ze swoim poziomem mogą tam
      zrobić oszałamiającą karierę.Za pewiem czas wszyscy
      beznadziejni piłkarze z naszej marnej ligi pojadą na Cypr żeby
      się dowartościować.A Piotrek Świerczewski powinien pojechać na
      Maltę,albo do Albanii tam dupa nie boli od ławki
      • Gość: pela Re: Apollon Limassol - Wisła 1:1000000 IP: *.nyc.rr.com 06.02.03, 02:02
        Gość portalu: wojtek napisał(a):

        > Sosin i Sibik trafili do mocnej ligi,ze swoim poziomem mogą
        tam
        > zrobić oszałamiającą karierę.Za pewiem czas wszyscy
        > beznadziejni piłkarze z naszej marnej ligi pojadą na Cypr
        żeby
        > się dowartościować.A Piotrek Świerczewski powinien pojechać
        na
        > Maltę,albo do Albanii tam dupa nie boli od ławki
        Sibik i Sosin to so nasi Polscy reprezentanci musze tutaj dodac
    • kdsz Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 06.02.03, 00:33
      Jak Zurawski strzela 7 bramek w jednym meczu na wyjezdzie, to
      ile moglby strzelic przez caly sezon w tej silnej, zawodowej
      lidze? Czyzbysmy sie doczekali zlotych butow dla Polaka?
      • Gość: eyemakk Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: webcacheP* / 62.29.216.* 06.02.03, 01:21
        ja w ogole nie rozumiem jak moze byc silna liga w tak malym
        panstwie? i co z tego ze zawodowa? same prawa nie zmienią
        potencjału, no chyba ze by mieli naprawde miliardy dolarów na
        pilke i sprowadzali Ronalda, Zidane'a czy.. zurawskiego :)
    • Gość: marek_ I to jest to , panowie!!!! :) IP: *.trentn01.nj.comcast.net 06.02.03, 02:21
      Widac ze porzadna firma, takie mecze takie sie wygrywa :) Widac,
      ze Kasperczak ich porzadnie przygotowuje. Lazio niech sie juz
      zegna z pucharem :)
      • Gość: Kaz Re: I to jest to , panowie!!!! :) IP: *.katowice.pik-net.pl 06.02.03, 12:14
        Ochłoń trochę! Przecież przeciwnikowi Wisełki daaaaaleko do Lazio. Niestety,
        obawiam się że Lazio to jednak za wysokie progi dla naszego umiłowanego
        jedynaka w UEFA. Czołem.
    • Gość: mp Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.proxy.aol.com 06.02.03, 02:34
      Byle im sodowa nie walnela do glowy.
    • Gość: George H. Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.nsw.bigpond.net.au 06.02.03, 04:01
      Wynik spotkania moze sugerowac, ze trenerowi H.Kasperczakowi
      udalo sie "uchwycic" wysoka forme pilkarzy tuz przed dwumeczem z
      Lazio. Pozostaje tylko jedno ale..., ze pierwszoligowy zespol z
      Cypru to nie wloskie Lazio. O ile jest tak dobrze to nasuwa sie
      pytanie, czy wszystkie sprawy szkoleniowe zostaly zrealizowane
      do tego waznego dwumeczu z Lazio? Czy w planie przygotowan
      pilkarzom Wisly nie zabraknie gry kontrolnej z rownie silnym
      zespolem jak Lazio, na 7-10 dni przed tym dwumeczem?
      Pamietajmy, ze szukajac rownych szans na sukces w grze z
      zespolem Lazio, nalezy zauwazyc, ze pilkarze wloscy sa na
      wysokich obrotach jezeli chodzi o ogranie - startowe. I dlatego
      obawiam sie, ze pomimo krotkiego okresu przygotowawczego
      pilkarze Wisly mieli zbyt mala liczbe gier kontrolnych z silnymi
      zespolami. Chcialbym sie mylic, bowiem rozni trenerzy maja rozne
      drogi szkoleniowe w doprowadzeniu pilkarzy do optymalnej formy
      sportowej. Nalezy wiec, raz jeszcze zaufac panu H.Kasperczakowi,
      ze wie co robi i zyczyc Jemu i pilkarzom Wisly sukcesu i awansu
      w dalszej edycji Pucharu UEFA. Powodzenia.
      • Gość: zgrzewa Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 80.48.38.* 06.02.03, 08:38
        Gość portalu: George H. napisał(a):

        Czy w planie przygotowan
        > pilkarzom Wisly nie zabraknie gry kontrolnej z rownie silnym
        > zespolem jak Lazio, na 7-10 dni przed tym dwumeczem?

        > obawiam sie, ze pomimo krotkiego okresu przygotowawczego
        > pilkarze Wisly mieli zbyt mala liczbe gier kontrolnych z
        silnymi rywalami

        GRAJĄ JESZCZE SPARINGI Z MONTPELLIER I OLIMPIQUE MARSYLIA
        To chyba wystarczaąco mocni sparingpartnerzy czyż nie???
        No i kadrowicze z Wisły zagrają jeszcze z Chorwacją


        >Nalezy wiec, raz jeszcze zaufac panu H.Kasperczakowi,
        > ze wie co robi i zyczyc Jemu i pilkarzom Wisly sukcesu i
        awansu w dalszej edycji Pucharu UEFA. Powodzenia.


        TU się całkowicie zgadzam
    • Gość: Renifer Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: proxy / *.mannesmann.de 06.02.03, 09:26
      he he.. a zdjecie przy artykule jeszcze z meczu z Schalke :)
    • Gość: baarti Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: proxy / 192.168.41.* 06.02.03, 09:28
      Niech zagrają we Francji z PSG!!! Jak wygrają, to będę w stanie
      uwierzyć, że są dobrą drużyną. Gromiąc słabe drużyny, nie
      zyskuje się respektu.
      • Gość: hvat Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 62.233.163.* 06.02.03, 10:20
        To ty uważasz PSG za mocny klub śmiechu warte
    • adam_now Lazio - Wisła 1:10 06.02.03, 10:01
      Może ten wynik przełoży sie na wynik meczu Lazio - Wisła ə:10>?
    • Gość: Maćko Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 06.02.03, 10:29
      Fajnie, że wygrali tak wysoko. Apollon to jednak nie Lazio.
      Niech wygrają z kimś naprawdę mocnym (choćby 0:1) to dopiero
      będzie wyczyn.
    • Gość: KonradO Przyszłość IP: 213.195.161.* 06.02.03, 10:57
      (na melodie hej młody junaku)

      Mlody Legionisto smutek z twarzy zmaż
      Przecież na Reymonta juz za pare lat
      nie bedzie niczego beda same zgliszcza
      wisełka spalona a Legia ma mistrza
      i ligi mistrzów przyjdzie czas
      i nikit nie pokona nas....
      param param param
      La la lalalala....:-)
      KonradoO(L)
      • Gość: Kaz Re: Przyszłość IP: *.katowice.pik-net.pl 06.02.03, 12:18
        Jak Boga kocham! Cienizna jakich mało. Nic tylko kiczowiny. Pa.
    • Gość: wienio Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 217.153.87.* 06.02.03, 13:10
      Powinni zagrać z Romą, albo Juve, a nie z Limassolem... :(
      • pitrix Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 07.02.03, 10:10
        No i bardzo dobrze ze wreszcie wygrali z kims zdecydowanie. I co z tego ze to
        tylko Limassol, tam tez graja zawodowi pilkarze. Z atkimi zespolami trzeba
        wygrywac, a to ze Wisla wygrala tak wysoko swiadczy tylko o tym ze sa w
        wysokiej formie. Juz dosc mam ogladania meczy typu Polska - San Marino gdzie
        11zawodowcow meczy sie przez 90 min. z amatorami i ledwo przy pomocy szczescia
        wygrywa. Takie mecze trzeba wygrywac!!!! A po za tym po to sa sparingi, zeby
        sprawdzic druzyne, poszczegolnych zawodnikow, ustawienie wynik jest sprawa
        drugorzedna a jesli jest dobry to znaczy ze jest wysmienicie.
        • Gość: rifi Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.5.12.vie.surfer.at 10.02.03, 09:00
          A ja to tam sobie mysle, ze to bylby niezly przeciwnik dla Legii - mocny,
          rownorzedny, napewno stoczylaby z nimi porywajacy pojedynek:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka