Gość: jk IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 05.02.03, 22:48 W. Kowalczyk wspominał cos o poziomie cypryjskiej piłki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: eto wisla hokejowo...panie kasperczak budujemy forme IP: *.psm.gda.pl / 192.168.1.* 05.02.03, 22:58 na za 2 tygodnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fd sprzedali mecz IP: *.acn.pl 05.02.03, 23:28 ile im zaplaciliscie szmaciarze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlody Re: sprzedali mecz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.03, 00:08 szmaciaz to cie stary zrobil. wisla po co ma mecze kupowac co? kup se lepiej kolorowanka i pomaluj. rozerwiesz sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: far Re: sprzedali mecz IP: *.tvkg.net / 172.16.0.* 06.02.03, 07:56 Tylko taki debil jak ty kupiłby towarzyski mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzewa Re: sprzedali mecz IP: 80.48.38.* 06.02.03, 08:33 7000 zł BARANIE bo tyle ich kosztowało oświetlenie w czasie tego meczu. Po co Wisła miała by kupować wynik sparingu???? Zastanowiłeś się choć chwilę nad tym??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: el bujo A POZIOM KOWALCZYKA ?????????????? IP: *.zbymar.tarnow.pl / *.da.pl 05.02.03, 23:41 A POZIOM KOWALCZYKA ?????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: Apollon Limassol - Wisła 1:1000000 IP: *.chello.pl 05.02.03, 23:52 Sosin i Sibik trafili do mocnej ligi,ze swoim poziomem mogą tam zrobić oszałamiającą karierę.Za pewiem czas wszyscy beznadziejni piłkarze z naszej marnej ligi pojadą na Cypr żeby się dowartościować.A Piotrek Świerczewski powinien pojechać na Maltę,albo do Albanii tam dupa nie boli od ławki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pela Re: Apollon Limassol - Wisła 1:1000000 IP: *.nyc.rr.com 06.02.03, 02:02 Gość portalu: wojtek napisał(a): > Sosin i Sibik trafili do mocnej ligi,ze swoim poziomem mogą tam > zrobić oszałamiającą karierę.Za pewiem czas wszyscy > beznadziejni piłkarze z naszej marnej ligi pojadą na Cypr żeby > się dowartościować.A Piotrek Świerczewski powinien pojechać na > Maltę,albo do Albanii tam dupa nie boli od ławki Sibik i Sosin to so nasi Polscy reprezentanci musze tutaj dodac Odpowiedz Link Zgłoś
kdsz Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 06.02.03, 00:33 Jak Zurawski strzela 7 bramek w jednym meczu na wyjezdzie, to ile moglby strzelic przez caly sezon w tej silnej, zawodowej lidze? Czyzbysmy sie doczekali zlotych butow dla Polaka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eyemakk Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: webcacheP* / 62.29.216.* 06.02.03, 01:21 ja w ogole nie rozumiem jak moze byc silna liga w tak malym panstwie? i co z tego ze zawodowa? same prawa nie zmienią potencjału, no chyba ze by mieli naprawde miliardy dolarów na pilke i sprowadzali Ronalda, Zidane'a czy.. zurawskiego :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek_ I to jest to , panowie!!!! :) IP: *.trentn01.nj.comcast.net 06.02.03, 02:21 Widac ze porzadna firma, takie mecze takie sie wygrywa :) Widac, ze Kasperczak ich porzadnie przygotowuje. Lazio niech sie juz zegna z pucharem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaz Re: I to jest to , panowie!!!! :) IP: *.katowice.pik-net.pl 06.02.03, 12:14 Ochłoń trochę! Przecież przeciwnikowi Wisełki daaaaaleko do Lazio. Niestety, obawiam się że Lazio to jednak za wysokie progi dla naszego umiłowanego jedynaka w UEFA. Czołem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mp Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.proxy.aol.com 06.02.03, 02:34 Byle im sodowa nie walnela do glowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: George H. Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.nsw.bigpond.net.au 06.02.03, 04:01 Wynik spotkania moze sugerowac, ze trenerowi H.Kasperczakowi udalo sie "uchwycic" wysoka forme pilkarzy tuz przed dwumeczem z Lazio. Pozostaje tylko jedno ale..., ze pierwszoligowy zespol z Cypru to nie wloskie Lazio. O ile jest tak dobrze to nasuwa sie pytanie, czy wszystkie sprawy szkoleniowe zostaly zrealizowane do tego waznego dwumeczu z Lazio? Czy w planie przygotowan pilkarzom Wisly nie zabraknie gry kontrolnej z rownie silnym zespolem jak Lazio, na 7-10 dni przed tym dwumeczem? Pamietajmy, ze szukajac rownych szans na sukces w grze z zespolem Lazio, nalezy zauwazyc, ze pilkarze wloscy sa na wysokich obrotach jezeli chodzi o ogranie - startowe. I dlatego obawiam sie, ze pomimo krotkiego okresu przygotowawczego pilkarze Wisly mieli zbyt mala liczbe gier kontrolnych z silnymi zespolami. Chcialbym sie mylic, bowiem rozni trenerzy maja rozne drogi szkoleniowe w doprowadzeniu pilkarzy do optymalnej formy sportowej. Nalezy wiec, raz jeszcze zaufac panu H.Kasperczakowi, ze wie co robi i zyczyc Jemu i pilkarzom Wisly sukcesu i awansu w dalszej edycji Pucharu UEFA. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgrzewa Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 80.48.38.* 06.02.03, 08:38 Gość portalu: George H. napisał(a): Czy w planie przygotowan > pilkarzom Wisly nie zabraknie gry kontrolnej z rownie silnym > zespolem jak Lazio, na 7-10 dni przed tym dwumeczem? > obawiam sie, ze pomimo krotkiego okresu przygotowawczego > pilkarze Wisly mieli zbyt mala liczbe gier kontrolnych z silnymi rywalami GRAJĄ JESZCZE SPARINGI Z MONTPELLIER I OLIMPIQUE MARSYLIA To chyba wystarczaąco mocni sparingpartnerzy czyż nie??? No i kadrowicze z Wisły zagrają jeszcze z Chorwacją >Nalezy wiec, raz jeszcze zaufac panu H.Kasperczakowi, > ze wie co robi i zyczyc Jemu i pilkarzom Wisly sukcesu i awansu w dalszej edycji Pucharu UEFA. Powodzenia. TU się całkowicie zgadzam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renifer Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: proxy / *.mannesmann.de 06.02.03, 09:26 he he.. a zdjecie przy artykule jeszcze z meczu z Schalke :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baarti Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: proxy / 192.168.41.* 06.02.03, 09:28 Niech zagrają we Francji z PSG!!! Jak wygrają, to będę w stanie uwierzyć, że są dobrą drużyną. Gromiąc słabe drużyny, nie zyskuje się respektu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hvat Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 62.233.163.* 06.02.03, 10:20 To ty uważasz PSG za mocny klub śmiechu warte Odpowiedz Link Zgłoś
adam_now Lazio - Wisła 1:10 06.02.03, 10:01 Może ten wynik przełoży sie na wynik meczu Lazio - Wisła ə:10>? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maćko Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 06.02.03, 10:29 Fajnie, że wygrali tak wysoko. Apollon to jednak nie Lazio. Niech wygrają z kimś naprawdę mocnym (choćby 0:1) to dopiero będzie wyczyn. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KonradO Przyszłość IP: 213.195.161.* 06.02.03, 10:57 (na melodie hej młody junaku) Mlody Legionisto smutek z twarzy zmaż Przecież na Reymonta juz za pare lat nie bedzie niczego beda same zgliszcza wisełka spalona a Legia ma mistrza i ligi mistrzów przyjdzie czas i nikit nie pokona nas.... param param param La la lalalala....:-) KonradoO(L) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaz Re: Przyszłość IP: *.katowice.pik-net.pl 06.02.03, 12:18 Jak Boga kocham! Cienizna jakich mało. Nic tylko kiczowiny. Pa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wienio Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: 217.153.87.* 06.02.03, 13:10 Powinni zagrać z Romą, albo Juve, a nie z Limassolem... :( Odpowiedz Link Zgłoś
pitrix Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 07.02.03, 10:10 No i bardzo dobrze ze wreszcie wygrali z kims zdecydowanie. I co z tego ze to tylko Limassol, tam tez graja zawodowi pilkarze. Z atkimi zespolami trzeba wygrywac, a to ze Wisla wygrala tak wysoko swiadczy tylko o tym ze sa w wysokiej formie. Juz dosc mam ogladania meczy typu Polska - San Marino gdzie 11zawodowcow meczy sie przez 90 min. z amatorami i ledwo przy pomocy szczescia wygrywa. Takie mecze trzeba wygrywac!!!! A po za tym po to sa sparingi, zeby sprawdzic druzyne, poszczegolnych zawodnikow, ustawienie wynik jest sprawa drugorzedna a jesli jest dobry to znaczy ze jest wysmienicie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rifi Re: Apollon Limassol - Wisła 1:10 IP: *.5.12.vie.surfer.at 10.02.03, 09:00 A ja to tam sobie mysle, ze to bylby niezly przeciwnik dla Legii - mocny, rownorzedny, napewno stoczylaby z nimi porywajacy pojedynek:) Odpowiedz Link Zgłoś