Dodaj do ulubionych

Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa?

    • Gość: członek zarządu "my was mamy w dupie" - mówi pzpn, - i tak jest ! IP: *.promax.media.pl 20.07.06, 08:58
      To widać , słychać i czuć.
    • Gość: Pinio Re: Jak to gdzie jest?? IP: 194.4.130.* 20.07.06, 09:27
      Jak to gdzie jest?? na dziwki, koks i zagraniczne wycieczki poszło , naiwniaki!
    • Gość: zakoo Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 09:29
      Kolator i Listkiewicz wam to się wpierd... należy!!!!!
    • Gość: grz kolator i listkiewicz wam to tylko wpierdo....!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 09:32
      PZPN PZPN jeba... jeba... pzpn
    • Gość: small Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 09:39
      Ktos musial na tym niezle zarobic po prostu.... Niczym karty "Kasy Chorych" -
      na slasku bez tego do lekarza sie nie dostaniesz, w maloposlce - nigdy o tym
      nie slyszeli..
    • am1231 Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? 20.07.06, 09:56
      Ha, ha, ha, zrobił PZPN frajerów na kilka baniek, dzięki swojemu społecznemu
      prezesowi kalulatorowi.
    • entropia Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? 20.07.06, 09:57
      > A to polska własnie. Trzeba jak najszybciej emigrowac z tej kaczkolandii
      gdybys wiecej robił a mniej mówił to w polsce byloby lepiej. pozdrawiam
    • Gość: Działacz z Dolnego Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:04
      Powiem więcej - we Wrocłąwiu, w biurze DZPN, nie ma nawet czystych wniosków o wydanie kart!!! Przy rejestracji nowego piłkarza konieczne jest przedłożenie wniosku, a nie ma go skąd wziąć...
    • Gość: mcgracz Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:14
      Jak Ci cegła spadnie na łeb, to zapewne w wyniku objęcia władzy przez Kaczki, a
      jak się wyrżniesz na klatce schodowej, to będzie to na pewno wynikiem intrygi
      Macierewicza, więc najlepiej wyemigruj zanim zostaną wydane polecenia zrzucenia
      na Ciebie wszystkich plag tej ziemi. Zrób to dla dobra Zjednoczonej (i naszego).
    • Gość: xxx Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.za.digi.pl 20.07.06, 10:14
      Kolator, Listkiewicz i inni, najlepsi biznesmeni w Polsce, kradną na żywca i
      nikt im nic nie robi
    • wuber12 Kiedy bedzie dochodzenie prokuratorskie? 20.07.06, 10:20
      Czy Kolatorowi zostaną przedstawione zarzuty? Czy ktoś wie?
    • Gość: Karaluch Kolator-Kalkulator IP: *.mactelecom.net 20.07.06, 10:22
      He, he kolejny szwindel PZPN-u. Nieistniejace Karty kibica i karty zawodników,
      nabieranie sponsorów. Umieja liczyc pieniadze dla siebie ludziska z PZPN,
      oczywiscie ze szkoda dla polskiej pilki noznej.
    • Gość: hans hebron kolator-najwiekszy przekretas w pzpnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:30
      jak tylko sa jakies pieniadze to zawsze sie kolator tam kreci...moim zdaniem
      niedlugo gosc bedzie siedzial-za duzo nakradl w pzpnie...pamietacie sprawe
      wynajmu pomieszczen w pzpnie jakies dwa miesiace temu? kolator jakiemus swojemu
      pociotkowi wynajal dwa pokoje w pzpnie, a firma ktora wynajmowala dostawala
      zlecenia od pzpnu...ze juz nie wspomne o jego "cala polska widziala...", tylko
      dowodow do dzisiaj nie wykryto...ile razy sie kolatora dziennikarze pytaja o
      cos, to zawsze kreci...
    • Gość: PZPN=PZPR PZPN=Złodzieje, Cwaniaki i Prostaki IP: *.chello.pl 20.07.06, 10:35
    • Gość: Vaius Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: 82.146.247.* 20.07.06, 10:40
      Złodziejski naród idiotów... zbombardować posiedzenie kaczek:| Giertycha na
      Grenlandie!!!! Leppera na Słońce!!!!!!!
      • Gość: hans hebron Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:44
        kaczorow do afryki (i tak chca tam inwestowac;)
    • Gość: vip Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.net.perfekt.pl / *.net.perfekt.pl 20.07.06, 11:18
      Drogi zgorzkniały człowieku, czy to politycy PiS-u są winni temu, co opisywane
      w artykule? Czy za SLD było w kraju inaczej? Emerytury SB dostawało...
    • Gość: kolator zlodziej kolator szmato, zlodzieju pie..ny IP: *.chello.pl 20.07.06, 11:33
      mam nadzieje, ze zdechniecie dziady jak najszybciej. podziel 2mln na 16pln i
      zobacz czy ci 50tysiecy nie wyjdzie. PZPN PZPN .... PZPN
    • Gość: Jacenty Prokuratura do roboty, zamykać złodziei ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 11:41
    • Gość: rybA Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.dip.t-dialin.net 20.07.06, 11:43
      pzpn !!! powinniscie pobierac oplaty od wszystkich co maja wieksze jaja od listka
      no bo jak pilkarz moze biegac po boisku z duzymi jajami.
      przyjezdzajcie chlopaki na zachod. tu beda was szanowac, dostaniecie wsparcie
      finansowe, stroje itp. na pewno zadne post komunistyczne pyski nie beda was
      okradac a umozliwia w zrobieniu kariery. precz z holota !!!! do gnoju ich !!!
    • Gość: slawek Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.07.06, 11:50
      Takich gangsterow jak Listkiewicz powinno sie zamykac, siedzi lobuz nic nie robi
      i tylko kasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: Oryginalny GRATKA dla wszyskich kibiców !!! OKAZJA !!! IP: *.stegny.2a.pl 20.07.06, 11:53
      www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1786421
    • Gość: Tubylec Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: 64.236.188.* 20.07.06, 12:38
      jak to gdzie kasa ? w kieszeniach działaczy_darmozjadów.
    • Gość: Brian Griffin nie wiem czy to taka sensacja IP: *.bulldogdsl.com 20.07.06, 12:53
      czy to pierwsi ludzie zrobieni w konia w Polsce?

      the con is on
    • Gość: aa Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 12:59
      LKS to jedno wielkie przekrety , pijanstwa i kolesie z samorzadami
    • Gość: m Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 13:16
      w normalnym biznesie jest tak ze sprzedajacy pokazuje towar a ty dopiero za
      niego placisz ale w panstwie Listkiewicza jest na odwrot kup kota w worku a
      nawet worka nie zobaczysz. ale w sumie naiwni ci z nizszych klas rozgrywkowych
      bo pewnie ci z ekstraklasy maja to w powazaniu i nie maja zamiaru placic a ci
      chcieli byc uczciwi i w porzadk - panie i panowie prezesi z nizszych klas
      rozgrywkowych zaplaciliscie zlodziejowi bo chcieliscie byc w porzadku (za co
      chwala) ale teraz jest tak ze dobrzy gina mlodo wiec wlasnie zgineliscie... w
      morzu zlodziejstwa i kretactwa. wiecie dlaczego Abramowicz i inni kupuja kluby
      angielskie? bo tam nie ma Listkiewicza i jego bandy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka