Gość: członek zarządu "my was mamy w dupie" - mówi pzpn, - i tak jest ! IP: *.promax.media.pl 20.07.06, 08:58 To widać , słychać i czuć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinio Re: Jak to gdzie jest?? IP: 194.4.130.* 20.07.06, 09:27 Jak to gdzie jest?? na dziwki, koks i zagraniczne wycieczki poszło , naiwniaki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakoo Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 09:29 Kolator i Listkiewicz wam to się wpierd... należy!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grz kolator i listkiewicz wam to tylko wpierdo....!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 09:32 PZPN PZPN jeba... jeba... pzpn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: small Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 09:39 Ktos musial na tym niezle zarobic po prostu.... Niczym karty "Kasy Chorych" - na slasku bez tego do lekarza sie nie dostaniesz, w maloposlce - nigdy o tym nie slyszeli.. Odpowiedz Link Zgłoś
am1231 Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? 20.07.06, 09:56 Ha, ha, ha, zrobił PZPN frajerów na kilka baniek, dzięki swojemu społecznemu prezesowi kalulatorowi. Odpowiedz Link Zgłoś
entropia Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? 20.07.06, 09:57 > A to polska własnie. Trzeba jak najszybciej emigrowac z tej kaczkolandii gdybys wiecej robił a mniej mówił to w polsce byloby lepiej. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Działacz z Dolnego Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:04 Powiem więcej - we Wrocłąwiu, w biurze DZPN, nie ma nawet czystych wniosków o wydanie kart!!! Przy rejestracji nowego piłkarza konieczne jest przedłożenie wniosku, a nie ma go skąd wziąć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mcgracz Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:14 Jak Ci cegła spadnie na łeb, to zapewne w wyniku objęcia władzy przez Kaczki, a jak się wyrżniesz na klatce schodowej, to będzie to na pewno wynikiem intrygi Macierewicza, więc najlepiej wyemigruj zanim zostaną wydane polecenia zrzucenia na Ciebie wszystkich plag tej ziemi. Zrób to dla dobra Zjednoczonej (i naszego). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.za.digi.pl 20.07.06, 10:14 Kolator, Listkiewicz i inni, najlepsi biznesmeni w Polsce, kradną na żywca i nikt im nic nie robi Odpowiedz Link Zgłoś
wuber12 Kiedy bedzie dochodzenie prokuratorskie? 20.07.06, 10:20 Czy Kolatorowi zostaną przedstawione zarzuty? Czy ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karaluch Kolator-Kalkulator IP: *.mactelecom.net 20.07.06, 10:22 He, he kolejny szwindel PZPN-u. Nieistniejace Karty kibica i karty zawodników, nabieranie sponsorów. Umieja liczyc pieniadze dla siebie ludziska z PZPN, oczywiscie ze szkoda dla polskiej pilki noznej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hans hebron kolator-najwiekszy przekretas w pzpnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:30 jak tylko sa jakies pieniadze to zawsze sie kolator tam kreci...moim zdaniem niedlugo gosc bedzie siedzial-za duzo nakradl w pzpnie...pamietacie sprawe wynajmu pomieszczen w pzpnie jakies dwa miesiace temu? kolator jakiemus swojemu pociotkowi wynajal dwa pokoje w pzpnie, a firma ktora wynajmowala dostawala zlecenia od pzpnu...ze juz nie wspomne o jego "cala polska widziala...", tylko dowodow do dzisiaj nie wykryto...ile razy sie kolatora dziennikarze pytaja o cos, to zawsze kreci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PZPN=PZPR PZPN=Złodzieje, Cwaniaki i Prostaki IP: *.chello.pl 20.07.06, 10:35 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vaius Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: 82.146.247.* 20.07.06, 10:40 Złodziejski naród idiotów... zbombardować posiedzenie kaczek:| Giertycha na Grenlandie!!!! Leppera na Słońce!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hans hebron Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 10:44 kaczorow do afryki (i tak chca tam inwestowac;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vip Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.net.perfekt.pl / *.net.perfekt.pl 20.07.06, 11:18 Drogi zgorzkniały człowieku, czy to politycy PiS-u są winni temu, co opisywane w artykule? Czy za SLD było w kraju inaczej? Emerytury SB dostawało... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolator zlodziej kolator szmato, zlodzieju pie..ny IP: *.chello.pl 20.07.06, 11:33 mam nadzieje, ze zdechniecie dziady jak najszybciej. podziel 2mln na 16pln i zobacz czy ci 50tysiecy nie wyjdzie. PZPN PZPN .... PZPN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacenty Prokuratura do roboty, zamykać złodziei ! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.06, 11:41 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rybA Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.dip.t-dialin.net 20.07.06, 11:43 pzpn !!! powinniscie pobierac oplaty od wszystkich co maja wieksze jaja od listka no bo jak pilkarz moze biegac po boisku z duzymi jajami. przyjezdzajcie chlopaki na zachod. tu beda was szanowac, dostaniecie wsparcie finansowe, stroje itp. na pewno zadne post komunistyczne pyski nie beda was okradac a umozliwia w zrobieniu kariery. precz z holota !!!! do gnoju ich !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: slawek Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 20.07.06, 11:50 Takich gangsterow jak Listkiewicz powinno sie zamykac, siedzi lobuz nic nie robi i tylko kasuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oryginalny GRATKA dla wszyskich kibiców !!! OKAZJA !!! IP: *.stegny.2a.pl 20.07.06, 11:53 www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1786421 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tubylec Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: 64.236.188.* 20.07.06, 12:38 jak to gdzie kasa ? w kieszeniach działaczy_darmozjadów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Brian Griffin nie wiem czy to taka sensacja IP: *.bulldogdsl.com 20.07.06, 12:53 czy to pierwsi ludzie zrobieni w konia w Polsce? the con is on Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aa Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 12:59 LKS to jedno wielkie przekrety , pijanstwa i kolesie z samorzadami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Kluby do PZPN: Gdzie nasza kasa? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.06, 13:16 w normalnym biznesie jest tak ze sprzedajacy pokazuje towar a ty dopiero za niego placisz ale w panstwie Listkiewicza jest na odwrot kup kota w worku a nawet worka nie zobaczysz. ale w sumie naiwni ci z nizszych klas rozgrywkowych bo pewnie ci z ekstraklasy maja to w powazaniu i nie maja zamiaru placic a ci chcieli byc uczciwi i w porzadk - panie i panowie prezesi z nizszych klas rozgrywkowych zaplaciliscie zlodziejowi bo chcieliscie byc w porzadku (za co chwala) ale teraz jest tak ze dobrzy gina mlodo wiec wlasnie zgineliscie... w morzu zlodziejstwa i kretactwa. wiecie dlaczego Abramowicz i inni kupuja kluby angielskie? bo tam nie ma Listkiewicza i jego bandy! Odpowiedz Link Zgłoś