Gość: ogier IP: *.4web.pl 10.08.06, 00:23 TVN czyli tele-disco-polo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dziwak pokazali profesjonalizm IP: *.nyc.res.rr.com 10.08.06, 00:33 takie przypadki sa czeste w raczkujacym kapitalizmie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nerd wielkie halo - pokażą w TVN Turbo i podniosą IP: *.toya.net.pl 10.08.06, 01:35 ogladalność 2 swoich kanałów. typowa ogórkowa sensacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TVN=SHIT TVN - pajace i tyle!!!!! IP: *.chello.pl 10.08.06, 00:34 SzKODA ŻE POLSAT SPORT OLAŁ LIGĘ MISTRZÓW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aero Re: TVN - pajace i tyle!!!!! IP: *.os1.kn.pl 10.08.06, 00:54 olali tez bundeslige... polsat sport dal d.. i juz nie ma czym przyciagnac widza. uciekac trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogier Re: TVN - pajace i tyle!!!!! IP: *.4web.pl 10.08.06, 01:12 Od czasu gdy zaistnieli w kablówkach, Polsat Sport to równia pochyła. Próbowali się ratować Sport EXtra, ale najwyraźniej i to im nie pomoże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hejkum_olo Re: TVN - pajace i tyle!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.06, 14:49 niech tym frajerom z tvn dojebią kare bo po jaką cholerę pchają sie jeśli nie są gotowi? i teraz ludzie w Polsce nie oglądną sobie w normalnych warunkach z porządnym komentarzem meczów po prostu frajerstwo!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? 10.08.06, 01:22 niech tvn uruchomi kanał analny "Big Brother" i niech tam pokazują gołe cipki, a w tle mecze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nobo wazne ze bedzie taniec z gwiazdami :)))))))) IP: *.hsd1.pa.comcast.net 10.08.06, 01:52 priorytety tej telewizji sa oczywiste. Liczy sie show, a emocji szukajcie w tvn24 :)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przesada Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? IP: *.warszawa.supermedia.pl 10.08.06, 06:44 ja w ten biznes nie wchodze , niech Walter to sam ogląda.Zarabiajcie na reklamach , a nie fanach pilki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kwik ITI = Legia = zenada ... IP: *.itn.com.pl 10.08.06, 07:08 ROTFL ! nie ma sie co dziwic ze polska pilka siega dna ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MMX Proponuje w TVN Style IP: 62.233.134.* 10.08.06, 07:25 Moja żona za często to ogląda. Jak puszczą tam LM to może przestanie ;-]]]]] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasadziu Re: Proponuje w TVN Style IP: *.zep.com.pl 10.08.06, 07:48 To by było zbyt piękne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mido11 Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.06, 08:11 TVN zaczyna robić sobie żarty podobnie jak TVP mają jakieś wydarzenie a są zupełnie nie przygotowani do jego pokazania. To trochę śmieszne kupili LM a teraz okazuje się że nie mają jej gdzie pokazać do tego chyba nie mają też odpowiednich dziennikarzy i komentatorów do obsługi. Nawet jak uruchomią tą platformę cyfrową to przecież wiele osób nie będzie miało do niej dostępu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yenn Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.06, 08:53 Polsat to była klasa. Borek, Bożydar i cała ekipa. Teraz będzie dekoder którego nikt nie kupi, bo w Polsce nikt nie będzie płacił i instalował Satelit. TVN żyje w jakimś wirtualnym świecie warszawki. Drogi to będzie pomysł i pierwsza wielka klapa. Jak coś jest dobre to koniecznie trzeba spieprzyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mac Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.06, 08:54 Taaa, a komentatorem zostanie Zubilewicz! ;-) A tak na powaznie, co za kretyn bedzie kupowal dekodery dla jednego meczu w tygodniu (drugi bedzie pokazywac TVP)?! Mnie tak w kazdym razie nudny Mundial2006 bardzo skutecznie wyleczyl z pilki noznej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kas A ja wogole nie mam TVN i co? IP: *.lubin.dialog.net.pl 10.08.06, 09:05 Co za badziewstwo, nie mogło zostać tak jak zawsze było? 2 mecze w tygodniu w publicznej? Nie, jak zwykle trzeba zdzierac kasę ale kto bedzie kupował dekoder żeby obejrzeć 1 mecz w tygoniu? Chyba tylko kretyni. Na szczęście mecze zobaczę w telewizji czeskiej a TVNowi pokazuję gest kozakiewicza, a wypchajcie się zdziercy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: unga! Pytanie do zorientowanych (bardziej ode mnie) IP: 81.21.202.* 10.08.06, 09:20 Czy sportowy kanał TVN-u, którego jedyną atrakcją będzie jeden mecz LM w tygodniu, będzie dostępny tylko na platformie cyfrowej TVN, czy np. będzie też na Cyfrze+, za jakąś dodatkową opłatą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rusell Re: Pytanie do zorientowanych (bardziej ode mnie) IP: *.motorola.com 10.08.06, 10:13 To bylby biznes zycia dla C+. Majstersztyk: nie kupić praw, a zwiększyć sprzedaż dekoderów. Odpowiedz Link Zgłoś
jalowiec51 Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? 10.08.06, 09:49 Nazwa programu nie jest ważna.Oby tylko poinformowano gdzie będzie Liga Mistrzów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wwi TVN Style IP: *.kolporter.com.pl / 80.51.223.* 10.08.06, 09:53 Powinni to pokazać w TVN Style. Byłoby to duże upokorzenie dla świata kobiet. :) Emisja typowo męskiego sportu w typowo babskiej stacji. Miodzio dla szowinistów! :) Odpowiedz Link Zgłoś
phun TVP Pisiorow znowu dala Dupy po co placic 10.08.06, 10:50 Abonament, zeby prezia i inne PISIOry mialy wiecej kasy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? IP: *.isp.tvkg.net 10.08.06, 11:06 Lepiej na TVN Meteo,bo ten program mam, a TVN Turbo mi zabrali :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sophistes Korzeniowski story... IP: *.proxnet.pl 10.08.06, 13:46 TVP stać tylko na jeden mecz CL tygodniowo. Ale za to każdy mógł przed chwilą oglądać na żywo "nieziemsko emocjonujący" chód na 50 km. I fakt, iż szefem sportu w TVP jest R. Korzeniowski, nie ma tu oczywiście żadnego znaczenia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hhhhh Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? IP: *.chello.pl 16.08.06, 15:45 liga mistzów w tvn czyli tragedia niekompetencji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.06, 23:32 Czy Lię Mistrzów można oglądać na jakiejś niekodowanej zagranicznej stacji? Odpowiedz Link Zgłoś
dennis26 Re: Liga Mistrzów w TVN Meteo? 25.08.06, 05:47 o ile pamietam to na SAT1 lecial tez jeden mecz na kolejke Odpowiedz Link Zgłoś