Gość: markus tomaszewski musi odejsc IP: *.adsl.alicedsl.de 07.09.06, 14:41 pieprzy jak primadonna ktora przeszla mutacje Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Ten kołtuński narodowy bohater powinien być w PiS 07.09.06, 14:42 On ma profil i standard członka tej partii, to osobowość w stylu Kurskiego itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tsurani Tomaszewski - kończ ujadać... IP: 150.254.164.* 07.09.06, 14:45 Te Twoje zawzięte szczekanie jest monotonne, a poza tym nie na miejscu. Kim Ty jesteś u diabła? Mędrcem jakimś? Podaj choć jeden argument, że wiesz o czym mówisz. Trenowałeś jakąś drużynę? Miałeś z nia sukcesy? Jeśli tak to pochwal się, a jeśli nie to zawrzyj dziób i nie sącz z niego tego chamskiego jadu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Jestem za tym IP: 212.75.114.* 07.09.06, 14:48 aby Pan Tomaszewski został trenerem...Co wy na to? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaceloth Tomaszewski: Trzeba zwolnić Beenhakkera! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:48 czy ktos mógłby zwolnić tomaszewskiego z gadania głupot?prooooszę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: west głupi baran IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:53 po co tego kmiotka cytować? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad tomaszewski wypie..j dziadu z mediow IP: *.prokom.pl 07.09.06, 14:53 TY CH..U NAPEDZASZ ZLA ATMOSFERE _ KTORA JEST BARDZO WAZNA !!! SPIE..J SWINIO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aludka Re: tomaszewski wypie..j dziadu z mediow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:57 Tomaszewski pewnie chciałby sam potrenować i "znając" polski fudbol zmieniłaby co najmniej jednego piłkarza z kadry Janasa. Popieram LEO, zmienić 6 piłkarzy to już sukces, pewnie będą jeszcze jaieś zmiany. Leo trenował Trynidad i po pierwszym meczu na MŚ byłam zachwycona - oni walczyli a nie podawali piłki do swego bramkarza. Mówiłam "Trynidad na mistrza". Mam nadzieję, że Leo nauczy walki i ataku polskich piłkarzy, choć obrona też musi być ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic zwolnić holendra IP: *.volkswagen.de 07.09.06, 14:58 Tomaszewski,Baranie jak zwolić?jak przez ten bałagan w PZPN nawet go nie zatrudnili...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALUDKA Re: zwolnić holendra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:59 aha i ja wnioskuję o zatrudnianie do komentowania w TV zamiast Engela kogoś kto wcale nie jest zawodowcem ale miłośnikiem piłki Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Tomaszewski weźmie reprezentację za pół litra.... 07.09.06, 14:58 ...codziennie, to jest jego oferta i porównajcie to do wynagrodzenia Holendra! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LS Tomaszewskiemu już dziękujemy IP: 195.205.31.* 07.09.06, 14:59 Jak zwykle najlepiej odrazu zwolnic treneara... Czas Pana Tomaszewskiego, mimo jego zasług dla polskiej piłi już dawno sie skończył... Większość jego komentarzy jest lekko mówiąc nie na miejscu. Dajmy czas Beenhakkerowi na stworzenie druzyny na Mistrosztwa Świata 2010, ktora w koncu wyjdzie z grupy i bedzie w stanie walczyc z najlepszymi. To jest reaalny cel. NIKT nie zrobi drużyny w 2 tygodnie. Nawet "wszystkowiedzący" pan Tomaszewski. Cudów nie ma!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kate Kto dał prawo wypowiedzi Panu Tomaszewskiemu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:00 Chciałabym zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Może nie jestem wybitnym znawcą piłki nożnej ani fanatyczną fanką tego sportu, jednak wydaje mi się, że nawet ludzie żyjący tym sportem niekoniecznie sie na nim znają. Obecny trener reprezentacji Polski przyszedł stosunkowo niedawno wiec musi miec troche czasu... Winic za to mozna tylko nasz skorumpowany PZPN, ze takiego trenera nie ściągnął wcześniej. Po drugie, o ile mam dobre informacje to nasza reprezentacja nigdy nie weszła do ME więc skoro dotychczasowym trenerom nie udalo sie sprostac temu zadaniu niech się niewypowiadaja, a tym bardziej osoby postronne jak Pan Tomaszewski. Odpowiedz Link Zgłoś
wwiesi Tomaszewski a moze ty mialbys ochote 07.09.06, 15:00 od jakiegos czasu czytam opinie tego goscis odnoszace sie do pilki noznej i nie moge sobie przypomniec zebym choc raz przeczytal cos pozytywnego,moze pan tomaszewski sam usiadzie na lawie i wtedy bedziemy widziec nareszcie zespol przy ktorym brazylia wysada?dlatego szkoda tych bredni kometowac,niech szczeka dalej..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beret Panie Tomaszewski, wyluzuj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:04 proponuję udać się do baru celem odreagowania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolega Janek, to Ciebie trzeba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:09 zwolnić z wydawania bełkotliwych opini. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Trzeba zwolnić Tomaszewskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:12 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldek zabierzcie mu głos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:14 proponuje i apeluje do wszystkich mediów aby zabrala możliwosc wypowiadania sie tomaszewskiemu na swych łamach. Bo poza obrażaniem wszystkich dookoła i przywoływania "swoich świetnych" czasów to na niczym sie nie zna i nic nie robi. a My musimy go oglądać a przypadkowo i słuchać. niedługo bedziemy sie zwracac do mediów o wypłate odszkodowań gdyż nie uprzedzaja nas przed zawartością swoich audycji, programow, stron, artykułów na których pojawia sie nieszczesny tomaszewski. stopień jego psychozy daleko przewyższa macierewiczowską teorie spisku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Redzik Panie Janie, Panie Janie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:17 Panie Janie niech już Pan zaprzestanie tej wiecznej krytki, która służy tylko robieniem szumu koło własnej osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anon A Janek jak zwykle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:17 Bez komentarza. Po co w prasie ktoś publikuje jego wypowiedzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tolek Janek, więcej szacunku do mojej kobyły......... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:26 .........omal nie padła ze śmiechu !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palazzo Tomaszewski: Trzeba zwolnic Tomaszewskiego IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 07.09.06, 15:33 Najfajniejsze jest zakonczenie ..Felietonista i komentator sportowy...(hehehe z takim intelektem?) zapomniano dodac pijak i kawal przyglupa. I mam cos dla ciebie Tomaszewski - nawet w latach, kiedy wydaje ci sie ze byles swietny, bedacy u schylku kariery Marian Szeja byl i tak od ciebie duzo lepszy. Wtedy byles mlodym jak to Anglicy cie nazywali Pajacem, dzis juz jestes stary, obrzmialy od alkoholu, ale dalej Pajac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zen Re: Tomaszewski ma znowu racje. IP: *.astro.net.pl 07.09.06, 15:42 Nie wiem skad tyle zlosci w was, psychologa trzeba by spytac, ale co sie okazuje, Janek znowu ma racje, od dawna mowil zeby "elite" pilkarska zastapic nowymi i co? i Leo robi to samo co jego poprzednicy, niby nie Polak ale tez madry po szkodzie. ps. Poczytajcie sobie wypowiedzi Janka T przed kilku laty co mowil na temat PZPN i jak to kazaliscie sie mu leczyc na glowe, i co sie okazalo? ze jest jeszcze gorzej niz mowil pan Janek, druga sprawa to jak czytam wasze wypowiedzi ze Janek sie sprzedal to sie zastanawiam czy czytacie do konca artykuly czy tylko naglowki w kiosku za darmoche. Dlatego wyjasniam niektorym glabom: Janek T dostal stolek od Pzpn bo mysleli ze sie da udobruchac, ale niestety, Janek jak krytykowal tak bedzie krytykowal i bardzo dobrze! I nie broncie juz tego leo i tych naszych pilkarzy bo 2 mecze za nami i co? Wielkie G..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gru Tomaszewski bredzi jak zwykle IP: *.par.totalfinaelf.net 07.09.06, 15:39 Tomaszewski bredzi jak zwykle Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pozdro panie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:39 panie tomaszewski zawsze popierałem pana komentarze ale od jakiegoś czasu zaczyna pan pszesadzać martwie się pozdrawiam !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: styka Panie Janie IP: *.aster.pl 07.09.06, 15:48 Panie Janie kochany... Zacznij pan biegać troszkę czy cuś, bo z ryja panu pot cieknie, że aż obrzydliwe to. A i cycki już poważnych rozmiarów. Do roboty. Wierzę w Pana. Won! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danmas Do tych co krytykują Tomaszewskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:49 Wszyscy którzy tutaj obrzucają niesłusznie błotem Tomaszewskiego muszą wiedzieć jedno: PZPN i cała ta gromada działaczy w tej sytuacji sie z was śmieje. Tomaszewski to jedyna publiczna osoba która potrafi ostro skrytykować PZPN jeśli sie z nim nie zgadzacie we wszystkim to sie przez chwile zastanówcie przynajmniej czy czyni on więcej dobra czy zła. Ale i tak myśle, że większość tych ścieków jest pisana przez ludzi którzy autentycznie boją sie Tomaszewskiego, reszta przez tych którzy tak naprawde nie mają własnego zdania oprartego na rozsądku i faktach i potrafią tylko gęgać za innymi a w innych wątkach płaczą po porażkach reprezentacji i poziomie polskiej piłki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dudek Ma rację Tomaszewski IP: 82.177.11.* 07.09.06, 15:53 Z takimi piłkarzami to może być każdy trener, bo i tak się nic nie da zrobić. A Leo powołał Dudka, choć ostatnio raz złapał poprawnie piłkę rok temu. Po co nam Dudek? Odpowiedz Link Zgłoś
b0d0 Re: Do tych co kryją Tomaszewskiego 07.09.06, 20:00 > Tomaszewski to jedyna publiczna osoba która potrafi ostro skrytykować PZPN ROTFL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Danmas Re: Do tych co kryją Tomaszewskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 20:48 > ROTFL Jak nie rozumiesz zdania to zapytaj a nie Rotfluj. Odpowiedz Link Zgłoś