Dodaj do ulubionych

Tomaszewski: Trzeba zwolnić Beenhakkera!

    • Gość: markus tomaszewski musi odejsc IP: *.adsl.alicedsl.de 07.09.06, 14:41
      pieprzy jak primadonna ktora przeszla mutacje
    • chris12 Ten kołtuński narodowy bohater powinien być w PiS 07.09.06, 14:42
      On ma profil i standard członka tej partii, to osobowość w stylu Kurskiego itp.
    • Gość: tsurani Tomaszewski - kończ ujadać... IP: 150.254.164.* 07.09.06, 14:45
      Te Twoje zawzięte szczekanie jest monotonne, a poza tym nie na miejscu. Kim Ty
      jesteś u diabła? Mędrcem jakimś? Podaj choć jeden argument, że wiesz o czym
      mówisz. Trenowałeś jakąś drużynę? Miałeś z nia sukcesy? Jeśli tak to pochwal
      się, a jeśli nie to zawrzyj dziób i nie sącz z niego tego chamskiego jadu.
    • Gość: olo Jestem za tym IP: 212.75.114.* 07.09.06, 14:48
      aby Pan Tomaszewski został trenerem...Co wy na to?
    • Gość: jaceloth Tomaszewski: Trzeba zwolnić Beenhakkera! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:48
      czy ktos mógłby zwolnić tomaszewskiego z gadania głupot?prooooszę!
    • Gość: west głupi baran IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:53

      po co tego kmiotka cytować?
    • Gość: ad tomaszewski wypie..j dziadu z mediow IP: *.prokom.pl 07.09.06, 14:53
      TY CH..U NAPEDZASZ ZLA ATMOSFERE _ KTORA JEST BARDZO WAZNA !!!
      SPIE..J SWINIO
      • Gość: Aludka Re: tomaszewski wypie..j dziadu z mediow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:57
        Tomaszewski pewnie chciałby sam potrenować i "znając" polski fudbol zmieniłaby
        co najmniej jednego piłkarza z kadry Janasa. Popieram LEO, zmienić 6 piłkarzy
        to już sukces, pewnie będą jeszcze jaieś zmiany. Leo trenował Trynidad i po
        pierwszym meczu na MŚ byłam zachwycona - oni walczyli a nie podawali piłki do
        swego bramkarza. Mówiłam "Trynidad na mistrza". Mam nadzieję, że Leo nauczy
        walki i ataku polskich piłkarzy, choć obrona też musi być ;-)
    • Gość: kibic zwolnić holendra IP: *.volkswagen.de 07.09.06, 14:58
      Tomaszewski,Baranie jak zwolić?jak przez ten bałagan w PZPN nawet go nie
      zatrudnili......
      • Gość: ALUDKA Re: zwolnić holendra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 14:59
        aha i ja wnioskuję o zatrudnianie do komentowania w TV zamiast Engela kogoś kto
        wcale nie jest zawodowcem ale miłośnikiem piłki
    • chris12 Tomaszewski weźmie reprezentację za pół litra.... 07.09.06, 14:58
      ...codziennie, to jest jego oferta i porównajcie to do wynagrodzenia Holendra!
    • Gość: LS Tomaszewskiemu już dziękujemy IP: 195.205.31.* 07.09.06, 14:59
      Jak zwykle najlepiej odrazu zwolnic treneara...

      Czas Pana Tomaszewskiego, mimo jego zasług dla polskiej piłi już dawno sie
      skończył... Większość jego komentarzy jest lekko mówiąc nie na miejscu.

      Dajmy czas Beenhakkerowi na stworzenie druzyny na Mistrosztwa Świata 2010,
      ktora w koncu wyjdzie z grupy i bedzie w stanie walczyc z najlepszymi. To jest
      reaalny cel.

      NIKT nie zrobi drużyny w 2 tygodnie. Nawet "wszystkowiedzący" pan Tomaszewski.

      Cudów nie ma!!
    • Gość: kate Kto dał prawo wypowiedzi Panu Tomaszewskiemu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:00
      Chciałabym zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Może nie jestem wybitnym znawcą
      piłki nożnej ani fanatyczną fanką tego sportu, jednak wydaje mi się, że nawet
      ludzie żyjący tym sportem niekoniecznie sie na nim znają. Obecny trener
      reprezentacji Polski przyszedł stosunkowo niedawno wiec musi miec troche
      czasu... Winic za to mozna tylko nasz skorumpowany PZPN, ze takiego trenera nie
      ściągnął wcześniej. Po drugie, o ile mam dobre informacje to nasza
      reprezentacja nigdy nie weszła do ME więc skoro dotychczasowym trenerom nie
      udalo sie sprostac temu zadaniu niech się niewypowiadaja, a tym bardziej osoby
      postronne jak Pan Tomaszewski.
    • wwiesi Tomaszewski a moze ty mialbys ochote 07.09.06, 15:00
      od jakiegos czasu czytam opinie tego goscis odnoszace sie do pilki noznej i nie
      moge sobie przypomniec zebym choc raz przeczytal cos pozytywnego,moze pan
      tomaszewski sam usiadzie na lawie i wtedy bedziemy widziec nareszcie zespol
      przy ktorym brazylia wysada?dlatego szkoda tych bredni kometowac,niech szczeka
      dalej.....
    • Gość: beret Panie Tomaszewski, wyluzuj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:04
      proponuję udać się do baru celem odreagowania
    • Gość: kolega Janek, to Ciebie trzeba IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:09
      zwolnić z wydawania bełkotliwych opini.
    • Gość: asd Trzeba zwolnić Tomaszewskiego! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:12
    • Gość: waldek zabierzcie mu głos IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:14
      proponuje i apeluje do wszystkich mediów aby zabrala możliwosc wypowiadania sie
      tomaszewskiemu na swych łamach. Bo poza obrażaniem wszystkich dookoła i
      przywoływania "swoich świetnych" czasów to na niczym sie nie zna i nic nie robi.
      a My musimy go oglądać a przypadkowo i słuchać. niedługo bedziemy sie zwracac do
      mediów o wypłate odszkodowań gdyż nie uprzedzaja nas przed zawartością swoich
      audycji, programow, stron, artykułów na których pojawia sie nieszczesny
      tomaszewski. stopień jego psychozy daleko przewyższa macierewiczowską teorie spisku
    • Gość: Redzik Panie Janie, Panie Janie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:17
      Panie Janie niech już Pan zaprzestanie tej wiecznej krytki, która służy tylko
      robieniem szumu koło własnej osoby.
    • Gość: Anon A Janek jak zwykle... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:17
      Bez komentarza. Po co w prasie ktoś publikuje jego wypowiedzi?
    • Gość: tolek Janek, więcej szacunku do mojej kobyły......... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:26
      .........omal nie padła ze śmiechu !!!!!!
    • Gość: Palazzo Tomaszewski: Trzeba zwolnic Tomaszewskiego IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 07.09.06, 15:33
      Najfajniejsze jest zakonczenie
      ..Felietonista i komentator sportowy...(hehehe z takim intelektem?) zapomniano
      dodac pijak i kawal przyglupa. I mam cos dla ciebie Tomaszewski - nawet w
      latach, kiedy wydaje ci sie ze byles swietny, bedacy u schylku kariery Marian
      Szeja byl i tak od ciebie duzo lepszy. Wtedy byles mlodym jak to Anglicy cie
      nazywali Pajacem, dzis juz jestes stary, obrzmialy od alkoholu, ale dalej Pajac.
      • Gość: zen Re: Tomaszewski ma znowu racje. IP: *.astro.net.pl 07.09.06, 15:42
        Nie wiem skad tyle zlosci w was, psychologa trzeba by spytac, ale co sie
        okazuje, Janek znowu ma racje, od dawna mowil zeby "elite" pilkarska zastapic
        nowymi i co? i Leo robi to samo co jego poprzednicy, niby nie Polak ale tez
        madry po szkodzie.
        ps. Poczytajcie sobie wypowiedzi Janka T przed kilku laty co mowil na temat
        PZPN i jak to kazaliscie sie mu leczyc na glowe, i co sie okazalo? ze jest
        jeszcze gorzej niz mowil pan Janek, druga sprawa to jak czytam wasze wypowiedzi
        ze Janek sie sprzedal to sie zastanawiam czy czytacie do konca artykuly czy
        tylko naglowki w kiosku za darmoche. Dlatego wyjasniam niektorym glabom: Janek
        T dostal stolek od Pzpn bo mysleli ze sie da udobruchac, ale niestety, Janek
        jak krytykowal tak bedzie krytykowal i bardzo dobrze! I nie broncie juz tego
        leo i tych naszych pilkarzy bo 2 mecze za nami i co? Wielkie G.....
    • aka-jo Sam sie zwolnij!!!! 07.09.06, 15:37

    • Gość: gru Tomaszewski bredzi jak zwykle IP: *.par.totalfinaelf.net 07.09.06, 15:39
      Tomaszewski bredzi jak zwykle
    • Gość: pozdro panie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:39
      panie tomaszewski zawsze popierałem pana komentarze ale od jakiegoś czasu
      zaczyna pan pszesadzać martwie się pozdrawiam !!!!!
    • Gość: styka Panie Janie IP: *.aster.pl 07.09.06, 15:48
      Panie Janie kochany...
      Zacznij pan biegać troszkę czy cuś, bo z ryja panu pot cieknie, że aż obrzydliwe
      to. A i cycki już poważnych rozmiarów. Do roboty. Wierzę w Pana.
      Won!
    • Gość: Danmas Do tych co krytykują Tomaszewskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 15:49
      Wszyscy którzy tutaj obrzucają niesłusznie błotem Tomaszewskiego muszą wiedzieć
      jedno: PZPN i cała ta gromada działaczy w tej sytuacji sie z was śmieje.
      Tomaszewski to jedyna publiczna osoba która potrafi ostro skrytykować PZPN
      jeśli sie z nim nie zgadzacie we wszystkim to sie przez chwile zastanówcie
      przynajmniej czy czyni on więcej dobra czy zła. Ale i tak myśle, że większość
      tych ścieków jest pisana przez ludzi którzy autentycznie boją sie
      Tomaszewskiego, reszta przez tych którzy tak naprawde nie mają własnego zdania
      oprartego na rozsądku i faktach i potrafią tylko gęgać za innymi a w innych
      wątkach płaczą po porażkach reprezentacji i poziomie polskiej piłki.
      • Gość: Dudek Ma rację Tomaszewski IP: 82.177.11.* 07.09.06, 15:53
        Z takimi piłkarzami to może być każdy trener, bo i tak się nic nie da zrobić. A
        Leo powołał Dudka, choć ostatnio raz złapał poprawnie piłkę rok temu. Po co nam
        Dudek?
      • b0d0 Re: Do tych co kryją Tomaszewskiego 07.09.06, 20:00
        > Tomaszewski to jedyna publiczna osoba która potrafi ostro skrytykować PZPN

        ROTFL
        • Gość: Danmas Re: Do tych co kryją Tomaszewskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.06, 20:48
          > ROTFL

          Jak nie rozumiesz zdania to zapytaj a nie Rotfluj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka