koczisss 11.10.06, 18:49 Niemcy mają to we krwi:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: starski Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywali ... IP: *.cable.ubr04.croy.blueyonder.co.uk 11.10.06, 18:51 Coz ten narod juz tak ma.Niemcy to Niemcy. Chyba nigdy nie oducza sie rasizmu, nietolerancji i wywyzszania sie nad inne nacje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz moze to Niemcy byli na meczu Arki (z bananami)? IP: 151.204.99.* 11.10.06, 18:53 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ats press vienna Re: moze to Niemcy byli na meczu Arki (z bananami IP: *.3.14.vie.surfer.at 11.10.06, 18:58 sami wygladaja jak swinie.kahn,iwszystkie kobiety sa ochydne.swinski land schweineland..........podobnie jak austria,tylko ci na dodatek jedza kasztany Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiel Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 20:23 Podobnie jak Polacy złodziejstwo. Niewolnicy stereotypów ........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lancet Najwazniejsze "wydarzenie" w pilce noznej.. IP: *.telia.com 11.10.06, 19:01 Kolejny przejaw paranoi i gonienia w pietke" czyli obledu postepujacego (paranoia progressiva).. Samo zdarzenie nie warte ZADNEGO zainteresowania, i tak by bylo gdyby (szczegolnie pismaki-"dziennikarze") nie nadano tej KOMICZNEJ BZDURZE swiatowego, a juz na pewno europejskiego rozglosu.. A na tych samych lamach pokazuja KURIOZALNE zachowania i decyzje SEDZIOW pilkarskich.. Co jest wazniejsze.. czy kierowanie calej "pary w gwizdek", czyli na bzdury typu: - "Plose Pani a Kazio powiedzial ze mi smierdzi z buzi!".. Czy tez zajecie sie tym, by z boisk znikneli rozni "Materazzi" i sedziowie-cyrkowcy lub sedziowie-kabaretowcy i sedziowie-oszusci czy sedziowie-lapowkarze?? W koncu pilka nozna nie moze polegac na.. KARANIU.. Pilka nozna polega NA GRANIU.. - KOPANIU futbolowki, a nie na wylapywaniu(i KARANIU) co.. kto.. i jak.. na kogo powiedzial.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ULTRAS POLSKA Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.chello.pl 11.10.06, 19:03 niemcy to prymitywny i sowinisyczny naród to zło europy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ULTRAS POLSKA Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.chello.pl 11.10.06, 19:04 szowinisyczny oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doro Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.adsl.hansenet.de 11.10.06, 19:12 No coz .Dolaczam sie do przedmowcow. Szkopy to prymitywy i wstyd dla swiata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuba "Doro" tym prymitywem to jestes sam IP: *.pools.arcor-ip.net 11.10.06, 20:03 Obrazasz innych a sam nie jestes najmondrzjszy. Wyszles z jaskini i myslisz ze najmadrzejszym jestes! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiel Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 20:27 Z ust idioty obelga to zaszczyt =] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ats press vienna kiel IP: *.3.14.vie.surfer.at 11.10.06, 21:58 no juz lepiej byc zlodziejem ..............niz niemce. znasz ten kawal.przychodzo szwabska swinia do ksiedza i mowi..prosze ksiedza mam grzech,jestem niemcem.ksiadz..........to nie grzech to wstyd.a jak masz na imie synu kiel jestem polskim volksdeutschem. na ciebie niema kary.powies sie sam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiel Re: kiel IP: *.e.strato-dslnet.de 12.10.06, 09:24 Nie jestem volksdeutchem - jestem polakiem mieszkającym w Niemczech. Nie jestem też na szczęście Twoim synem. W jednym masz tylko rację emigracja nie jest karalna - inaczej sam mógłbyś się wieszać :) A mówili mi nie dyskutuj z idiotą bo Cię ściągnie do swojego poziomu i zatłucze doświadczeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: - Lubię tych Niemców :D Angole to pawiany :P IP: *.aster.pl 11.10.06, 19:25 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1/2 Re: Lubię tych Niemców :D Angole to pawiany :P IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 19:42 jezeli mowisz o prymitywnych niemcach to parz jak w polsce prymitywnosc sie to patrz na polskich ""kibicow" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.autocom.pl 11.10.06, 19:53 A od kiedy to "małpa" to określenie rasistowskie? Odpowiedz Link Zgłoś
pavlikmedvid Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal 11.10.06, 20:13 Gość portalu: mirek napisał(a): > A od kiedy to "małpa" to określenie rasistowskie? --- Za duzo przebywasz na stadionie, kolego... Powinienes wiecej czytac i to nie tylko ( jedna ) "Gazete"... Z drugiej strony, swin nie brakuje i u nas. Odpowiedz Link Zgłoś
pavlikmedvid U nas w Polsce to na porzadku dziennym! 11.10.06, 20:01 My, Polacy mamy alergie narodowa na krytyce, zwlaszcza sasiadow. Przypominam o jednym z wielu rasistowskich incydentow w polskiej pilce, kiedy to sedzia do znokautowanego pilkarza obcej reprezentacji powiedzial - "Wstawaj, czy mam dac ci banana?". Oczywiscie, w Polsce nie ma rasizmu i innych "-izmow", a to bylo jedno z wielu tak modnych ostatnio "semantycznych naduzyc"... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: To fakt Rasy sa lepsze i gorsze IP: *.chello.pl 11.10.06, 20:20 Kazdy rzetelny genetyk (ale z nie z GW) potwierdzi ze sa istotne roznice miedzy nie tylko rasami ludzkimi (zolta, biala, itd) ale nawet w ramach w jednej rasy na tyle istotne ze ludzie w ramach rasy roznia sie genetycznie bardziej niz czlowiek z szympansem. I to wszystko jesli chodzi o stosunek do rasy aryjskiej, najbardziej zaawansowanej ewolucyjnie w drodze do Boga. A co do tych prymitywów, ktoryz bija zydow, arabow, czarnuchow i ruskich, no coz anomalie sa wszedzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiel Re: Rasy sa lepsze i gorsze IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 20:30 Otwórz przewód doktorski z genetyki. Jedną publikację już masz ...... Odpowiedz Link Zgłoś
bad.boy Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywali .. 11.10.06, 20:23 Piszecie tak, jakby w Polsce sie takie rzeczy nie zdarzaly. A od Niemcow moglibyscie sie tylko tolerancji uczyc! Tutaj z cala surowoscia reaguje sie nawet na takie wydarzenia jak kopanie i spalenie ksiazki "Dziennik Anny Frank" przez kilku 'zagubionych' wyrostkow z ogolonymi glowami, a wydarzenia tego typu prowokuja do ogolnonarodowej debaty. W Polsce natomiast chowa sie takie problemy, zreszta jak i wszystkie inne, pod dywan stosujac polsrodki.. Wstydzcie sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Slowo czarnego pilkarza staje sie wyrokiem. IP: *.popl.cable.ntl.com 11.10.06, 20:29 Jezeli bialy pilkarz nazwie drugiego bialego pilkarza "ch..", "skur..." to jest to niestosowne, ale to meski sport etc. "Malpa" kwalifikuje sie do dyskwalifikacji calej druzyny, wyrzucania klubow i repreznetacji z federacji pilkarskich. Polityczna poprawnosc siegnela absurdalnego apogeum w pilce noznej, podczas gdy caly swiat sie z niej wycofuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darek Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.hsd1.va.comcast.net 11.10.06, 21:25 Niemcy to nieuleczalni kryminalisci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kiel Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.10.06, 11:58 Podobnie prawdziwe jak stwierdzenie : "wszystkie Darki mają krótkie kuśki". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s Niemiec zawsze będzie Niemcem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 22:02 Żadna denazyfikacja nie ma szans powodzenia albowiem pies drapieżnik zawsze będzie drapieżnikiem, nigdy drzewem albo kwiatem. Tylko całkowita eksterminacja tego narodu może pomóc ludzkości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lalala Re: Niemiec zawsze będzie Niemcem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 22:45 no cięzko żeby niemiec miał byc np. Samoańczykiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 22:53 > Niemcy mają to we krwi:) A Polacy we krwi w mleku matczynym i w moczu !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sos Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.ci.uw.edu.pl 11.10.06, 23:27 O kale nie wspominając... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sedzia Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywali .. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 23:22 1. "Niemieccy piłkarze nazwali Anglików małpami" 2. "Niemieccy piłkarze mieli nazywać "małpami" reprezentantów Anglii" Co w koncu jest prawda ??? Manipulacja w prasie na calego !!! Wypowiedz kontra wypowiedz ! Sedzia jeszcze nie napisal sprawozdania z meczu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spoko Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.ci.uw.edu.pl 11.10.06, 23:26 Nie obrażajcie Niemców. Przecież to nadludzie. Tacy mogą wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: günter grass Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: 141.6.8.* 12.10.06, 07:20 tak jak polacy....lechia!!!! Odpowiedz Link Zgłoś