Dodaj do ulubionych

Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywali ...

11.10.06, 18:49
Niemcy mają to we krwi:)
Obserwuj wątek
    • Gość: starski Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywali ... IP: *.cable.ubr04.croy.blueyonder.co.uk 11.10.06, 18:51
      Coz ten narod juz tak ma.Niemcy to Niemcy. Chyba nigdy nie oducza sie
      rasizmu, nietolerancji i wywyzszania sie nad inne nacje.
      • Gość: zzz moze to Niemcy byli na meczu Arki (z bananami)? IP: 151.204.99.* 11.10.06, 18:53
        j.w.
        • Gość: ats press vienna Re: moze to Niemcy byli na meczu Arki (z bananami IP: *.3.14.vie.surfer.at 11.10.06, 18:58
          sami wygladaja jak swinie.kahn,iwszystkie kobiety sa ochydne.swinski land
          schweineland..........podobnie jak austria,tylko ci na dodatek jedza kasztany
        • langston moze 11.10.06, 19:54
          .
        • arius5 Co za wstyd, zachowuja sie jak polskie bydlo. 11.10.06, 22:50
      • Gość: Kiel Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 20:23
        Podobnie jak Polacy złodziejstwo.
        Niewolnicy stereotypów ........
    • Gość: lancet Najwazniejsze "wydarzenie" w pilce noznej.. IP: *.telia.com 11.10.06, 19:01
      Kolejny przejaw paranoi i gonienia w pietke" czyli obledu postepujacego
      (paranoia progressiva).. Samo zdarzenie nie warte ZADNEGO zainteresowania, i
      tak by bylo gdyby (szczegolnie pismaki-"dziennikarze") nie nadano tej
      KOMICZNEJ BZDURZE swiatowego, a juz na pewno europejskiego rozglosu..

      A na tych samych lamach pokazuja KURIOZALNE zachowania i decyzje SEDZIOW
      pilkarskich..

      Co jest wazniejsze.. czy kierowanie calej "pary w gwizdek", czyli na bzdury
      typu: - "Plose Pani a Kazio powiedzial ze mi smierdzi z buzi!".. Czy tez
      zajecie sie tym, by z boisk znikneli rozni "Materazzi" i sedziowie-cyrkowcy
      lub sedziowie-kabaretowcy i sedziowie-oszusci czy sedziowie-lapowkarze??

      W koncu pilka nozna nie moze polegac na.. KARANIU..

      Pilka nozna polega NA GRANIU.. - KOPANIU futbolowki, a nie na wylapywaniu(i
      KARANIU) co.. kto.. i jak.. na kogo powiedzial..
    • Gość: ULTRAS POLSKA Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.chello.pl 11.10.06, 19:03
      niemcy to prymitywny i sowinisyczny naród
      to zło europy!
      • Gość: ULTRAS POLSKA Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.chello.pl 11.10.06, 19:04
        szowinisyczny oczywiście

        • Gość: doro Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.adsl.hansenet.de 11.10.06, 19:12
          No coz .Dolaczam sie do przedmowcow. Szkopy to prymitywy i wstyd dla swiata.
          • Gość: Kuba "Doro" tym prymitywem to jestes sam IP: *.pools.arcor-ip.net 11.10.06, 20:03
            Obrazasz innych a sam nie jestes najmondrzjszy. Wyszles z jaskini i myslisz ze
            najmadrzejszym jestes!
        • Gość: Kiel Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 20:27
          Z ust idioty obelga to zaszczyt =]
          • Gość: ats press vienna kiel IP: *.3.14.vie.surfer.at 11.10.06, 21:58
            no juz lepiej byc zlodziejem ..............niz niemce. znasz ten
            kawal.przychodzo szwabska swinia do ksiedza i mowi..prosze ksiedza mam
            grzech,jestem niemcem.ksiadz..........to nie grzech to wstyd.a jak masz na imie
            synu kiel jestem polskim volksdeutschem. na ciebie niema kary.powies sie
            sam
            • Gość: Kiel Re: kiel IP: *.e.strato-dslnet.de 12.10.06, 09:24
              Nie jestem volksdeutchem - jestem polakiem mieszkającym w Niemczech. Nie jestem
              też na szczęście Twoim synem. W jednym masz tylko rację emigracja nie jest
              karalna - inaczej sam mógłbyś się wieszać :)
              A mówili mi nie dyskutuj z idiotą bo Cię ściągnie do swojego poziomu i zatłucze
              doświadczeniem.
    • Gość: - Lubię tych Niemców :D Angole to pawiany :P IP: *.aster.pl 11.10.06, 19:25
      • Gość: 1/2 Re: Lubię tych Niemców :D Angole to pawiany :P IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 19:42
        jezeli mowisz o prymitywnych niemcach to parz jak w polsce prymitywnosc sie to
        patrz na polskich ""kibicow"
    • Gość: mirek Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.autocom.pl 11.10.06, 19:53
      A od kiedy to "małpa" to określenie rasistowskie?
      • pavlikmedvid Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal 11.10.06, 20:13
        Gość portalu: mirek napisał(a):

        > A od kiedy to "małpa" to określenie rasistowskie?

        ---

        Za duzo przebywasz na stadionie, kolego... Powinienes wiecej czytac i to nie tylko ( jedna ) "Gazete"...

        Z drugiej strony, swin nie brakuje i u nas.
    • pavlikmedvid U nas w Polsce to na porzadku dziennym! 11.10.06, 20:01
      My, Polacy mamy alergie narodowa na krytyce, zwlaszcza sasiadow. Przypominam o jednym z wielu rasistowskich incydentow w polskiej pilce, kiedy to sedzia do znokautowanego pilkarza obcej reprezentacji powiedzial - "Wstawaj, czy mam dac ci banana?". Oczywiscie, w Polsce nie ma rasizmu i innych "-izmow", a to bylo jedno z wielu tak modnych ostatnio "semantycznych naduzyc"... ;)
      • Gość: To fakt Rasy sa lepsze i gorsze IP: *.chello.pl 11.10.06, 20:20
        Kazdy rzetelny genetyk (ale z nie z GW) potwierdzi ze sa istotne roznice miedzy
        nie tylko rasami ludzkimi (zolta, biala, itd) ale nawet w ramach w jednej rasy
        na tyle istotne ze ludzie w ramach rasy roznia sie genetycznie bardziej niz
        czlowiek z szympansem.
        I to wszystko jesli chodzi o stosunek do rasy aryjskiej, najbardziej
        zaawansowanej ewolucyjnie w drodze do Boga.
        A co do tych prymitywów, ktoryz bija zydow, arabow, czarnuchow i ruskich, no
        coz anomalie sa wszedzie
        • Gość: Kiel Re: Rasy sa lepsze i gorsze IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 20:30
          Otwórz przewód doktorski z genetyki. Jedną publikację już masz ......
    • bad.boy Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywali .. 11.10.06, 20:23
      Piszecie tak, jakby w Polsce sie takie rzeczy nie zdarzaly. A od Niemcow
      moglibyscie sie tylko tolerancji uczyc! Tutaj z cala surowoscia reaguje sie
      nawet na takie wydarzenia jak kopanie i spalenie ksiazki "Dziennik Anny Frank"
      przez kilku 'zagubionych' wyrostkow z ogolonymi glowami, a wydarzenia tego typu
      prowokuja do ogolnonarodowej debaty. W Polsce natomiast chowa sie takie
      problemy, zreszta jak i wszystkie inne, pod dywan stosujac polsrodki..
      Wstydzcie sie
    • Gość: Pawel Slowo czarnego pilkarza staje sie wyrokiem. IP: *.popl.cable.ntl.com 11.10.06, 20:29
      Jezeli bialy pilkarz nazwie drugiego bialego pilkarza "ch..", "skur..." to jest
      to niestosowne, ale to meski sport etc. "Malpa" kwalifikuje sie do
      dyskwalifikacji calej druzyny, wyrzucania klubow i repreznetacji z federacji
      pilkarskich. Polityczna poprawnosc siegnela absurdalnego apogeum w pilce
      noznej, podczas gdy caly swiat sie z niej wycofuje.
    • Gość: darek Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.hsd1.va.comcast.net 11.10.06, 21:25
      Niemcy to nieuleczalni kryminalisci.
      • Gość: Kiel Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 12.10.06, 11:58
        Podobnie prawdziwe jak stwierdzenie : "wszystkie Darki mają krótkie kuśki".
    • Gość: s Niemiec zawsze będzie Niemcem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 22:02
      Żadna denazyfikacja nie ma szans powodzenia albowiem pies drapieżnik zawsze
      będzie drapieżnikiem, nigdy drzewem albo kwiatem. Tylko całkowita eksterminacja
      tego narodu może pomóc ludzkości.
      • Gość: lalala Re: Niemiec zawsze będzie Niemcem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 22:45
        no cięzko żeby niemiec miał byc np. Samoańczykiem
    • Gość: Bolek Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 22:53
      > Niemcy mają to we krwi:)

      A Polacy we krwi w mleku matczynym i w moczu !!!
      • Gość: sos Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.ci.uw.edu.pl 11.10.06, 23:27
        O kale nie wspominając...
    • Gość: Sedzia Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywali .. IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.10.06, 23:22
      1. "Niemieccy piłkarze nazwali Anglików małpami"
      2. "Niemieccy piłkarze mieli nazywać "małpami" reprezentantów Anglii"

      Co w koncu jest prawda ??? Manipulacja w prasie na calego !!!

      Wypowiedz kontra wypowiedz ! Sedzia jeszcze nie napisal sprawozdania z meczu.
      • Gość: spoko Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: *.ci.uw.edu.pl 11.10.06, 23:26
        Nie obrażajcie Niemców. Przecież to nadludzie. Tacy mogą wszystko!
    • Gość: günter grass Re: Niemieccy piłkarze nazywali angielskich rywal IP: 141.6.8.* 12.10.06, 07:20
      tak jak polacy....lechia!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka