Dodaj do ulubionych

Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrzem...

IP: *.nowa-sol.sdi.tpnet.pl 06.05.03, 18:06
Zabijcie ten milan piekna defensywa i morderczymi kontrami.
Inter do boju !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Rossonero Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: *.konin.sdi.tpnet.pl 06.05.03, 18:14
      Milan wrzuci interowi z 5 goli i bedzie spoko. W ostatnim meczu
      derbowym milan powinien wygrac 4-0 ale gatusso mial zeza :) A w
      finalem Milan-Juventus 3-1
    • Gość: Chohair Jedyna dobra włoska drużyna to JUVE!! IP: *.rzeszow-pilsudskiego.sdi.tpnet.pl 06.05.03, 19:04
      Ale niestety dziś real rozniesie ją w perzynę:o)
      Rywalem Realu w finale będzie AC MILAN!! Dlaczego??
      Bo INTER bez Vieriego moze tylko i wyłącznie się bronić, a kiedy
      11 zawodników się broni to kto ma strzelać bramki?? Może
      Toldo??;o)No chyba, że będzie bezbramkowy remis!! Wtedy są
      szanse dla Nibiesko-Czarnych.
      Pozdrawiam!! FORZA REAL!!
    • Gość: MikeL Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: 62.233.189.* 06.05.03, 19:55
      Inter będzie finale, bo... nie ma wyjścia. Meczem z Milanem
      zamknie usta tym którzy twierdzą że gra nieatrakcyjną piłkę -
      zobaczycie wszyscy na co stać neroazzurich!
    • Gość: pablos Powiem jedno: FORZA INTERNZIONALE !!!!!!!!!!!! IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 06.05.03, 20:46
      i basta
      • Gość: MiRas_FCI Re: Powiem jedno: FORZA INTERNZIONALE !!!!!!!!!!! IP: *.finet.oho.pl 07.05.03, 15:04
        Gość, który powiedział, ze Rivaldo wróci do formy? Akurat to, że
        nie gra na wysokim poziomie to nie znaczy, ze odrodzi się akurat
        na derby w LM...nie no Boże śmiać się chce...to pisał
        jakiś "znawca" futbolu czy co? Bo widać, że gość kompletnie nie
        ma pojęcia o czym pisze...Shevchenko...a co on pokazuje takiego
        ten ukrainiec w tym sezonie? Rui Costa...co on pokazuje?
        Seedorf...ostatnio ma rzeczywiście super formę, a raczej
        miał...bo ma kontuzjję i nie wiem jakim cudem gra w tym
        meczu...powiem jedno FORZA INTER!! ZOBACZYCIE KTO DZIŚ WYGRA!!
    • Gość: Pawel_FCI ! Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.05.03, 12:49
      Niedobrze mi jak to czytałem.... Nie chcę sie wypowiadać na
      temat tego meczu. Wszystko rozstrzygnie się na boisku. A co do
      tego artykułu to poprostu dwóch milanistów z tym ,że jeden
      udający kibica Interu. szkoda słów...
    • Gość: blazej Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.03, 13:07
      Wygra milan bo bo tylko on ma w ataku SUPERPIPPO!!
    • Gość: kibicinteru Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: *.fn.pl 07.05.03, 13:59
      co to za baran sie wypowiada ze milan wygra co to wogle mialo
      byc takie gadanie niezna sie na pilce to po co gazeta zatrudnia
      sie takiego debila moze i inter nie gra w bradzo ladny futbol
      ale napewno nie zasluguje na takie wypowiedzi i jak takich
      slysze to mnie czysci i dlatego pokazcie mu ten komentarz i
      jeszcze raz mam nadzieje ze tera inter wygra i pokaze
      temu "zanwcy futbolu "
    • lavia Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz 07.05.03, 14:01
      Jest mi obojętne kto będzie przeciwnikiem Realu (o ile ten
      upora się z Juve). Oglądanie wiruozów z Madrytu to po prostu
      rozkosz dla oczu. Żeby jeszcze zawsze im się chciało.
    • Gość: Y FORZA INTER!!! IP: 62.233.175.* 07.05.03, 14:49
    • Gość: Y FORZA INTER!!! IP: 62.233.175.* 07.05.03, 14:49
    • Gość: ancelotti blad IP: *.csv.warwick.ac.uk 07.05.03, 15:05
      "Ancelotti taktycznie i mentalnie jest gorzej przygotowany do
      tych meczów niż Cuper. Trener Milanu ani razu nie grał w finale
      Champions League, a Cuper dwa razy znalazł do niego drogę - z
      Valencią"

      ale Ancelotti wygral Puchar 2 razy jako gracz! a cuper nigdy...

      Final bedzie Milan-Real, a wynik jak w polfinale 1989: 5-0.
    • tomekfranki TYLKO MILAN !!! 07.05.03, 15:41
      zawsze i wszędzie wierzyłem w WIELKI MILAN i nadszedł wreszcie
      sezon tryumfu!!!
      szkoda mi tylko Batigola-trudno- było grać w ROMIE
    • Gość: rafael Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: 3.40.128.* 07.05.03, 16:51
      forza milan
      • Gość: Piotr T. Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: 137.204.41.* 07.05.03, 17:14
        FORZA INTERNAZIONALE!!! TO ZE iNTER PRZEGRAL 2 SPOTKANIA W LIDZE
        JESZCZE O NICZYM NIE ZNACZY TERAZ BEDZIE HYMNM LIGI MISTRZOW
        PRZED MECZEM, SEDZIA INNY NIZ WLOSKI. WYNIK MOZE BYC TYLKO JEDEN-
        WYGRA INTER.
    • Gość: Rosso Re: Przed półfinałem LM Milan - Inter: Kto mistrz IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 07.05.03, 20:28
      zapraszam na #milan.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka