Gość: zzz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 20:47 1:0 Real Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Artur Mallorca i Gimnastic IP: *.zicom.pl 17.06.07, 20:51 O Gimnasticu przez cały sezon ni słowa usłyszałem, no ale Mallorca to w ciągu ostatniej dekady była w finale któregoś z pucharów europejskich chyba i ich prowadził kiedyś bodajże Raul Hector Cuper czy jak mu tam. Mylę się? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiu Re: Mallorca i Gimnastic IP: *.icpnet.pl 17.06.07, 20:53 oj, chłopcy dżemowi!! :) Mallorca to nie taka mała firma... kilku niezłych kopaczy się przez tę drużynę przewinęło, trochę też pograli w Europie... jak na silną (Barca, Real, Valencia + efemeryczne: Coruna, 2 Seville etc) ligę hiszpańską, nie mają się czego wstydzić! Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo 17.06.07, 20:53 Jakby piłka nożna była grą sprawiedliwą, to mistrzostwo zdobyłaby dzisiaj Sevilla, jednak nie ma co na to liczyć i pewnie mistrzostwo zdobędzie Real, a Barca będzie mogła sobie pluć w brodę. Sami sobie strzowyli taką sytuację bardzo słabą grą o ostatnich miesiącach, mimo wszystko Visca el Barca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej przygodo! Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo IP: 80.72.34.* 17.06.07, 20:56 jezeli chodzi o majorke to pod nieobecnosc mlodego jankovica ktory wlasnie wprowdzil jugoslawie na olimpiade, glownym napadającym jest wenezuelczyk Arango, pierwszy w jakiejkolwiek pierwszej lidze wielkiej piatki. Podobno rozmawiaja z nim na temat ewentualnego udzialu w sequelu shaolin soccer bo zobaczyli to -youtube.com/watch?v=3RZx3i--6sw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej przygodo! Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo IP: 80.72.34.* 17.06.07, 21:00 ej a tak wogule to czy hymnem majorki nie jest przypadkiem piosenka o tym samym tytule, popularna w polowie lat dziewiecdziesiatych ze slowami EXTASY EMOTION w refrenie? bo np. hymn marsylii to jump "van halen" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hej przygodo! Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: 80.72.34.* 17.06.07, 21:01 van halen "jump" oczywiscie Odpowiedz Link Zgłoś
deana Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż 17.06.07, 21:02 "Uwaga, możemy się przesadnie zachwycać Beckhamem." Obiecujecie? :p Hala Madrid!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basti Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.07, 21:04 dzięki dobrodziejstwu internetu oglądam sobie meczyk Real-Mallorca i prawie było 0:1 ;-) Niestety komentarz mam po chińsku więc nic nie rozumiem ale chyba "Gooool" to krzyczą normalnie (?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nols Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.gts.metrobip.com.pl 17.06.07, 21:41 jeszcze jakbyś kolego linka wkleił gdzie ten meczyk oglądasz to w ogóle było by pieknie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris Stawiam na Sevillę IP: 62.233.164.* 17.06.07, 21:05 Wierzę że może im się to udać, choć raczej Real nie wypuści szansy z rąk www.fototel.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FAN Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:07 BARCA BARCA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adas Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo IP: *.c27.msk.pl 17.06.07, 21:12 żadnej poważnej piłki, he? Jak poważny opiniotwórczy blog może pisać coś takiego? Potem Grosickie i inne Marciniaki nie chcą grać z Brazylią... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ketchup Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:18 'Przyjrzeliśmy się składom - sensacji nie ma. Oczywiście Fabio Capello wstawił do pierwszej jedenastki Raula, a Frank Rijkaard Iniestę. Bo w Hiszpanii kochają wychowanków, nawet jeśli są fatalni.' Mozna sie dowiedziec, czemu Inieste uwazacie za fatalnego pilkarza? Naprawde mnie to ciekawi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barca Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:19 żeby tylko barcelona wygrała!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AK Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:20 Sytuacja jak z Orange ligi - żadna drużyna nie chce mistrzostwa :) Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo 17.06.07, 21:20 Brawo Mallorca ! ładna brameczka :) Visca el Barca! Odpowiedz Link Zgłoś
kamilcyc Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż 17.06.07, 21:23 Brawo Barca! i Puyol :) jak na razie jest pięknie...:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kriss 2 Barca? Niemożliwe! IP: 62.233.164.* 17.06.07, 21:25 Tylko Valencia - nadal podtrzymuje to www.fototel.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basti Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.adsl.inetia.pl 17.06.07, 21:32 to chyba nie jest dzień Realu... No przynajmniej nie połowa. Nawet bramkarz Mallorci im pomaga a gracze Realu nic z tego sobie nie robią... Chcą przegrać honorowo? A tak na marginesie to który z Was ZCzubaki twierdził że Real będzie przegrywał? Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo 17.06.07, 21:38 Ronaldinho 3:0 Brawo Barca !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: air co chcecie od concacaf? IP: *.hsd1.il.comcast.net 17.06.07, 21:39 ;) w czwartek mam w chicago 2 polfinaly a w niedziele final do tego w lipcu fire - celtic. czteropak za 95$ :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nermal Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:46 img393.imageshack.us/my.php?image=ddxk0.jpg zczubakom gratulujemy akcji wykopmy literówki ze stadionu ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scichol Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.06.07, 21:46 Nooo , rozkręca się...:) Przepraszam ,co redaktorzy "mają" do estetyki Raula? Pozdrawiam - profradio.w.interia.pl/strona.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana szczerze? ja już umieram z niecierpliwości... IP: *.tkdami.net 17.06.07, 21:48 pierwszy raz tylko dzięki wam znam relację z meczów a przecież chodzi o moją Barcelonę! podobno nadzieja matką głupich, ale ja nadal tą nadzieję mam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lukson Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż IP: *.acn.waw.pl 17.06.07, 21:53 Ja obiecuje sie smiac caly rok z Realu!! Forca BARCA!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karia to ja mam pytanie, czy Real gra źle? IP: *.tkdami.net 17.06.07, 21:56 Odpowiedz Link Zgłoś
marekdab Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo 17.06.07, 21:59 Obawiam sie ze Barca strzeli 7goli,a real i tak strzeli zwycieska bramke w 8minucie doliczonego czasu gry,po tym jak bramkarz mallorki wyrzucajac pilke wrzuci ja sobie do bramki jak pamietny Jojko:) Obym sie mylil... Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż 17.06.07, 22:02 Niech nas Budda nie opuszcza,niech tak już zostanie do końca Dajcie Katalonii radość i bezsenną noc :) Primera Division wyniki Real Madryt - Mallorca 0:1 Gimnastic - Barcelona 0:3 Sevilla - Villarreal 0:0 Mistrzem jest: BARCELONA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sejten ze specjalną dedykacją dla Beckhama IP: *.chello.pl 17.06.07, 22:04 www.youtube.com/watch?v=XzWXMNY886E wykonanie można nazwać typowym. przynajmniej w niektórych kręgach. Odpowiedz Link Zgłoś
rw30 Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż 17.06.07, 22:04 panowie, wykopcie literówki ze stadionów i na stronie głownej 'zczuba' napiszcie 'mistrza hiszapnii' a nie 'mistrza hiszpani', ok ? : ) Odpowiedz Link Zgłoś
rw30 Re: Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na ż 17.06.07, 22:05 rw30 napisał: > panowie, wykopcie literówki ze stadionów i na stronie głownej 'zczuba' napiszci > e 'mistrza hiszapnii' a nie 'mistrza hiszpani', ok ? : ) dobra, żeby było ciekawiej sam zrobiłem błąd, a nawet dwa <rotfl> jak sami wiecie, macie napisać 'mistrza Hiszpanii' : ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadzior Real czy Barcelona czy Sevilla z czuba i na żywo IP: *.as.kn.pl 17.06.07, 22:05 VISCA EL BARCA!!Real nie zasluguje na mistrzostwo w tym sezonie.no przypomnijcie sobie te porazki w srodku sezonu... Odpowiedz Link Zgłoś