Gość: GOT
IP: 213.199.196.*
16.06.03, 16:48
Na stronie UEFA ukazała się informacja jakoby jeden z klubów Bundesligi
kupiła siedemnastoletniego napastnika Groclinu Grodzisk Wlkp. – Piotra
Wachowskiego. Ponoć klub z Bundesligi wygrał rywalizacje o podpis
utalentowanego piłkarza na kontrakcie z Barceloną, Menchesterem, Interem oraz
bliżej nam nie znanym Odlewem Poznań. Jak na razie nikt nie zaprzeczył tym
informacją. A sam zainteresowany na to: „Po obozie w Chorwacji oddaje dres,
idę do Lecha na 2 lata, a później podbiję Bundeslige”. Gratulujemy i życzymy
powodzenia.