Dodaj do ulubionych

Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor...

    • davasarman Polska walczy, a ja tego nie zobaczę 12.07.07, 23:17
      Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego w iTVP nie ma obrazu.
      Widzieliście kiedykolwiek (na tych) mistrzostwach przekaz z iTVP?
      • Gość: kmo Re: Polska walczy, a ja tego nie zobaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 23:20
        ja wlasnie ogladam w itvp bo mi sie telewizor skonczyl i jak narazie wszystko dziala
    • mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:17
      Gol
      GOL
      GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!
      • mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:19
        a było polskiego runi sprzedac PO mistrzostwach?
        było?
        łatwiej by było kary nałożone przez UEFA spłacić...
        • mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:19
          a podanie prima sort!
          tez trza pochwalić!
      • Gość: GGGOOOOOLLLLLL Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.manc.adsl.virgin.net 12.07.07, 23:19
        GGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL JJJJJJJest !!!!!!!!!!!!
    • Gość: !!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!gol!!!!!!!!!!!!! !!!!!gol!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 12.07.07, 23:18
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ceDeK 13..... IP: *.3s.pl 12.07.07, 23:19
      panowie ja tam przesadny jestem.... napisaliscie "JANCZYK." 13 razy.....
      dodajcie z jedno =]
    • Gość: marcin Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. IP: 63.138.199.* 12.07.07, 23:19
      F... YEEEEAAAAAHHHHHH !!! POOOOLLLLLLSSSSKKKKKKAAAAAAA !!!
      • Gość: on Goooooooooooooollllllllllllllllll lllllllllll !!!!! IP: *.manc.adsl.virgin.net 12.07.07, 23:21
        TAK dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • morfeusz_1 Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. 12.07.07, 23:21
      I luzik luzik luzik,hehehe :))))))))))))))))))

      Dont't cry for me Argentina
    • Gość: janq małecki IP: *.net.autocom.pl 12.07.07, 23:21
      no i znowu napiszecie "słaby małecki" jak z brazylią?? 3 gole janczyka to 3
      podania małego
    • Gość: korek Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.aster.pl 12.07.07, 23:24
      Ożesz w mordę a miałem iśc spać!!!!!!!!!
      kuźwa mać a miało być 6:0 dla Argentyny
      cztery zakłady ze znajomymi kazdy postawił na A
      chyba będą mi wisieć 5 flaszek he he
    • Gość: cejlon Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.07.07, 23:24
      jak wyskoczą teraz na boisko kibole Argentyny to wygraliśmy...
    • mrmucha to od nowa 12.07.07, 23:25
      to zaczynamy od nowa...
    • morfeusz_1 Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:25
      nic to gramy dalej !
    • quentiin Alternatywna relacja 12.07.07, 23:26
      Gdyby ktoś miał ochotę:
      mundialowo.blox.pl/2007/07/na-zywo-Polska-Argentyna-MS-U-20.html
      • info0 No i po co to pjanie z zachwytu? 1:1 12.07.07, 23:26
        No to mamy 1:1
      • mrmucha Re: Alternatywna relacja 12.07.07, 23:27
        o. są panie.
        i nie ma lenina!
    • davasarman Walczy walczy i na 100% nie zobaczę 12.07.07, 23:27
      GooooooooooooooooooooooooooLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!

      I teraz na pewno nie zobaczę!!!!

      Czy ktoś zrozumie moje zgorzknienie??????????!!!!!!!!!!
      • mrmucha Re: Walczy walczy i na 100% nie zobaczę 12.07.07, 23:28
        jesteśmy z Tobą.
        mentalnie.
    • mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:29
      POLSKI RUNI PODAŁ!
      WRZUCIŁ W POLE KARNE!

      czegoś takiego jeszcze nie było na tych mistrzostwach!
    • davasarman Na 1000% nie zobaczę? 12.07.07, 23:30
      kmo to fajnie masz.
      Ja teraz ani widu, ani słychu.
    • Gość: ale nerwy Olee olaaaa wygra Polska !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 23:30
      Druzyna nie do poznania taka wlasnie powinna byc druzyna Polski.
    • mrmucha Cuda 12.07.07, 23:30
      No cuda się dzieją na naszej linii bramkowej...
      Pewnie kuria będzie miała sporo do roboty po tym meczu...
    • mrmucha przerwa 12.07.07, 23:34
      no, to reklamy teraz.
      a za chwilę, mam nadzieję, magiczny, zaczarowany ołówek:D

      youtube.com/watch?v=T-tP6eI-fhg
      moze nie futbol, ale zawsze
      • mrmucha Re: przerwa 12.07.07, 23:36
        <object width="425" height="350"><param name="movie"
        value="https://www.youtube.com/v/T-tP6eI-fhg"></param><param name="wmode"
        value="transparent"></param><embed src="www.youtube.com/v/T-tP6eI-fhg"
        type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425"
        height="350"></embed></object>

        o nawet tak podam
    • jaguar666 Plan na drugą połowę 12.07.07, 23:36
      Hasta la victoria, siempre! - cytat z Ernesto "Che" Guevary, Argentyńczyka zresztą.
      • Gość: zaruffka Plan na II polowe - negocjacje IP: *.204.219.87.dynamic.jazztel.es 12.07.07, 23:42
    • Gość: madox30 Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 23:40
      jerzy angeeeel przemiescił sie do naszego sprytnego urzadzenia......
      POLSKA BIAłO-CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ABC Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.net136.okay.pl 12.07.07, 23:42
      Ja proponuje ustawić się w 10 przed bramką i przeczekać do karnych... tam
      Białkowski sobie poradzi :) w Internecie można też już za 10,99 zł zamówić
      rzucenie klątwy na Argentyńczyków :)
    • Gość: sf kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą: IP: 212.244.222.* 12.07.07, 23:44
      Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi....!!!
      Wszyscy razem!
    • Gość: tomaszkovi Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. IP: 218.80.152.* 12.07.07, 23:44
      Pozdro z Szanghaju...Zazdroszcze Wam -ja zeby obejrzec siedze o 5 rano...Chinczycy smiesznie wyawiaja "Janczyk" i z tego co mi sie wydaje jeszcze nie wspomnieli o CSKA-ale glowy nie dam.A jesli chodzi o komentarz to juz chyba wole Jonce[on ponoc w tvp komentuje...]-tutejsi rozmawiaja chyba o najlepszych metodach parzenia herbaty-bramek najwyrazniej nie zauwazaja...:D
    • Gość: rrrr 1 napastnik i 1 gol na mecz ... IP: *.dyn.optonline.net 12.07.07, 23:44
      to wszystko na co nas stac ...Obym sie mylil...Taktyka Globisza sie nie
      zmienia ...totalna defensywa i pilka na afere .... a noz sie cos
      ustrzeli .
      • mrmucha Re: 1 napastnik i 1 gol na mecz ... 12.07.07, 23:45
        najlepsze jest to, ze własnie ustrzela się:D
    • Gość: emyot Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: 80.51.226.* 12.07.07, 23:44
      Bedzie 4-1 dla Argentyńczyków

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka