davasarman Polska walczy, a ja tego nie zobaczę 12.07.07, 23:17 Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego w iTVP nie ma obrazu. Widzieliście kiedykolwiek (na tych) mistrzostwach przekaz z iTVP? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kmo Re: Polska walczy, a ja tego nie zobaczę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 23:20 ja wlasnie ogladam w itvp bo mi sie telewizor skonczyl i jak narazie wszystko dziala Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:17 Gol GOL GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:19 a było polskiego runi sprzedac PO mistrzostwach? było? łatwiej by było kary nałożone przez UEFA spłacić... Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:19 a podanie prima sort! tez trza pochwalić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GGGOOOOOLLLLLL Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.manc.adsl.virgin.net 12.07.07, 23:19 GGGGGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLL JJJJJJJest !!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!gol!!!!!!!!!!!!! !!!!!gol!!!!!!!!! IP: *.chello.pl 12.07.07, 23:18 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ceDeK 13..... IP: *.3s.pl 12.07.07, 23:19 panowie ja tam przesadny jestem.... napisaliscie "JANCZYK." 13 razy..... dodajcie z jedno =] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. IP: 63.138.199.* 12.07.07, 23:19 F... YEEEEAAAAAHHHHHH !!! POOOOLLLLLLSSSSKKKKKKAAAAAAA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: on Goooooooooooooollllllllllllllllll lllllllllll !!!!! IP: *.manc.adsl.virgin.net 12.07.07, 23:21 TAK dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. 12.07.07, 23:21 I luzik luzik luzik,hehehe :)))))))))))))))))) Dont't cry for me Argentina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: janq małecki IP: *.net.autocom.pl 12.07.07, 23:21 no i znowu napiszecie "słaby małecki" jak z brazylią?? 3 gole janczyka to 3 podania małego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korek Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.aster.pl 12.07.07, 23:24 Ożesz w mordę a miałem iśc spać!!!!!!!!! kuźwa mać a miało być 6:0 dla Argentyny cztery zakłady ze znajomymi kazdy postawił na A chyba będą mi wisieć 5 flaszek he he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cejlon Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.zgora.dialog.net.pl 12.07.07, 23:24 jak wyskoczą teraz na boisko kibole Argentyny to wygraliśmy... Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:25 nic to gramy dalej ! Odpowiedz Link Zgłoś
quentiin Alternatywna relacja 12.07.07, 23:26 Gdyby ktoś miał ochotę: mundialowo.blox.pl/2007/07/na-zywo-Polska-Argentyna-MS-U-20.html Odpowiedz Link Zgłoś
davasarman Walczy walczy i na 100% nie zobaczę 12.07.07, 23:27 GooooooooooooooooooooooooooLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!! I teraz na pewno nie zobaczę!!!! Czy ktoś zrozumie moje zgorzknienie??????????!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Re: Walczy walczy i na 100% nie zobaczę 12.07.07, 23:28 jesteśmy z Tobą. mentalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist 12.07.07, 23:29 POLSKI RUNI PODAŁ! WRZUCIŁ W POLE KARNE! czegoś takiego jeszcze nie było na tych mistrzostwach! Odpowiedz Link Zgłoś
davasarman Na 1000% nie zobaczę? 12.07.07, 23:30 kmo to fajnie masz. Ja teraz ani widu, ani słychu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ale nerwy Olee olaaaa wygra Polska !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 23:30 Druzyna nie do poznania taka wlasnie powinna byc druzyna Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Cuda 12.07.07, 23:30 No cuda się dzieją na naszej linii bramkowej... Pewnie kuria będzie miała sporo do roboty po tym meczu... Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha przerwa 12.07.07, 23:34 no, to reklamy teraz. a za chwilę, mam nadzieję, magiczny, zaczarowany ołówek:D youtube.com/watch?v=T-tP6eI-fhg moze nie futbol, ale zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Re: przerwa 12.07.07, 23:36 <object width="425" height="350"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/T-tP6eI-fhg"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="www.youtube.com/v/T-tP6eI-fhg" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object> o nawet tak podam Odpowiedz Link Zgłoś
jaguar666 Plan na drugą połowę 12.07.07, 23:36 Hasta la victoria, siempre! - cytat z Ernesto "Che" Guevary, Argentyńczyka zresztą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zaruffka Plan na II polowe - negocjacje IP: *.204.219.87.dynamic.jazztel.es 12.07.07, 23:42 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madox30 Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 23:40 jerzy angeeeel przemiescił sie do naszego sprytnego urzadzenia...... POLSKA BIAłO-CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABC Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: *.net136.okay.pl 12.07.07, 23:42 Ja proponuje ustawić się w 10 przed bramką i przeczekać do karnych... tam Białkowski sobie poradzi :) w Internecie można też już za 10,99 zł zamówić rzucenie klątwy na Argentyńczyków :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sf kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą: IP: 212.244.222.* 12.07.07, 23:44 Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi, Polacy są lepsi....!!! Wszyscy razem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomaszkovi Mundial U-20: Polska walczy o wejście do histor.. IP: 218.80.152.* 12.07.07, 23:44 Pozdro z Szanghaju...Zazdroszcze Wam -ja zeby obejrzec siedze o 5 rano...Chinczycy smiesznie wyawiaja "Janczyk" i z tego co mi sie wydaje jeszcze nie wspomnieli o CSKA-ale glowy nie dam.A jesli chodzi o komentarz to juz chyba wole Jonce[on ponoc w tvp komentuje...]-tutejsi rozmawiaja chyba o najlepszych metodach parzenia herbaty-bramek najwyrazniej nie zauwazaja...:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rrrr 1 napastnik i 1 gol na mecz ... IP: *.dyn.optonline.net 12.07.07, 23:44 to wszystko na co nas stac ...Obym sie mylil...Taktyka Globisza sie nie zmienia ...totalna defensywa i pilka na afere .... a noz sie cos ustrzeli . Odpowiedz Link Zgłoś
mrmucha Re: 1 napastnik i 1 gol na mecz ... 12.07.07, 23:45 najlepsze jest to, ze własnie ustrzela się:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emyot Re: Mundial U-20: Polska walczy o wejście do hist IP: 80.51.226.* 12.07.07, 23:44 Bedzie 4-1 dla Argentyńczyków Odpowiedz Link Zgłoś