Gość: X
IP: *.chello.pl
24.09.07, 00:53
Michniewicz - nawet mimo tego, że trenuje/trenował kluby, za którymi nie przepadam - da się lubić. Życzę mu powodzenia. Może w końcu komuś uda się wybić ponad "polską myśl trenerską" i np. objąć posadę w jakimś dobrym, zagranicznym klubie?