Gość: chart
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.08.03, 00:09
Wreszcie OM wraca taraz na dłuzej zawita w tych rozgrywkach
chodzi mi o to że jest coraz lepiej budowana bez afer i
skandali zabrał sie do tego facet który wie o co chodzi tak jak
ludzie z Wisły z naszymi polskimi realami.