Dodaj do ulubionych

Wyniki trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów:...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.03, 00:09
Wreszcie OM wraca taraz na dłuzej zawita w tych rozgrywkach
chodzi mi o to że jest coraz lepiej budowana bez afer i
skandali zabrał sie do tego facet który wie o co chodzi tak jak
ludzie z Wisły z naszymi polskimi realami.
Obserwuj wątek
    • Gość: dzln Re: Wyniki trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzó IP: *.ci.uw.edu.pl 28.08.03, 00:12
      bosz, a jakby tak sie ktos przyłożył do sformatowania tej
      strony, a nie robi bezmyślny copy paste....
      • Gość: pas jugole rządzą!!! IP: *.acn.pl / 10.67.4.* 28.08.03, 00:32
        • Gość: mati.pl Re: jugole rządzą!!! IP: *.acn.waw.pl 28.08.03, 08:38
          PARTIZAN I LEGIA !!!!
          :)
          bravo Grobari !!!
          pozdro dla Vuko
    • Gość: jh Wyniki trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów:... IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.03, 00:31
      odpadly obydwie austriackie druzyny, teraz w uefa wystarczy
      zajsc dalej niz austriacy i za rok bedziemy mieli dwa kluby w
      eliminacjach LM :)))
      • Gość: Rex Re: Wyniki trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzó IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.08.03, 00:34
        Może więc Anderlecht jest lepszy niż się wszystkim zdawało,
        skoro Brugge poradziło sobie z Borussią Dortmund. Gdyby w Wiśle
        grali Głowacki, Cantoro i ten bambus Uche w formie z ub. roku
        może teraz wszyscy by się zachwacali Wisełką
        • Gość: Koliber Re: Wyniki trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzó IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.08.03, 09:03
          Gość portalu: Rex napisał(a):

          > Może więc Anderlecht jest lepszy niż się wszystkim zdawało,
          > skoro Brugge poradziło sobie z Borussią Dortmund. Gdyby w
          Wiśle
          > grali Głowacki, Cantoro i ten bambus Uche w formie z ub. roku
          > może teraz wszyscy by się zachwacali Wisełką


          Jak to się wydawało? Chyba widziałeś na własne oczy co
          reprezęntuje sobą Anderlecht?
          To na pewno lepszy zespół niż Schalke...

    • Gość: sizu Re: Wyniki trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów IP: *.dip.urc.bl.ac.yu 28.08.03, 09:02
      Jestem w Banja Luce(BiH), wczoraj bylo tu prawdziwe swieto na
      ulicach po wygranym dwumeczu Partizana - balkana rules - niech
      sie Wisla uczy!!!
    • Gość: kasztan Re: Wyniki trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzó IP: 80.51.255.* 28.08.03, 09:37
      z tego to sobie sami czytajcie, ja chcę mieć dobre oczy!!!
    • Gość: marek OM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.03, 13:35
      Odkąd podziękowano Świerczewskiemu, OM wraca do Europy. Niech
      Lech zastanowi się czy wpuszczać chłopaka w wyjściowej
      jedenastce, bo może obudzić się z ręką w nocnku (czytaj w II
      lidze)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka