Dodaj do ulubionych

OE: Widzew - Legia

IP: 195.205.200.* 22.03.08, 16:28
minuta po minucie...chyba ten portal doznal
porazki...wstydzilibyscie sie tak pisac!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kuba OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 16:33
      Tradycyjnie juz- na jakim kanale sop dobrze działa?:P
    • Gość: Najrad OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 17:14
      Co to za pajac pisze minuta po minucie? Obudźcie go!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ŁKS BAŁUTY [...] IP: 195.117.116.* 22.03.08, 17:14
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Dematerializator Re: OE: Widzew - Legia IP: *.rak.spidernet.pl 22.03.08, 17:49
      Szok giza gola strzeli po 1024 strzalach na pusta bramke wreszcie udalo mu sie trafic -na euro go
      • Gość: loc Re: OE: Widzew - Legia IP: *.man.bydgoszcz.pl 22.03.08, 18:40
        żebyś się nie zdziwił jak tak jakiś pismak napisze. po świętach możemy spodziewać się 5 peanów na cześć Legii i 4 tekstów o ty, że wychodzi z kryzysu i jeszcze kilku analiz jacy to oni sa świetni.
        • Gość: kocisz co tu robi fiut z bydgoszczy???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 21:17
          jak tam zawisza śłowiku?
          • Gość: loc re IP: *.man.bydgoszcz.pl 24.03.08, 11:17
            już mamy tekst o Gizie. zobaczymy co dalej.

            ps. na wyzwiska nie odpowiem bo nie mam zamiaru zniżać się do Twego poziomu. świadczą tylko o Tobie.
    • Gość: czarston OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 17:53
      widzew do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestescie
      najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: mateo OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 17:56
      Widzew to dupy wołowe!!! Spadajcie do 3 ligi Gamonie!!!!
    • Gość: widzewiak OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 18:01
      napewno jesteśmy lepsi od pedałków z łks-u do gnoju a nie do kompa
    • Gość: lolek OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 18:01
      Widzew jest jak Siusiak mozna go ugiac ale nie mozna go zlamac <LOL>
      • Gość: gość bo to siusiak impotenta IP: 83.238.44.* 22.03.08, 18:09
        Gość portalu: lolek napisał(a):

        > Widzew jest jak Siusiak mozna go ugiac ale nie mozna go zlamac

        bo to siusiak impotenta, więc o złamaniu nie ma mowy:D
        • Gość: widzewiak4 Re: bo to siusiak impotenta IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:35
          musiałeś to juz przejśc że wiesz dupku
    • Gość: kamiul OE: Widzew - Legia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.08, 18:18
      legia to slabeusz naprawde tylko sie wydaje ze jest lepsza
    • Gość: praga-pn OE: Widzew - Legia IP: *.centertel.pl 22.03.08, 18:24
      szymanek gdzie byłeś?
      GIZA wreszcie odkupiłes wszystkie grzechy



      • Gość: praga-pn Re: OE: Widzew - Legia IP: *.centertel.pl 22.03.08, 18:31
        LEGIUNIA
        • Gość: Mati Re: OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 20:35
          Lolek twój stary tocw.. WIDZEW ŁÓDŹ RTS!!!Jude jude jude ŁKS!!!
    • Gość: tydek1908 OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 21:29
      chciałem dodać słowo do tych kiboli co im szkoda kasy na bilet a się tu
      wpie..ją w komentarze .Siedzieć w domach i oszczędzać te pieniązki bo źle
      grają zimno czy ch.. wie co.Ceny były podane przed rundą i kazdy prawdziwy
      WIDZEWIAK powinien zrobić wszystko żeby było go stać na bilet a najlepiej
      karnet.Jak do komentarzy pełne forum a na stadionie 7 tys.Jak przyjdą tłuste
      lata to się okarze ,że sami najwierniejsi,tak jak było w latach 96/97mistrz
      kraju a na trybunach 4-6 tys(komplety na derbach i ległej i ostatni mecz na
      fetę).Koniar musiał prosić kibiców o lepsza frekwencję i też ch.. dało.Wniosek
      jest jeden nie mamy tylu kibiców ile nam się wydaje 4-5 tys najwierniejszych,a
      reszta to wymieniające się osoby chodzące sporadycznie na mecze.Taka jest
      prawda.A znawców na necie od ch..a tylko ze nie chodzą WSTYD . POZDRAWIAM TYLKO
      PRAWDZIWYCH WIDZEWIAKÓW I ŻYCZĘ IM WESOŁYCH ŚWIĄT DO WIDZEWA
      • Gość: widzewiak4 Re: OE: Widzew - Legia IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:42

        Masz całkowitą racje.Do dupy z takimi sezonowymi kibicami.Również życzę zdrowych
        szczęśliwych świąt Wielkanocnych dla tych wszystkich co są z Widzewem na dobre i
        na złe.
    • Gość: dr.House Zub???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 22:01
      jedyna wada waszego trenera jest brak zalet i dzis ptwierdzilo sie
      ze facet rujnuje wam druzyne a wy dziennikarzy sie czepiacie??
      • Gość: WIDZEWIAK4 Re: Zub???? IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:51
        Masz rację ZUB powinien odejśc póki nie jest za póżno
    • Gość: ABC OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 22:31
      No i co??? Już witaliście się z gąską... Szybko dzwońcie do Rudego żeby COŚ
      pomógł <cholera zapomniałem że on ma teraz interes z tym młokosem Aqafresh czy
      coś tam> no przecież kasa najważniejsza!!!!Bo pan SZ. już nie da
      rady.SZKODA.!!!HA!HA!HA!!!!!!!!!
      • Gość: widzewiak4 Re: OE: Widzew - Legia IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:46
        śmiej się Wy i tak się znzjdziecie w 2 lidze.CHA CHA CHA Znasz takie przysłowie
        Ten się smieje kto sie śmieje ostatni DUPKU
    • Gość: mm OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 23:07
      A zachowujesz się Zubie jak samobójca. Słaby Juszkiewicz i jeszcze słabszy Panka
      zostawiali wielką dziurę między pomocą a obroną, kiedy Legia powiększyła
      przewagę a ty nie zareagowałeś. To właśnie tam było miejsce dla Stefano i
      Kuklisa. A Masłowski, który zapowiadał przed meczem walkę, grał żenująco słabo.
      Teraz chłopaki pewnie świętują w kabarecie, to że odstawili kabaret na boisku.
      Ukah jest świetny, Lisowski ma szanse na dłużej zagościć w kadrze A, Budka też
      wie, co to dobry futbol, ale reszta była dziś fatalna. A do tego ślepy trener.
      No super :(
      • Gość: R Re: OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 23.03.08, 02:32
        +Fabiniak(pewnie po sezonie odejdzie) z Kowalczykiem(na wypozyczniu)... Reszta
        masakra
    • Gość: bebok OE: Widzew - Legia IP: *.mtvk.pl 23.03.08, 07:13
      Tydzień temu mecz Legia - Zagłębie świetne widowisko(jak na polskie
      warunki),strzały na bramkę parady bramkarzy trzt bramki.
      Minął tydzień mecz jak pisała prasa klasyk ligi,okazał się
      antyfutbolem!
      PO prostu dno więc która Legia jes prawdziwa ta z meczu z Lubinem
      czy ta z Widzewem?
      Zjem sniadanie i idę popatrzeć na Roberta w F-1 może mi się chumor
      poprawi.WSOŁYCH ŚWIĄT pozdro!

    • Gość: WIDZEWIAK4 Re: OE: Widzew - Legia IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:48
      Ale za łKS i TO JESZCZE NIE TERAZ
    • Gość: master OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.08, 21:20
      Kibice Legii nie mają żadnego zakazu wyjazdowego !! To są bzdury
      pisane przez dziennikarzy nie znajacych tematu. Klub Legia n ie
      kupuje swoim kibicom biletów, ale tak jak każdy człowiek w Polsce
      kibice Legii mogą sami zakupić wejściówki na mecz.
    • Gość: Łodzianin OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 23.03.08, 22:14
      Wstyd dla zawodników,to jest amatorska piła.Za co mają kibice
      płacić? No i ile czasu będzie grać Piotr S.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka