Gość: Widzewiak IP: 195.205.200.* 22.03.08, 16:28 minuta po minucie...chyba ten portal doznal porazki...wstydzilibyscie sie tak pisac!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kuba OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 16:33 Tradycyjnie juz- na jakim kanale sop dobrze działa?:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Najrad OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 17:14 Co to za pajac pisze minuta po minucie? Obudźcie go!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŁKS BAŁUTY [...] IP: 195.117.116.* 22.03.08, 17:14 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dematerializator Re: OE: Widzew - Legia IP: *.rak.spidernet.pl 22.03.08, 17:49 Szok giza gola strzeli po 1024 strzalach na pusta bramke wreszcie udalo mu sie trafic -na euro go Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loc Re: OE: Widzew - Legia IP: *.man.bydgoszcz.pl 22.03.08, 18:40 żebyś się nie zdziwił jak tak jakiś pismak napisze. po świętach możemy spodziewać się 5 peanów na cześć Legii i 4 tekstów o ty, że wychodzi z kryzysu i jeszcze kilku analiz jacy to oni sa świetni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kocisz co tu robi fiut z bydgoszczy???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 21:17 jak tam zawisza śłowiku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loc re IP: *.man.bydgoszcz.pl 24.03.08, 11:17 już mamy tekst o Gizie. zobaczymy co dalej. ps. na wyzwiska nie odpowiem bo nie mam zamiaru zniżać się do Twego poziomu. świadczą tylko o Tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarston OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 17:53 widzew do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestescie najlepsi!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mateo OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 17:56 Widzew to dupy wołowe!!! Spadajcie do 3 ligi Gamonie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewiak OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 18:01 napewno jesteśmy lepsi od pedałków z łks-u do gnoju a nie do kompa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 18:01 Widzew jest jak Siusiak mozna go ugiac ale nie mozna go zlamac <LOL> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość bo to siusiak impotenta IP: 83.238.44.* 22.03.08, 18:09 Gość portalu: lolek napisał(a): > Widzew jest jak Siusiak mozna go ugiac ale nie mozna go zlamac bo to siusiak impotenta, więc o złamaniu nie ma mowy:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewiak4 Re: bo to siusiak impotenta IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:35 musiałeś to juz przejśc że wiesz dupku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamiul OE: Widzew - Legia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.03.08, 18:18 legia to slabeusz naprawde tylko sie wydaje ze jest lepsza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praga-pn OE: Widzew - Legia IP: *.centertel.pl 22.03.08, 18:24 szymanek gdzie byłeś? GIZA wreszcie odkupiłes wszystkie grzechy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: praga-pn Re: OE: Widzew - Legia IP: *.centertel.pl 22.03.08, 18:31 LEGIUNIA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mati Re: OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 20:35 Lolek twój stary tocw.. WIDZEW ŁÓDŹ RTS!!!Jude jude jude ŁKS!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tydek1908 OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 21:29 chciałem dodać słowo do tych kiboli co im szkoda kasy na bilet a się tu wpie..ją w komentarze .Siedzieć w domach i oszczędzać te pieniązki bo źle grają zimno czy ch.. wie co.Ceny były podane przed rundą i kazdy prawdziwy WIDZEWIAK powinien zrobić wszystko żeby było go stać na bilet a najlepiej karnet.Jak do komentarzy pełne forum a na stadionie 7 tys.Jak przyjdą tłuste lata to się okarze ,że sami najwierniejsi,tak jak było w latach 96/97mistrz kraju a na trybunach 4-6 tys(komplety na derbach i ległej i ostatni mecz na fetę).Koniar musiał prosić kibiców o lepsza frekwencję i też ch.. dało.Wniosek jest jeden nie mamy tylu kibiców ile nam się wydaje 4-5 tys najwierniejszych,a reszta to wymieniające się osoby chodzące sporadycznie na mecze.Taka jest prawda.A znawców na necie od ch..a tylko ze nie chodzą WSTYD . POZDRAWIAM TYLKO PRAWDZIWYCH WIDZEWIAKÓW I ŻYCZĘ IM WESOŁYCH ŚWIĄT DO WIDZEWA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewiak4 Re: OE: Widzew - Legia IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:42 Masz całkowitą racje.Do dupy z takimi sezonowymi kibicami.Również życzę zdrowych szczęśliwych świąt Wielkanocnych dla tych wszystkich co są z Widzewem na dobre i na złe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr.House Zub???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.08, 22:01 jedyna wada waszego trenera jest brak zalet i dzis ptwierdzilo sie ze facet rujnuje wam druzyne a wy dziennikarzy sie czepiacie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WIDZEWIAK4 Re: Zub???? IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:51 Masz rację ZUB powinien odejśc póki nie jest za póżno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ABC OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 22:31 No i co??? Już witaliście się z gąską... Szybko dzwońcie do Rudego żeby COŚ pomógł <cholera zapomniałem że on ma teraz interes z tym młokosem Aqafresh czy coś tam> no przecież kasa najważniejsza!!!!Bo pan SZ. już nie da rady.SZKODA.!!!HA!HA!HA!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widzewiak4 Re: OE: Widzew - Legia IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:46 śmiej się Wy i tak się znzjdziecie w 2 lidze.CHA CHA CHA Znasz takie przysłowie Ten się smieje kto sie śmieje ostatni DUPKU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 22.03.08, 23:07 A zachowujesz się Zubie jak samobójca. Słaby Juszkiewicz i jeszcze słabszy Panka zostawiali wielką dziurę między pomocą a obroną, kiedy Legia powiększyła przewagę a ty nie zareagowałeś. To właśnie tam było miejsce dla Stefano i Kuklisa. A Masłowski, który zapowiadał przed meczem walkę, grał żenująco słabo. Teraz chłopaki pewnie świętują w kabarecie, to że odstawili kabaret na boisku. Ukah jest świetny, Lisowski ma szanse na dłużej zagościć w kadrze A, Budka też wie, co to dobry futbol, ale reszta była dziś fatalna. A do tego ślepy trener. No super :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Re: OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 23.03.08, 02:32 +Fabiniak(pewnie po sezonie odejdzie) z Kowalczykiem(na wypozyczniu)... Reszta masakra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebok OE: Widzew - Legia IP: *.mtvk.pl 23.03.08, 07:13 Tydzień temu mecz Legia - Zagłębie świetne widowisko(jak na polskie warunki),strzały na bramkę parady bramkarzy trzt bramki. Minął tydzień mecz jak pisała prasa klasyk ligi,okazał się antyfutbolem! PO prostu dno więc która Legia jes prawdziwa ta z meczu z Lubinem czy ta z Widzewem? Zjem sniadanie i idę popatrzeć na Roberta w F-1 może mi się chumor poprawi.WSOŁYCH ŚWIĄT pozdro! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WIDZEWIAK4 Re: OE: Widzew - Legia IP: *.lodz.mm.pl 23.03.08, 11:48 Ale za łKS i TO JESZCZE NIE TERAZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: master OE: Widzew - Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.08, 21:20 Kibice Legii nie mają żadnego zakazu wyjazdowego !! To są bzdury pisane przez dziennikarzy nie znajacych tematu. Klub Legia n ie kupuje swoim kibicom biletów, ale tak jak każdy człowiek w Polsce kibice Legii mogą sami zakupić wejściówki na mecz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łodzianin OE: Widzew - Legia IP: *.toya.net.pl 23.03.08, 22:14 Wstyd dla zawodników,to jest amatorska piła.Za co mają kibice płacić? No i ile czasu będzie grać Piotr S. Odpowiedz Link Zgłoś